پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

گردهمایی جالب مو هویجی ها (عکس) گردهمایی جالب مو هویجی ها (عکس) آموزش مقدماتی مرحله به مرحله حکاکی روی چرم آموزش مقدماتی مرحله به مرحله حکاکی روی چرم معرفی زنان جنگاور مشهور تاریخ جهان + عکس معرفی زنان جنگاور مشهور تاریخ جهان + عکس مدرن ترین روش نعش کشی مردگان آمد + عکس مدرن ترین روش نعش کشی مردگان آمد + عکس بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است بزرگترین کشتی تفریحی دنیا مرتفع تر از برج ایفل است جوگیر شدن این پسر و ازدواج با یک دختر انیمیشنی + عکس جوگیر شدن این پسر و ازدواج با یک دختر انیمیشنی + عکس نجات معجزه آسای این جوان بعد خودکشی از طبقه چهلم+عکس نجات معجزه آسای این جوان بعد خودکشی از طبقه چهلم+عکس با پولدارهای جهان عرب آشنا شوید +عکس با پولدارهای جهان عرب آشنا شوید +عکس جالب ترین هیجان به ارتفاع 650 متر (عکس) جالب ترین هیجان به ارتفاع 650 متر (عکس) آیا شما خودشیفته اید؟ -شخصیت شناسی آیا شما خودشیفته اید؟ -شخصیت شناسی زندگی عجیب و پر ماجرای این خانم با خوک های خانگی! زندگی عجیب و پر ماجرای این خانم با خوک های خانگی! مسابقه جالب و مراسم دیدنی انتخاب زیباترین سگ ها + عکس مسابقه جالب و مراسم دیدنی انتخاب زیباترین سگ ها + عکس روش های درمانی عجیب و چندش آور +عکس روش های درمانی عجیب و چندش آور +عکس پسر افغانی با عشق خود، دختر نروژی را شیفته کرد+عکس پسر افغانی با عشق خود، دختر نروژی را شیفته کرد+عکس بخشش خیانت همسر به شرط فیسبوک (عکس) بخشش خیانت همسر به شرط فیسبوک (عکس) دختر سانتی مانتال نامزد مجلس شورای اسلامی +عکس دختر سانتی مانتال نامزد مجلس شورای اسلامی +عکس راه های ساده برای خوشحال کردن مادرمان راه های ساده برای خوشحال کردن مادرمان سه دختر موفق ایرانی که خیلی معروف و پولدارند (عکس) سه دختر موفق ایرانی که خیلی معروف و پولدارند (عکس) تست هوش جالب رنگ ها تست هوش جالب رنگ ها ماجرای وحشتناک سلفی این دختر در ماشین ماجرای وحشتناک سلفی این دختر در ماشین

مانتوی 20 میلیون تومانی در ایران را ببینید

مجموعه : مدل مانتو

مانتوی 20 میلیون تومانی در ایران را ببینید

مانتوی 20 میلیون تومانی در ایران را ببینید 

هرطور فکر کنیم با عقل جور در نمی آید که یک مانتو 20 میلیون تومان قیمت داشته باشد.اما مانتوی نمایش داده شده در کاخ نیاوران تهران این ارزش را دارد. تنوع طرح و رنگ در مدل مانتوهای ایرانی امروزه بسیار گسترده تر از پیش اجرا می شود و هنرمندان هنرهای نگارگری و .. برای زیباتر شدن یک لباس ایرانی اصیل ساعتها زحمت می کشند .

 
 

طرح شیرین و فرهاد روی مانتوی میلیونی

طراح درباره این لباس توضیح داد:اجرای مینیاتور «شیرین و فرهاد» در چند پرده روی پارچه این مانتو، 245 ساعت زمان برده است. در بخش دیگری از این لباس نیز یک بیت از شعر «وحشی بافقی» را دست نویس کرده ام.  این طرح با دست و به سبک نگارگری استاد بهزاد روی لباس پیاده شده است.

مانتوی 20 میلیون تومانی در ایران را ببینید

این مانتو به مدت یک هفته در کاخ نیاوران به نمایش گذاشته شد و حدود 15 نفر از بازدیدکنندگان و همچنین چند گردشگر خارجی متقاضی خریدن آن بودند.

مانتوی 20 میلیون تومانی در ایران را ببینید

طرح شیرین و فرهاد روی مدل مانتو شیک 20 میلیون تومانی

این طراح لباس درباره این که با توجه به محدودیت زمان حضور گردشگران در ایران، چطور سفارش آن ها آماده می شود؟ گفت:البته سفارش آن ها قطعی نشده است، اما آماده شدن هر سفارش بین دو تا سه ماه کاری، زمان می برد و ما در نهایت سفارش آن ها را پست می کنیم و تفاوت قیمتی هم برای مشتریان ایرانی و خارجی قائل نمی شویم. در نهایت نیز گردشگران خارجی هزینه پست را پرداخت می کنند.

 

وی که چهار سال است طراحی لباس انجام می دهد، درباره این که چرا این کار به شکل مجموعه ارائه نشده است؟ توضیح داد:چون طراحی مینیاتور روی این لباس بسیار زمان برده، فقط روی یک مانتو اجرا شد و قرار است ایده دیگرم که به زودی روی مانتوی دیگری اجرا می شود به نمایش گذاشته شود.

 

او درباره هدفش از این کار نیز اظهار کرد:قصد من ترویج نگارگری و معرفی اسطوره ها در فرهنگ ایرانی است. خیلی دوست داشتم مینیاتور و داستان «شیرین و فرهاد» را با استفاده از این طرح نشان دهم. بنابراین کار را روی یک مانتو ساده اجرا کردم تا طرح خودش را نشان دهد.

 

این طراح لباس در پاسخ به این که قیمت این لباس زیاد است و شاید افراد محدودی بتوانند از آن استفاده کنند و این موضوع موجب می شود هدفش محدود شود و تأثیر کمتری در فرهنگ سازی داشته باشد، توضیح داد:شاید با توجه به خاص و بالا بودن قیمت این لباس، افراد کمتری بتوانند از آن استفاده کنند؛

 

اما من نیز به نوبه خود دوست داشتم فرهنگ ایرانی را نشان دهم و به نوعی با نگارگری، تذهیب و مینیاتور، اسطوره ها را زنده کنم.

 

عالم زاده افزود:بیشتر جوانان ما به سمت تذهیب، نگارگری و مینیاتور نمی روند و فکر می کنند این کار، قدیمی است و فقط در حاشیه کتاب های سنتی خلاصه می شود. به همین دلیل دوست داشتم این موضوع را با یک اسطوره احساسی ترکیب کنم تا جوانان جذب این مکتب شوند.

 

او با بیان این که دو سال است که مینیاتور را به صورت فشرده کار می کند، گفت:برای اولین بار است که مینیاتور را روی پارچه پیاده کردم و نمی دانم پیش از این، کاری به صورت یک داستان اسطوره ای و به وسیله مینیاتور روی لباس پیاده شده است یا خیر.

 

این طراح لباس اظهار کرد:رنگ های استفاده شده روی این لباس قابل شست وشو است و تکنیک اجراشده روی آن جدا از تکنیک نگارگری، تکنیک طراحی شده روی پارچه نیز هست، تمام کار زیرسازی شده و با شست وشو هیچ اتفاقی برایش نمی افتد. البته این لباس خاص است و یک مانتوی دم دستی نیست که به شست وشوی زیاد نیاز داشته باشد.

 

عالم زاده درباره چگونگی قیمت گذاری این مانتو نیز بیان کرد:قیمت این مانتو را استادم خانم نجاریان با توجه به مدت زمانی که برای آن گذاشته ام، تخمین زده است.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ