پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

چه طوری دو نفر رو با هم آشتی بدیم؟ چه طوری دو نفر رو با هم آشتی بدیم؟ فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) فروش یک ماهی 230 کیلو به قیمت هفتاد هزار دلار (عکس) در این اتاق تا می توانید خراب کاری کنید در این اتاق تا می توانید خراب کاری کنید راهکار عجیب این مرد برای فرار از داماد شدن + عکس راهکار عجیب این مرد برای فرار از داماد شدن + عکس جراحی بینی دختران ایرانی سوژه خنده عربها شد + عکس جراحی بینی دختران ایرانی سوژه خنده عربها شد + عکس اقدام خجالت آور و عجیب زن برای حفاظت از شوهر + عکس اقدام خجالت آور و عجیب زن برای حفاظت از شوهر + عکس محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس لخت شدن زنی در اعتراض به تفتیش بدنی + عکس ! لخت شدن زنی در اعتراض به تفتیش بدنی + عکس ! مسابقات احمقانه ولی جالب (عکس) مسابقات احمقانه ولی جالب (عکس) ترمیم جمجمه یک مرد چینی با استفاده از فناوری سه بعدی ترمیم جمجمه یک مرد چینی با استفاده از فناوری سه بعدی معجزه ای شگفت انگیز مرتبط با انگشتر معجزه ای شگفت انگیز مرتبط با انگشتر خالکوبی های پیرمرد هندی که چندین رکورد در گینس دارد خالکوبی های پیرمرد هندی که چندین رکورد در گینس دارد عکس های جنجالی مسن ترین ایرانی عکس های جنجالی مسن ترین ایرانی تصاویر مدل 17 ساله با ابروهای پرپشت خبرساز شد تصاویر مدل 17 ساله با ابروهای پرپشت خبرساز شد این دختر زمانی که می‌خندد، غش می‌کند + عکس این دختر زمانی که می‌خندد، غش می‌کند + عکس نبش قبر بوعلی سینا و نمایش جمجمه ابوعلی سینا +عکس نبش قبر بوعلی سینا و نمایش جمجمه ابوعلی سینا +عکس عطر های مناسب برای نشان دادن محبت کدامند؟ +عکس عطر های مناسب برای نشان دادن محبت کدامند؟ +عکس دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت می‌کرد + عکس دختری که با فرشتگان و مردگان صحبت می‌کرد + عکس نکته بسیار وحشتناک در سلفی مادر و پسر نکته بسیار وحشتناک در سلفی مادر و پسر این ستاره ها با طرفداران خودشان میانه خوبی ندارند این ستاره ها با طرفداران خودشان میانه خوبی ندارند

نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم ها

نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم ها

نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم ها

آرایش کردن امری است که همه انجام می دهند اما به زیبایی آرایش کردن کار هرکسی نیست و اگر کسی بتواند زیبا و متوازن و متناسب آرایش کردن را انجام دهد جزء بهترین ها خواهد بود.

 

بهترين رنگ براى رژگونه !

با رعايت چند نكته هميشه آرايشى زيبا خواهيد داشت. رژگونه بايد طورى باشد كه طبيعى، يكنواخت و زيبا جلوه كند. بهتر است رژگونه را قبل از هر رنگ ديگرى روى صورت انجام دهيد.

 

بهترين رنگ برا ى رژگونه رنگ هاى روشن است. صورتى هلويى رنگ چهره را جوانتر نشان داده و به هر فردى در هر سنى مى آيد. دقت كنيد كه حتما رژگونه را روى گونه هايتان بزنيد!
نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم هااز ابروهاى خود در آرايش غافل نشويد!!

به ابروهاى خود توجه كنيد زيرا ابروهاى بد شكل كل آرايش را به هم مى ريزند. براى برداشتن ابروهاى خود اگر تازه كار هستيد به يك آرايشگر ماهر مراجعه كنيد

 

تا حالت ابروهايتان را درست نمايد بعد از آن ديگر مى توانيد خودتان آنها را برداريد. از نازك و باريك كردن ابروهاى خود دست بكشيد چرا كه پر كردن آنها كمى مشكل است.

 

تكنيكى براى آرايش چشم !

” قبل از انتخاب مدل آرايش چشم خيلى مهم است كه سايه چشم خوب و درستى را به كار ببريد و براى اينكه مطمئن شويد اين كار را درست انجام داده ايد چند بار آن را امتحان كنيد.

 

براى استفاده از سايه چشم ها، نمونه اى را كه با رنگ چشم شما كنتراست داشته باشد را انتخاب كنيد، اين تضاد باعث بيشتر مشخص شدن چشم ها مى شود ! “
نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم هاحلقه هاى تيره زير چشم را چگونه پنهان كنيم!

شما مى توانيد از يك پنهان ساز با تن رنگ گرم استفاده كنيد و اين پنهان ساز را تا ناحيه زير چشم به كار ببريد و از زير مجراى اشك شروع نموده و به سوى پايين تا طرف ديگر چشم ببريد و با انگشت خود يا اسفنجى آن را يكدست كنيد تا خطوط روشن زير چشم نيز پوشيده شوند.

 

يكى ديگر از عوامل ايجاد حلقه هاى تيره زير چشم، ريمل سياه مى باشد پس از يك ريمل ضد آب استفاده كنيد !

 

از ريمل تا جلا دادن نگاه شما !

ريمل مهمترين وسيله آرايشى شماست. به كار بردن ريمل باعث درشتى چشم ها و جلوه دار شدن مژه هايتان مى شود. بايد توجه داشته باشيد ريمل شما تمام سطح مژه، از ريشه تا نوك آن را بپوشاند. مراقب باشيد زير چشمانتان را لك نكنيد.

 

وقتى مى خواهيد بيش از يك بار ريمل بزنيد شانه زدن مژه ها بين ريمل زدن ها باعث مى شود مژه هاى شما به هم نچسبند. اگر مى خواهيد ماده ريمل بيشتر روى برس آن بنشيند،

 

برس را داخل ظرف بچرخانيد و هيچوقت آن را در ظرف ريمل بالا و پايين نكنيد، چون باعث مى شود ريمل داخل ظرف زودتر از معمول خشك شود.

 

اگر مژه هاى به هم چسبيده داريد، با شانه مژه آنها را شانه كنيد. اگر زير چشمانتان مشكلاتى از قبيل پف، لكه و… داريد، زدن ريمل به مژه هاى زيرين توصيه نمى شود چون اين كار پف و يا لكه ها را برجسته تر جلوه مى دهد !
نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم هاكشيدن خط چشم بخشى از هنر آرايش است!!!

خط چشم در انواع مدادى، مايع و پودرى وجود دارد. اگر از مداد خط چشم استفاده مى كنيد، دقت كنيد نوك آن نرم باشد تا به راحتى بتوانيد خط چشمتان را بكشيد. اگر مى خواهيد فاصله چشمتان را بيشتر جلوه دهيد ، هنگام كشيدن خط چشم روى گوشه داخلى چشم بيشتر تاكيد كنيد

 

و اگر مى خواهيد اين فاصله را كمتر جلوه دهيد، روى گوشه خارجى چشم بيشتر تاكيد كنيد و گوشه داخلى را روشن تر نگه داريد. تا جايى كه مى توانيد خط چشمتان را نزديك به مژه هايتان بكشيد تا از به وجود آمدن خط سفيد بين مژه و خط چشم جلوگيرى كنيد.

 

اگر به دنبال ترفيع رنگ طبيعى چشم خود هستيد خيلى خوب است كه از يك خط چشم طبيعى، قهوه اى تيره يا خاكسترى استفاده نماييد و خط چشمى نازك بالا و پايين پلك خود بكشيد.

 

مايليد تمام روز لبهايتان تازه به نظر بيايد؟

استفاده از رژلب قطعا تاثير مهمى بر زيبايى و اهميت لبهاى شما مى گذارد. اگر رژلب مخصوص خود را يافته ايد مسئله ى بعدى اين است كه چطور دوام آن را بدون استفاده مكرر از رژلب افزايش دهيد. اما اگر رژلب شما عادى است، چند نكته برايتان مفيد خواهد بود:نکته های مربوط به آرایش متناسب صورت خانم هالب نيز مانند ساير قسمت هاى بدن داراى سلول هاى مرده است و مهم است كه قبل از اعمال رژلب آن پوسته ها را جدا كنيد. براى اين كار مى توانيد از مسواك نرم يا اسفنج به آرامى استفاده كنيد كه ماندگارى رژ لبتان را افزايش دهيد.

 

راه ديگر استفاده از لايه بسيار نازكى از پودر پنكيك قبل از ماليدن رژ است. كمى پنكيك را با اسفنج روى لب و خط لب خود بماليد. پودر از جا به جايى ماده رژ جلوگيرى كرده و آن را سر جاى خود نگه مى دارد.

 

استفاده از خط لب به برجستگى لب شما مى افزايد و به ماندگارى رژ كمك مى كند. خط لب از ماده اى خشك تر از رژ ساخته مى شود و از لكه لكه شدن آن جلوگيرى مى كند.

 

حرف آخر!

اگر به دنبال امتحان تكنيك هاى جديد آرايشى براى چشم ها، گونه ها يا لبان خود هستيد به خاطر داشته باشيد كه مراقبت مرتب از پوست خيلى مهم است. به اين معنى كه هر روز پوست خود را بشوييد و مرطوب كننده بماليد.

 

شب هنگام خواب هم آرايش صورت خود را پاك نماييد. بدون مراقبت كلى پوست هيچ آرايشى باعث زيبايى آن نمى شود.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ