پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

روزهای اول مدرسه با کوچک ترین دختر دنیا + عکس روزهای اول مدرسه با کوچک ترین دختر دنیا + عکس فروش ارث مادری با جمعیت ۶۸۱ نفری + عکس فروش ارث مادری با جمعیت ۶۸۱ نفری + عکس مایه دارترین میمون جهان!! +عکس مایه دارترین میمون جهان!! +عکس عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران عکس کشف شده از اولین کدخدای زن ایران مسابقات زیباترین زن مهماندار در کشور روسیه مسابقات زیباترین زن مهماندار در کشور روسیه تصاویر خاستگاری فوق رمانتیک به کمک مردم تصاویر خاستگاری فوق رمانتیک به کمک مردم چاق ترین انسان جهان را ببینید + عکس چاق ترین انسان جهان را ببینید + عکس تصاویر کمتر دیده شده  از آپارتمان های غیر عادی و جالب تصاویر کمتر دیده شده از آپارتمان های غیر عادی و جالب این پیرزن مسن ترین فرد روی زمین است (عکس) این پیرزن مسن ترین فرد روی زمین است (عکس) مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس مدیر فیسبوک برای دخترش کتاب فیزیک کوانتوم میخواند +عکس خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس کشف حجاب به فرمان رضاخان + عکس کشف حجاب به فرمان رضاخان + عکس تنها آرزوی این زن نیکوکار مردن در خانه خودش است + عکس تنها آرزوی این زن نیکوکار مردن در خانه خودش است + عکس تست هوش ( با نتیجه گیری بسیار عالی ) تست هوش ( با نتیجه گیری بسیار عالی ) دوستی جالب یوزپلنگ با زن جوان گردشگر دوستی جالب یوزپلنگ با زن جوان گردشگر یک راننده وارث اموال شاه ایران شد +عکس یک راننده وارث اموال شاه ایران شد +عکس هنرمندی دیدنی و جالب دختر جوان طرفدار فوتبال + عکس هنرمندی دیدنی و جالب دختر جوان طرفدار فوتبال + عکس ساخت شمعهای  صدفی عاشقانه ساخت شمعهای صدفی عاشقانه اقدام تعجب آور شهرداری نسبت به یک خودرو+ عکس اقدام تعجب آور شهرداری نسبت به یک خودرو+ عکس معلم زن جوان با شاگردان خود رابطه جنسی داشته معلم زن جوان با شاگردان خود رابطه جنسی داشته

مطالب جالب درباره زیبایی زندگی

مطالب جالب درباره زیبایی زندگی

مطالب جالب درباره زیبایی زندگی 

کاش می شد که کسی می آمد باور تیره ی ما را می شست!!و به ما می فهماند… !!!دل ما منزل تاریکی نیست!”” اخم “”بر چهره بسی نازیباست !بهترین واژه همان” لبخند “است که زلبهای همه دور شده ست!کاش می شد !!!که به انگشت، نخیمی بستیم!تا فراموش نگردد که هنوز ….”” انسانیم “
.
.
.

هیچ روز خوبی در راه نیست روز خوب که در نمیزنه بیاد داخل!روز خوب که سر برج نیست خود بخود البته گاهی باناز وکرشمه بیاد!قبض آب وبرق و…. نیست که وقت و بیوقت وقتی خسته ازسرکار برمیگردی از شکاف در آویزون باشه!

 

روز خوب راباید ساخت باید نوازشش کرد باید آراست و پیراست باید به گیسوهاش گلهای وحشی صحرایی زد باید عطر دلخواهش رو خرید گل دلخواهش رو روی میز گذاشت شعر دلخواهش رو سرودباید نازش را کشیدبرویش خندیدروزخوب را باید خلق کردو بعد در آغوش آرام یک روز خوب لذت دنیا را چشید….
.
.
.
فراموش کنید دیگران چه می‌کنند. نگاه نکنید که چه دارند و چه هستند.هیچ کس وضعیت بهتری نسبت به شما ندارد. چون کسی نمی‌تواند کاری را به خوبی شما انجام دهد. شما در مسیر خودتان قدم می‌زنید.یکی از دلایل اینکه با ناامنی دست و پنجه نرم می‌کنیم این است که شرایط پشت صحنه خودمان را با شرایط ظاهری دیگران مقایسه می‌کنیم.

 

به جای اینکه به صدای خودمان گوش دهیم، به صدای دنیا گوش می‌دهیم.پس دست از مقایسه کردن بردارید! به صدای درونی خودتان گوش دهیدو فکرتان به کار خودتان باشد.بهترین آرزوها و بزرگترین اهدافتان را نزدیک به قلبتان نگه دارید و هر روز برای آنها وقت بگذارید.

 

از تنها راه رفتن نترسید و از لذت بردن از آن نهراسید.کاری را انجام دهید که می‌دانید برای شما بهتر استچون وقتی با آرامش درونی روی یک کار خوب تمرکز می‌کنید، هیچ چیز نمی‌تواند شما را متزلزل کند.
.
.
.
خداوند هیچ گاه با ما سر دشمنی ندارد، اما اغلب آن چه او از ما می خواهد این است که در رویارویی با دشواری ها، بردباری و پشتکار خود را از دست ندهیم. هیچ کاری نشدنی نیست. وقتی برای انجام کاری تلاش کنید و تلاش شما با موفقیت روبرو نشود؛ اگر از این عدم موفقیت بیاموزید که دفعه بعد آن کار را با کیفیت بهتری انجام دهید، این به اصطلاح شکست به واقع، پیروزی است.

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ