پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

منطق در تساوی ها را دریابیم تست هوش

منطق در تساوی ها را دریابیم تست هوش

منطق در تساوی ها را دریابیم تست هوش 

تست هوش امروز مربوط به منطق تساوی ها است که بسیار جالب می باشد و شما می توانید در جمع هایی هم که حضور دارید این تست هوش را مطرح کنید و هوش افراد را محک بزنید. 

منطق در تساوی ها را دریابیم تست هوش

در شکل فوق، تعدادی تساوی می بینید. با فرض اینکه همه این تساوی ها درست باشند، آیا می توانید بجای علامت سوال، پاسخ صحیح را قرار دهید؟

پاسخ تست هوش: منطق در تساوی ها!

1

این گونه تست ها، به تست های معادل سازی معروفند. در واقع دو طرف تساوی بیشتر از اینکه با هم مساوی باشند، معادل هستند. این معادل بودن از نظر معناست. مثلا می توان دو طرف را تنها برچسبی در نظر گرفت که حتی معنای عددی نداشته باشند.

 

اگر بخواهیم در نگاه اول، فقط به کشف روابط بپردازیم، شاید به عدد 121 برسیم. اما نکته ای که وجود دارد این است که با کمی دقت مشاهده می کنیم که این برچسب 11، یک بار در تساوی اول، تکرار شده و معادل برچسب 1 می باشد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ