پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مجریان مشهور رادیو بی بی سی و تعرض جنسی

مجریان مشهور رادیو بی بی سی و تعرض جنسی

مجریان مشهور رادیو بی بی سی و تعرض جنسی 

مجریان مشهور رادیو بی بی سی اکنون در معرض اتهام تجاوز و تعرض جنسی قرار دارند و این رسوایی دیگری است برای شبکه بزرگ بی بی سی. مجریان شبکه رادویی بی بی سی در اتهامی تاریخی به اتهام تجاوز به کودکان محاکمه می شوند.

 

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، «تونی وادزورث»(Tony Wadsworth) و «جولی وادزورث»(Julie Wadsworth) دو مجری شبکه رادیویی «بی بی سی»(BBC)، به جرم تجاوز جنسی به کودکان متهم شده اند.این زوج متجاوز در ماه می برای محاکمه در دادگاه بدوی حاضر خواهند شد.

 

طبق گفته های روسای بنگاه خبرپراکنی بی بی سی، این زن و شوهر در رادیو بی بی سی «غرب میدلندز» (West Midlands) و رادیو بی بی سی «لستر»(Leicester) در بیرمنگام برنامه اجرا می کردند.به گفته پلیس شهر «وارویکشر»(Warwickshire) که در ناحیه میدلند غربی قرار دارد، «تونی وادزورث»، 68 ساله به 5 فقره تحریک جنسی یک پسر زیر 16 سال و یک مورد جرم اخلاقی

 

و «جولی وادزورث»، 58 ساله به 7 مورد تحریک یک پسر زیر 16 سال و یک مورد جرم اخلاقی متهم شده اند.همچنین هر دوی آنها به ارتکاب تعدادی عمل منافی عفت عمومی مواجهند. به گفته پلیس این اتهامات با 4 کودک در سنین بین 11 و 15 و بین سالهای 1996 و 1999 مرتبط هستند.

 

یکی از سخنگویان «بی بی سی» در این رابطه گفت: “اتهامات وارد شده به این دو به هیچ عنوان به موقعیت و شرایط آنها در این شبکه مربوط نمی شود”.وی افزود: “این یک فرآیند جنایی در حال انجام است و ما نمی توانیم بیشتر از این اظهارنظر کنیم”. طبق این گزارش هر دو مجری در حال حاضر از کار برکنار شده اند.
مجریان مشهور رادیو بی بی سی و تعرض جنسی

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ