پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

پوست این دختر از پوست پروانه نازک تر است (عکس) پوست این دختر از پوست پروانه نازک تر است (عکس) مسمومیت عجیب با آرایش هنرپیشه جذاب و زیبا مسمومیت عجیب با آرایش هنرپیشه جذاب و زیبا این زن از زایمان خود در خانه گزارش زنده آماده کرد + عکس این زن از زایمان خود در خانه گزارش زنده آماده کرد + عکس خشک‌ شدن زاینده‌ رود در عهد قاجار +عکس خشک‌ شدن زاینده‌ رود در عهد قاجار +عکس بدنیا آمدن نوزاد عجول مهریزی در پراید بدنیا آمدن نوزاد عجول مهریزی در پراید این خانم 6500 یورو در ماه غذا می خورد +عکس این خانم 6500 یورو در ماه غذا می خورد +عکس زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند دختری 5 ساله که فقط معجزه می تواند نجاتش دهد + عکس دختری 5 ساله که فقط معجزه می تواند نجاتش دهد + عکس تصویر پروفایل شما، نشانه شخصیت شماست! +عکس تصویر پروفایل شما، نشانه شخصیت شماست! +عکس وصیتنامه داریوش کبیر به خشایار شاه!! وصیتنامه داریوش کبیر به خشایار شاه!! ده میلیاردر اول جهان در سال 2013 کدامند؟ (عکس) ده میلیاردر اول جهان در سال 2013 کدامند؟ (عکس) آثار هنری استاد حجت ا…شكيبا آثار هنری استاد حجت ا…شكيبا حساسیت کشنده یک زن جوان به زندگی مدرن! + عکس حساسیت کشنده یک زن جوان به زندگی مدرن! + عکس دختری شجاع که با گاو از موانع می پرد + عکس دختری شجاع که با گاو از موانع می پرد + عکس خودروهای غیر عادی و عجیب موتوری (عکس) خودروهای غیر عادی و عجیب موتوری (عکس) درخواست خواستگاری بسیار عجیب و غریب نوزاد از مادر درخواست خواستگاری بسیار عجیب و غریب نوزاد از مادر دختری با صورت از هم پاشیده و بدنی عجیب + عکس دختری با صورت از هم پاشیده و بدنی عجیب + عکس مینیون ها در دنیای واقعی دردسر ساز شدند مینیون ها در دنیای واقعی دردسر ساز شدند کشف عکس عروسی جنجالی بعد از 13 سال کشف عکس عروسی جنجالی بعد از 13 سال

نکات مهم هنگام خرید ماشین

نکات مهم هنگام خرید ماشین

نکات مهم هنگام خرید ماشین 

خرید ماشین و خودرو کار مهمی است و رعایت نکاتی برای انتخاب خودرو و استفاده از آن ضروری است . خرید اتومبیل تصمیم بزرگی است. بنابراین قبل از اینکه به سراغ نمایشگاه ها و نمایندگی های فروش اتومبیل بروید، باید به خوبی درباره آنچه آنجا انتظارتان را می کشد آماده باشید.

 

این نکته را درباره هر فروشنده ای همواره به یاد داشته باشید. آنها می خواهند چیزی را به شما بفروشند. پس درباره همه گفته هایشان با احتیاط برخورد کنید. در ادامه چند نکته در این باره متذکر می شویم:

 

 آماده باشید

حتما قبل از اینکه وارد فروشگاه یا نمایندگی شوید، اطلاعات کامل و جامعی درباره اتومبیل موردنظر و مشخصه ها و ویژگی های آن به دست آورید. قرار نیست شما در فروشگاه تصمیم بگیرید، چه نوع اتومبیلی قرار است، بخرید. این تصمیمی است که باید قبل از اینکه پایتان را به نمایشگاه بگذارید، گرفته باشید.

 

آیا دنبال اتومبیل نو یا دست دوم هستید. اگر می خواهید اتومبیل دست دوم بخرید، حتما باید فردی آشنا با مکانیک اتومبیل را با خودتان ببرید. حتی می توانید از یک مکانیک بخواهید که با شما بیاید. ۵۰ یا ۱۰۰ هزار تومان در قبال خرید یک ماشین، پول بسیار ناچیزی است.

 

مکانیک همراه شما می تواند اطلاعات فروشنده را تایید کند. اگر متاهل هستید، حتما همسرتان را با خود ببرید و اگر مجرد هستید، حتما با چند نفر از دوستانتان به نمایشگاه بروید. وقتی فردی تنها است، راحت تر تحت تاثیر القائات فروشنده قرار می گیرد.

 

به همراه بردن چند نفر، اعتمادبه نفس شما را افزایش می دهد. به هیچ عنوان در معاینه اتومبیل تعارف نکنید. تا آنجا که امکان دارد از همه جزئیات و نقص و قوت های اتومبیل بیشتر اطلاعات جمع کنید. همان جلسه ای که اتومبیل را می بینید تصمیم به خرید آن نگیرید. چند روز یا چند ساعت وقت بگیرید، مشورت کنید و سپس تصمیمتان را بگیرید.

 

 اطلاعات شخصی تان را در اختیار فروشنده قرار ندهید

یکی از ابزار متعارف فروشندگان این است که سعی می کنند اطلاعات شخصی مشتری شان را به دست بیاورند تا راحت تر بتوانند با استفاده از تکنیک های معینی جنس خود را به او بفروشند. پس تا آنجا که ممکن است درباره خود و وضعیت مالی و شغلی خود، اطلاعات کمتری به فروشنده بدهید.

 

به آنها نگویید که امروز قصد خرید دارید، یا ندارید. نگذارید آنها تصمیم شما را حدس بزنند. فقط کافی است آنها بدانند شما فورا به یک اتومبیل نیاز دارید، آنگاه کار شما سخت خواهد بود.

 

 انگیزه های فروشنده را حدس بزنید

هنگامی که در نمایشگاه هستید، وظیفه فروشنده این است که شما را با اتومبیل به منزل برساند. نه تنها آنها می کوشند شما را قانع به خرید اتومبیلشان کنند، بلکه می کوشند با تغییر تصمیم شما، باعث شوند شما اتومبیل گران تری بخرید.

 

به هیچ عنوان در رودربایستی فروشنده قرار نگیرید. این پولی است که شما برایش زحمت کشیده و هزینه داده اید. پس با رودربایستی آن را هدر ندهید.

 

 کسی که سریع حرف بزند، باخته است

بسیار مهم است که شما هنگام خرید، آرامش خود را حفظ کنید تا تصمیم عجولانه ای نگیرید. هنگامی که فروشنده شما را با اطلاعات تازه ای درباره ویژگی ها و اختصاصات اتومبیل آشنا می کند، با دقت گوش دهید. مکث کنید و شروع به فکر کردن درباره آن کنید.

 

وقتی که آنها سخن می گویند اگر به جای سخن گفتن، مکث و تامل کنید، فروشنده مجبور است اطلاعات بیشتری ارائه کند تا توجه شما را جلب کند. آنها می خواهند شما را وادار به تصمیم گیری عجولانه کنند. حتی اگر پاسخ شما، نه است، اجازه بدهید که او اطلاعات و توضیحات بیشتری درباره اتومبیل ارائه کند. پاسخ منفی سریع، فقط باعث می شود که فروشنده تکنیک های دیگر خود را بیازماید.

 

 تا آنجا که امکان دارد خوش برخورد باشید

هر خریدی نوعی مذاکره است. به نفع شما است که فضای مذاکره، آرام و مودبانه باشد. اگر مودبانه و محترمانه برخورد کنید، واکنش مشابهی خواهید دید. البته محترمانه رفتار کردن با تعارف کردن، فاصله ای از زمین تا آسمان دارد.

 

 اشتیاق نشان ندهید

اگر اشتیاق نشان دهید، مطمئن باشید که قافیه را به فروشنده باخته اید. ممکن است، اتومبیلی پیدا کنید که کاملا مطابق یا خواست ها و انتظارات شما باشد. از خودتان هیجان نشان ندهید. اصرار بی مورد هم می تواند قصد شما را برای فروشنده آشکار کند. پس حتی اگر تصمیمتان را گرفتید، مکث کرده و اتومبیل های دیگر را هم ببینید.

 

 شما دست بالا را دارید

همواره یادتان باشد که شما قرار است، پول دهید و دست بالا از آن شما است. هزاران هزار فرصت و امکان خرید در اختیار شما است و فروشنده به شما نیاز دارد نه شما به فروشنده. بنابراین مدیریت خرید را خودتان بر عهده داشته باشید. اجازه ندهید فروشنده شما را بفریبد که شما باید حتما و سریعا این اتومبیل را بخرید.

 

برگرفته از : روزنامه دنیای اقتصاد

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک