پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهان

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهان

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهان 

برخی مواقع سیاست مداران جهان با کارهایی که انجام می دهند موجب جلب توجه های جهانی به خود و کشورش میگردند و ماجراجویی ها آغاز می شود. جهان این روزها شاید جنجالی ترین سیاستمداران خود را تجربه می کند.

 

دونالد ترامپ در آمریکا با مواضع جنجالی اش یکی از دو بخت ریاست جمهوری به شمار می رود، احمدی نژاد در ایران سودای بازگشت در سر می پروراند، مقتدی صدر عراق حامیانش را علیه دولت می شوراند و اردوغان دوران پسا کودتا را سپری می کند.

 

گمانه زنی ها درباره بازگشت محمود احمدی نژاد به قدرت در ایران، در ماه های اخیر او را دوباره به کانون توجهات در محافل سیاسی و خبری در کشور و خارج از ایران تبدیل کرده است. رسانه ها تحلیل های متفاوتی در این باره و همچنین شباهت احمدی نژاد با ترامپ ارائه می کنند.

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانشاهزاده جوان سعودی در 2 سال اخیر با تصمیمات و اقداماتش به کانون توجهات در پادشاهی سعودی تبدیل شده است، شاهزاده محمد به سلمان، پسر پادشاه عربستان، وزیر دفاع و مسئول برنامه چشم انداز 30 ساله این کشور این روزها در سفرهای خارجی و رایزنی با سیاستمداران جهان به سر می برد،

 

وی یک روز در روسیه است و با پوتین دیدار می کند و روز دیگر در واشنگتن با اوباما رایزنی می کند. وی طراح اصلی حمله عربستان به یمن است.

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانبشار اسد رئیس جمهور سوریه، پنجمین سال درگیری داخلی در کشورش را پشت سر می گذارد، اسد در دمشق همچنان بر مقاومت و مبارزه با مخالفان مسلح و تروریست ها تاکید دارد.

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانمقتدی صدر، رهبر مذهبی شیعیان در عراق است که در چند ماه اخیر محور جنجال سازی های سیاسی در عراق است. وی چندین بار به حامیان دستور حمله به پارلمان و ساختمان ریاست جمهوری عراق در اعتراض به اصلاحات سیاسی را داد.

معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانرجب طیب اردوغان نیمه شب جمعه دو هفته پیش تا مرز سقوط پیش رفت. اردوغان با کودتای نظامیان مواجه شد و توانست بر این کودتا غلبه کند، اردوغان اکنون اصلاحات گسترده سیاسی و نظامی را کلید زده است و بیش از 10 هزار نفر تاکنون در این کشور در ارتباط با کودتا بازداشت شده اند.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهاناردوغان و حامیان دولت ترکیه بر این باور هستند که فتح الله گولن طراح اصلی کودتای اخیر در ترکیه بوده است. گولن ساکن آمریکا است و آنکارا خواستار استرداد وی هستند.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهاندونالد ترامپ در میان ناباوری ها به عنوان نامزد جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شد، ترامپ به دلیل مواضع و اظهارات جنجالی اش درباره مسلمانان، توافق هسته ای و سیاست داخلی امریکا به پدیده این روزهای آمریکا تبدیل شده است.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانهیلاری کلینتون اولین نامزد ریاست جمهوری زن در آمریکا است که توانسته در نظرسنجی ها از رقیب جمهوری خواهش پیشی بگیرد و به عنوان بخت اول پیروزی در این انتخابات خود را معرفی کند. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 17 آبان آینده برگزار می شود.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهاندیوید کامرون با وجود مخالفت با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا پیشنهاد برگزاری رفراندوم در این زمینه را مطرح کرد. رفراندوم رای آورد و دیوید کامرون از سمتش به عنوان نخست وزیر انگلس استعفا داد.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهانترزا می، در میان ناباوری ها به نخست وزیری انگلیس انتخاب شد تا جایگزین دیوید کامرون شود و بریتانیا را در دوران خروج از اتحادیه هدایت کند.معروف ترین و ججالی ترین سیاست مداران جهان

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ