پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مشروبات الکلی عامل ایجاد 7 سرطان

مشروبات الکلی عامل ایجاد 7 سرطان

مشروبات الکلی عامل ایجاد 7 سرطان 

مشروبات الکلی می توانند باعث ایجاد 7 نوع سرطان در بدن انسان شوند,پس باید بسیار به هوش باشیم و در مصرف نوشیدنی های الکلی تجدید نظر کنیم. نوشیدنی الکلی را کنار بگذارید. شواهد محکم و مستندی وجود دارد که نشان می‌دهد الکل منجر به حداقل هفت نوع سرطان می‌شود.

 

«جنی کانر» از دانشگاه «اتاگو» (Otago) در نیوزیلند می‌گوید طبق برآوردها در سال ۲۰۱۲، الکل منجر به نیم میلیون مرگ ناشی از سرطان شده است؛ یعنی ۵٫۸ درصد مرگ‌های ناشی از سرطان در سراسر جهان. او شواهدی پیدا کرده که رابطه بین مصرف الکل و سرطان دهان و گلو، حنجره، مری، کبد، روده بزرگ، روده و سینه را نشان می‌دهد.

 

«سوزانا براون»، مدیر پروژه علمی در مرکز جهانی تحقیقات سرطان می‌گوید: «ما می‌بینیم که هر چه مصرف الکل بیشتر می‌شود، احتمال ابتلا به این بیماری هم افزایش می‌یابد و ما هم‌عقیده هستیم که شواهد قطعی وجود دارد که مصرف الکل مستقیما منجر به سرطان می‌شود.»

 

با اینکه خطر ابتلا عمدتا مربوط به کسانی است که در مصرف آن زیاده‌روی می‌کنند، اما کسانی هم که میزان کمی نوشیدنی الکلی مصرف می‌کند، همچنان در معرض خطر هستند. این یافته‌ها با رهنمون بریتانیا هم سازگار هستند. در ماه ژانویه، مقامان ارشد پزشکی بریتانیا گفتند که مصرف منظم نوشیدنی‌های الکلی بی‌ضرر نیست، فرقی هم نمی‌کند که کم باشد یا زیاد.

 

دلایل بیولوژیکی دقیق برای اینکه چرا الکل منجر به سرطان می‌شود، ناشناخته هستند. یک نظریه این است که الکل به DNA آسیب می‌زند و منجر به جهش‌های ژنتیکی مضر می‌شود.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک