پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکس

مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکس

مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکس

بعضی مواقع در اثر تغییرات یا هر اتفاق دیگری یک مکان متروکه می شود و همانطور به جال خود رها می شود. بازگشتن به این مکان ها و دیدن فضای متروکه دیدنی است. یک‌دفعه چشم روی هم می‌گذاری و همه‌چیز عوض شده. کاغذ عکس‌های کودکی زرد شده‌اند و بچه‌ها بزرگ‌سال‌ند.

 

خانه‌ی نوسازی که برادر دوساله‌ات به نرده‌ی ایوانش تکیه داده، دیگر تازه نمی‌نماید و نهال‌های باغچه، درخت شده‌اند. زمان، بر همه‌چیز سپری شده، شاید بچه‌ها و خانه‌های عکس‌های قدیمی بخشی سرنوشت‌ساز در تاریخ نشده‌اند، اما برای کسانی‌که آن افراد را می‌شناسند، خاطرات و داستان‌هایی را زنده می‌کند

 

و آن‌وقت آن لبخند بزرگ روی چهره‌ی بیننده و آن خیره ماندن به جایی نامعلوم، دیگر بی‌معنی نیست. معنی‌اش داستان‌هایی است که خودش از آن آگاه است. از بسیار گذشته، وقتی کسی دیگر بود!این سری مطالب، تصاویری از مکان‌هایی اسرارآمیز را نشان می‌دهد که کاملاً به حال خود رها شده‌اند.

 

چه داستان‌ها و نجواها که در میان تَرَک‌ها و گرد و خاک‌های این مکان‌ها پنهان است. از مردمانی که روزی در آن زندگی کرده‌اند، شاد شده‌اند و وحشت کردند. از منظری، می‌توان به این تصاویر این‌گونه نگریست که پس از رها شدن توسط انسان‌ها، این اماکن به آرامی به دامن مادر طبیعت بازمی‌گردند و جزئی از آن می‌شوند.

******

 

کلیسایی در شهر «اتین» در فرانسه.

مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسکارخانه عروسک سازی در اسپانیا.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسسالن سینمای متروکه در شهر دیترویت ایالت میشیگان. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسپایگاه دریایی در جزیره «مِیر» که به عنوان بندر کشتی های نظامی در جنگ های جهانی اول و دوم استفاده می‌شد، آمریکا.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسیک خانه درختی به سبک فلوریدایی. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکس«اسپری پارک» تنها پارک تفریحی بود که در سال 1969 در برلین در زمان حکومت شوروی ساخته شد.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسکتابخانه ای در روسیه.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسکلیسای «گاری» که در سال 1905 تاسیس گردید – ایالت ایندیانا. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسپایگاه تست دریایی شوروی – روسیه. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسکلیسایی در بیرون از یک دریاچه یخ زده، ایتالیا. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسنیروگاه «گلین وود» در سال 1906 ساخته و در سال 1968 بسته شد که اکنون مکان مناسبی برای فیلم های ژانر وحشت شده است.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسماشین های بازی بدون راننده در پارک منطقه چرنوبیل.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسکلیسایی فراموش شده در بلژیک. 
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکسدیش های رادار مخروبه، انگلستان.
مکان های متروکه دیدنی در جهان +عکس

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک