پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

مشهورترین خواننده سلین دیان و پسرش

سلین دیان خواننده مشهوری است که اهل کشور فرانسه میباشد .ماندگارترین آهنگ وی ،آهنگ فیلم تایتانیک میباشد که منجربه کسب جایزه اسکار گردید .

 

سلین دیان و پسرش در پاریس

سلین دیان پیش از شروع تور موسیقی اش که به زودی از بلژیک شروع می شود، تصمیم گرفت بازدیدی از کشور همسایه، یعنی فرانسه کند. به همین منظور او به همراهی پسرش رنه چارلز انجلیل راهی خیابان های پاریس شد.

 

به گزارش نیک صالحی تور موسیقی سلین دیان پس از گذشت پنج ماه از فوت همسرش رنه انجلیل شروع شده است. این ستاره 48 ساله که به نظر می رسید در خلق و خوی خوبی است در پایتخت فرانسه با هوادارانش عکس انداخت و به آنها امضا داد.

 

سلین تیپ سراسر مشکی خود را با یک شال گردن و کیف بزرگی با گلدوزی های قرمز کامل کرده بود. با وجود هوای سرد به نظر می رسید مادر و پسر با خوشحالی با هواداران عکس های سلفی می انداختند.

 

مردم زیادی در خیابانی که سلین دیان در آن حضور داشت، جمع شده بودند تا به گزارش نیک صالحی این ستاره جهانی را از نزدیک مشاهده کنند و او نیز با روی باز به همگی آنها دست تکان داد و اوقاتی را با آنها گذراند.

 

همسر سلین دیان پس از جدال طولانی با سرطان حنجره در 13 ژانویه سال جاری در سن 73 سالگی در گذشت. دنیل برادر سلین دیان نیز درست چند روز بعد از دنیا رفت.

 

سلین دیان با تیپ مشکی در پاریس

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

رنه چارلز انجلیل پسر 15 ساله سلین دیان نیز مادرش را همراهی کرد

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

سلین دیان به زودی تور موسیقی اش را آغاز می کند

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

سلین دیان در حال امضا دادن به هوادارانی که در خیابان برای دیدن او جمع شده بودند

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

مردم از پسر سلین نیز تقاضای امضا و عکس می کردند

مشهورترین خواننده سلین دیون و پسرش

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک