پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس عکس های جالب از فستیوال پیاده روی روی آتش عکس های جالب از فستیوال پیاده روی روی آتش چهره عجیب و وحشتناک مرد جوان +عکس چهره عجیب و وحشتناک مرد جوان +عکس زنی کوچک اندام با قدرت بدنی عجیب و مردانه + عکس زنی کوچک اندام با قدرت بدنی عجیب و مردانه + عکس احمقانه ترین عکس سلفی که تا به حال دیده اید احمقانه ترین عکس سلفی که تا به حال دیده اید اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس اعتیاد عجیب این دختر به نوار چسب + عکس گلدان صدفی بسازیم گلدان صدفی بسازیم فروش شیر یک زن پس از زایمان به صورت صابون فروش شیر یک زن پس از زایمان به صورت صابون استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد آرزوهای جالب این مرد 68 سانتی متری +(عکس) آرزوهای جالب این مرد 68 سانتی متری +(عکس) هم اتاقی عجیب این دختر (+عکس) هم اتاقی عجیب این دختر (+عکس) ازدواج جالب دختران 3 قلو در یک روز + عکس ازدواج جالب دختران 3 قلو در یک روز + عکس قیمت باورنکردنی گرانترین اسپاگتی جهان در نیویورک (عکس) قیمت باورنکردنی گرانترین اسپاگتی جهان در نیویورک (عکس) سال های عاشقی با عاشقانه ترین زوج های سالمند + عکس سال های عاشقی با عاشقانه ترین زوج های سالمند + عکس شتر سواری زیباترین دختر شایسته در سواحل دوبی (عکس) شتر سواری زیباترین دختر شایسته در سواحل دوبی (عکس) افراد معروف جهان که در دوران مدرسه به شدت آزار دیدند افراد معروف جهان که در دوران مدرسه به شدت آزار دیدند جشن تولد دوقلوهای 100 ساله جهان در بلژیک..(تصاویر) جشن تولد دوقلوهای 100 ساله جهان در بلژیک..(تصاویر) 12 مشکلی که می توانید با پودر بچه حلش کنید 12 مشکلی که می توانید با پودر بچه حلش کنید تصاویر زیباترین ستاره های خوش اندام خارجی این هفته تصاویر زیباترین ستاره های خوش اندام خارجی این هفته فستیوال عجیب کتک کاری در این کشور (عکس) فستیوال عجیب کتک کاری در این کشور (عکس)

مخفیگاه نازی ها در قطب شمال کشف شد

مخفیگاه نازی ها در قطب شمال کشف شد

مخفیگاه نازی ها در قطب شمال کشف شد 

نازی ها در حمله به سمت شمال اروپا به قطب شمال هم رفته بودند و در آن جا یک مخفی گاه مجهز دایر کرده بودند. دانشمندانی از روسیه موفق شدند پایگاه هیتلر را در قطب شمال شناسایی کنند. این پایگاه به دستور شخص آدولف هیتلر، رهبر نازی‌ها در جریان جنگ جهانی دوم ساخته شده بود. پایگاه مخفی نازی ها در قطب شمال با نام «شکارچی گنج» شناخته می‌شد.

 

پایگاه مخفی نازی ها در قطب شمال به نام شکارچی گنج (Schatzgraber) در سال 1942 میلادی و پس از حمله‌ی آلمان به روسیه ساخته شد. این ایستگاه از سال 1943 کار خود را آغاز کرد و قرار بود به شناسایی آب‌وهوا بپردازد، اما یک سال بعد استفاده از آن متوقف شد.

 

گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل نبود تدارکات، کارکنان این پایگاه به زور یک تکه گوشت خام خرس قطبی آلوده به کرم‌های گرد می‌خوردند و این اتفاق موجب شد تا بیماری در منطقه انتشار یابد. البته برخی از افراد از این داستان به‌عنوان یک افسانه‌ی جنگی یاد می‌کنند.

مخفیگاه نازی ها در قطب شمال کشف شد

مکان دقیق این پایگاه که در جزیره‌ی الکساندرا در دایره‌ی قطبی قرار داشت، برای سال‌ها نامعلوم بود، تا اینکه دانشمندان پس از 72 سال و در هنگام بررسی این جزیره‌ی دورافتاده موفق شدند آن را پیدا کنند. محققان در پایگاه مخفی نازی ها در قطب شمال یادگارهای بسیاری از جمله قوطی‌های بنزین،

 

خرابه‌های انبار و اسناد کاغذی کشف کردند که همگی به دلیل هوای منجمد قطبی سالم مانده بودند. همچنین فشنگ‌ها و لوازم شخصی کارکنان پایگاه در این مکان پیدا شد که بسیاری از آنها نماد نازی‌ها یعنی صلیب شکسته را بر روی خود داشتند. این اشیا و یادگارها به‌زودی در روسیه به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

محقق ارشد پارک ملی قطب شمال روسیه به نام ایوگنی ارمولوف (Evgeny Ermolov) عنوان کرده است که با بررسی علمی این داده‌ها و شواهد، می‌توان ایده‌های عملیاتی ارتش آلمان در قطب شمال در زمان جنگ جهانی دوم را کشف کرد.

 

پایگاه مخفی نازی ها در قطب شمال در زمینه‌ی آثار فراطبیعی تحقیق می‌کرد

نام «شکارچی گنج» که بر روی پایگاه مخفی هیتلر گذاشته شده، این فرضیه را به وجود می‌آورد که ماموریت دیگری هم در آن انجام می‌شده است. برخی از افراد معتقدند که این پایگاه بر روی آثار باستانی تحقیق می‌کرده که به باور موسسه‌ی انسان‌شناسی آننرب (Ahnenerb) از قدرت‌های فراطبیعی برخوردار بودند!

 

آننرب یک موسسه‌ی نازی بود که در زمینه‌ی باستان‌شناسی و تاریخ و فرهنگ نژاد آریایی تحقیق می‌کرد. این موسسه برای اثبات برتری جمعیت اساطیری اسکاندیناوی و فرمانروایی آنها بر جهان، آزمایشاتی را انجام می‌داد.پیش از این تنها در منابع و کتاب‌ها به پایگاه شکارچی گنج اشاره شده بود

 

و کسی از محل دقیق آن اطلاعی نداشت. جزیره‌ی الکساندرا، منطقه‌ی مورد مناقشه‌ای در قطب شمال بود که اکنون بخشی از فدراسیون روسیه است. روسیه‌ای ها قصد دارند تا یک پایگاه نظامی دائمی در این منطقه بسازند.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ