پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مردی که در نبود زنش نوزاد خود را کشت

مردی که در نبود زنش نوزاد خود را کشت

مردی که در نبود زنش نوزاد خود را کشت 

زن از خانه بیرون می رود و وقتی باز می گردد با جسد بی جان فرزندش که نوزاد هم بوده مواجه می شود،این ماجرا واقعا شوکه کننده است. در سال ۲۰۱۵ مردی به اتهام قتل نوزاد ۱۳ روزه خود به حبس محکوم شد.در همگام ارتکاب جرم مادر به طبقه پایین خانه رفته بود و فرزندش را به پدرش سپرد

 

اما با شنیدن صدایی فورا باز می‌گردد. مرد ادعا می‌کند که صدا در اثر افتادن دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون بوده است اما در دادگاه مشخص شد او دروغ می‌گفته است.

مردی که در نبود زنش نوزاد خود را کشت

به هر حال مادر بعد از چند دقیقه‌ای بازمی‌گردد و با بدن بی‌جان فرزندش مواجه می‌شود و فورا با اورژانس تماس می‌گیرد. آزمایشات قانونی نشان داد نوزاد در اثر فشار دچار شکستگی‌هایی در پا و قفسه سینه شده است. صدمات مغزی وارد آمده به حدی شدید بود که به گفته متخصص اعصابی که نوزاد را معاینه کرد هرگز تاکنون دیده نشده بود.

 

نوزاد این زوج ۴ روز بعد از احیای قلبی فوت کرد و دادگاه در عین تبرعه کردن مادر، پدر را به اتهام قتل محکوم کرد. زن در اعترافات خود گفت که قصد ترک همسرش را داشت و در این رابطه با او صحبت کرده بود اما هرگز گمان نمی‌کرد از همسرش چنین وحشیگری سر بزند زیرا هرگز رفتار تندی با کودک از او ندیده بود.

مردی که در نبود زنش نوزاد خود را کشت

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ