پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این دختر عجیب قصد دارد گوسفندهای فوتبالیست پرورش دهد این دختر عجیب قصد دارد گوسفندهای فوتبالیست پرورش دهد جشن جنگ بالش ها به روایت تصویر جشن جنگ بالش ها به روایت تصویر این مرد باهوش ترین پلیس دنیا است این مرد باهوش ترین پلیس دنیا است پرنس جورج 3 ماهه در مراسم غسل تعمید با ردای تاریخی خاندان سلطنتی پرنس جورج 3 ماهه در مراسم غسل تعمید با ردای تاریخی خاندان سلطنتی مشاغل جالبی که با تکنولوژی ناپدید شدند مشاغل جالبی که با تکنولوژی ناپدید شدند گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد زنبوری غول آسا و قاتل انسان زنبوری غول آسا و قاتل انسان وقتی یک گلدان چینی باعث میلیونر شدن مالکش می شود وقتی یک گلدان چینی باعث میلیونر شدن مالکش می شود این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس سبز شدن عجیب موهای این دختر که به استخر رفته بود!! سبز شدن عجیب موهای این دختر که به استخر رفته بود!! ایمیل گستاخانه مادرشوهری به عروسش ..! ایمیل گستاخانه مادرشوهری به عروسش ..! زندگی عجیب یک زوج هندی + تصویر زندگی عجیب یک زوج هندی + تصویر افرادی که بعد از این اتفاق های  مرگ بار هنوز زنده اند (عکس) افرادی که بعد از این اتفاق های مرگ بار هنوز زنده اند (عکس) ناهار عجیب زنانن مدل و مانکن های مشهور جهان (عکس) ناهار عجیب زنانن مدل و مانکن های مشهور جهان (عکس) ارزانترین و سالمترین تفریح مادی در دنیا ارزانترین و سالمترین تفریح مادی در دنیا دردسر زهرا خانم بخاطر آرایش غلیظش در اتوبوس + عکس دردسر زهرا خانم بخاطر آرایش غلیظش در اتوبوس + عکس دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) قدیمی ترین درخت جهان در ایران است + عکس قدیمی ترین درخت جهان در ایران است + عکس درختی اسرار آمیز که دانشمندان را به فکر فرو برد! +عکس درختی اسرار آمیز که دانشمندان را به فکر فرو برد! +عکس

نکات لازم درمورد استخدام مدیران زن

نکات لازم درمورد استخدام مدیران زن

نکات لازم درمورد استخدام مدیران 

زن ها در هنگام کار سخت کوش هستند بنابراین د رهنگام استخدام انها باید نکاتی را رعایت کنیم . به گزارش هاروارد بیزینس ریویو، برای بررسی عمیق‌تر رابطه بین زنان و محیط کار و اصولا مفهوم کار زنان، تحقیقات ما بیشتر بر مسایل بحث‌برانگیزی و راه‌هایی متمرکز شد که جنسیت افراد با آنها خودش را در محیط کار نشان می‌دهد.

 

مسایلی مانند کناره‌گیری، همه چیز را خواستن و مشابه آن، در تحقیق ما بیشتر مورد توجه بود تا موانع دیده‌نشدنی و قدرتمندی را که زنان در محیط کار با آنها مواجه می‌شوند، بیابیم؛ به خصوص، این مسایل در میان جوانان مشهود بود.

 

ما با 24 مدیر عامل فعلی و سابق زن صحبت کردیم و آنها داوطلبانه درباره این که در طول دست یافتن به جایگاهشان و کاری که در سازمانهای مختلف انجام می‌داده‌اند، حرف زدند. ما توصیه می‌کنیم که ایده‌های خود را به مدیران زن بفروشید؛

 

کسانی که شمارشان در دنیا در حال افزایش است. اما فارغ از این حرفها، در زیر نتایج کلی پژوهشی که انجام شد، آمده است و با استفاده از آنها می‌توانید به نمایی کلی از وضعیت کار زنان در جهان دست یابید.

 

دستمزد
زنان به اندازه مردان حقوق نمی‌گیرند و این شامل مدیران مالی هم می‌شود. حتی اگر زنان دستمزد بیشتری بگیرند، در عرض دو سال از دستمزد مردانی که هم‌رده آنها هستند به اندازه 5 درصد عقب می‌مانند. تحقیق نشان داده است که در سیستمهای شایسته‌سالاری هم زنان کمتر از مردان دریافتی دارند.

 

این سئوال پیش می‌آید که آیا همیشه زنان در شغلهایی جای می‌گیرند که نسبت به مردان دستمزد کمتری داشته باشند. می‌توان گفت که در برخی موقعیتها پاسخ این سئوال مثبت است اما البته نمی‌توان گفت که همیشه این قاعده برقرار است.

 

توانایی‌های مدیریتی
اخیرا یک تحقیق در زمینه مدیریت نشان داده است که مدیران زن نسبت به مدیران مرد در ویژگی‌هایی مانند همدلی، تاثیرگذاری و مدیریت بحران، دارای قابلیتهای بهتری هستند و آنها را پشت سر گذاشته‌اند.

 

ارزش‌گذاری 360 مدیر زن، نشان داده است که آنها در 12 مهارت لازم برای کار و مدیریت بسیار عالی از میان 16 مهارت مورد نیاز، به طور کامل از مردان جلوتر هستند. اما به عنوان یک مشکل بزرگ مدیران زن، باید گفت احتمال کمتری دارد که آنها به عنوان یک استراتژیست یا مدیری که شجاعانه به استقبال خطرات می‌رود، دیده شوند.

 

می‌توان با وجود مهارتهای مدیریتی بالا، همچنان موقعیتهای دیگری را هم ذکر کرد که مدیران زن کمتر احتمال دارد در آن حالتها دیده شوند.

 

علاقه عمومی
امروزه به نظر می‌رسد که خیلی خیلی سخت است یک مدیر زن را ببینیم که هم باکفایت است و هم دیگران دوستش دارند. اما تحقیقات مختلفی نشانه‌هایی به دست داده‌اند که ما نتیجه بگیریم که هم مردان و هم زنان، هر چه از نردبان پیشرفت بالاتر بروند، دیگران کمتر آنها را دوست خواهند داشت.

 

اما باید گفت که زنانی که در سطح قابل قبولی از علاقه عموم باقی می‌مانند، هر چه بالاتر می‌روند و وقتی که به هدف می‌رسند، باید هزینه دوست داشته شدن خود را بدهند. به عبارت دیگر، زنانی که پیشرفت می‌کنند، اگر هم در ابتدای پیشرفت با علاقه عموم مواجه باشند، در نهایت دیگر به اندازه سابق مورد علاقه دیگران نیستند.

 

کار تیمی
شواهدی در دست است که می‌گوید زنان در فضای جهانی که رقابت بر سر مهارتها بسیار فشرده است، سرعت بیشتری از مردان در پیشرفت دارند. ما می‌دانیم که همکاری‌های استراتژیک می‌تواند باعث یا مانع مدیریت زنان شود.

 

تحقیقات نشان داده است که ورود یک زن به یک تیمکاری، توانایی گروهی آن جمع را افزایش می‌دهد. در یکی از تحقیقاتی که مورد مطالعه ما بوده است، یک گروه در یک کارخانه با وجود مردانی که دارای مهارتهای کاری زیادی بوده‌اند، در حال افت کاری و تولیدی بودند ولی وقتی که یک کارشناس زن به جمع آنها افزوده شد، توانایی آنها به سطحی که قبلا بود رسید و دیگر افت نکرد.

 

 

تعادل بین کار و خانه
وقتی که بحث امور منزل پیش می‌آید، همه چیز به هوا می‌رود؛ تحقیقات نشان داده است که مردان بیشتر از گذشته به این عقیده تمایل دارند که نوعی تعادل بین امور خارج از خانه و کارهای منزل ایجاد کنند و هر دو نفر خانواده هم باید این تعادل را داشته باشند

 

و البته باید گفت که خانمها نسبت به این زندگی ایده‌آل به دیده شک می‌نگرند. در سطح جهانی می‌توان گفت که زنانی که بچه‌دار می‌شوند، در آلمان، آمریکا و ژاپن، نسبت به زنانی که در کشورهایی مانند هند زندگی می‌کنند، دوست دارند مدت زمان بیشتری از کار فاصله بگیرند و معمولا در زمانهایی که آماده بازگشت به کار هستند، کمتر موفق می‌شوند کار پیدا کنند.

 

منبع: صدای اقتصاد

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک