پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

عکس جالب پرنده ژیمناستیک کار (عکس) عکس جالب پرنده ژیمناستیک کار (عکس) باورنکردنی درباره زنی که باردار است !!! باورنکردنی درباره زنی که باردار است !!! سال های عاشقی با عاشقانه ترین زوج های سالمند + عکس سال های عاشقی با عاشقانه ترین زوج های سالمند + عکس دوست دارید زشت ترین حیوان دنیا را ببنید؟ (عکس) دوست دارید زشت ترین حیوان دنیا را ببنید؟ (عکس) پیرزنی از نسل پاکوتاه (عکس) پیرزنی از نسل پاکوتاه (عکس) ظاهر عجیب طولانی ترین بالن جهان سوژه شد +عکس ظاهر عجیب طولانی ترین بالن جهان سوژه شد +عکس جذاب ترین نوع جذب مشتری توسط شرکتهای هواپیمایی جذاب ترین نوع جذب مشتری توسط شرکتهای هواپیمایی آشنایی با چگونگی  روز پدر در سایر کشورها آشنایی با چگونگی روز پدر در سایر کشورها دور کمر این مدل مشهور کمتر از 50 سانتی متر است + عکس دور کمر این مدل مشهور کمتر از 50 سانتی متر است + عکس استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس استخدام کوتوله ها در یک شغل خطرناک +عکس ماشين عروس جالب و خاص در تهران +عکس ماشين عروس جالب و خاص در تهران +عکس تصاویر عروسی 68 میلیارد تومنی این خانم بازیگر تصاویر عروسی 68 میلیارد تومنی این خانم بازیگر درباره راز زیبایی در ناحیه مغزی پشت چشم چیست؟ درباره راز زیبایی در ناحیه مغزی پشت چشم چیست؟ عکس های داغ از مردی که دیگر دوست ندارد زن باشد عکس های داغ از مردی که دیگر دوست ندارد زن باشد زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) خلاقیت و ظرافت حیوانات نمدی دست ساز خلاقیت و ظرافت حیوانات نمدی دست ساز یک دستگاه اتوبوس که رکورد شکن گینس شد (عکس) یک دستگاه اتوبوس که رکورد شکن گینس شد (عکس) کشف جسد یک موجود بیگانه در کنار رودخانه‌ای در روسیه کشف جسد یک موجود بیگانه در کنار رودخانه‌ای در روسیه شنیدن تاریخچه شعر بابا کرم از زبان مجری زن ایرانی شنیدن تاریخچه شعر بابا کرم از زبان مجری زن ایرانی هیکل جذاب این کارتن خواب خیابانی هیکل جذاب این کارتن خواب خیابانی

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

طالع این هفته را هم برای شما حاضر کرده ایم تا بخوانید و بدانید که چه در انتظار شما است.ماه های مختلف سال بشتابید به سوی فال این هفته. 

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانیدفروردین

سیاره های خوش یمن در جدول برج سنبله شناور هستند بنابراین به سمت اجرای یکسری از برنامه هایی که دارید کشیده می شوید. با نزدیک شدن سیاره مشتری به برج میزان پیشرفت هایی می کنید که روی شغل و سلامتی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. همیشه فرصتی ایجاد می شود که شما را به فعالیت وا می دارد.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانیداردیبهشت

این هفته اتفاق های زیادی در بخش سرگرمی های شما رخ می دهد که در ابتدا با یک ملاقات خاص و رمانتیک آغاز می شود. کسوف در این بخش به شما اخطار می دهد که اگر عاشق شده اید باید خیلی خیلی مراقب باشید زیرا روابطی که در حول و حوش کسوف ایجاد شود کمی پیچیده به نظر می رسد.

 

پس بهتر است کمی مراقب باشید. با حرکت نزولی عطارد بهتر است زیاد برای انجام مراحل بعدی کارهایتان عجله نکنید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

خرداد
این هفته مسائل خانه و خانواده و اموال و کارهای شخصی از کارهای مهم و اساسی شما می باشد و تشویق می شوید در برنامه هایتان به جلو پیش بروید. تمایل دارید هر چه زودتر کارهایتان را به اتمام برسانید و این شاید در ابتدای امر کمی ناراحت کننده باشد اما به زودی تشخیص می دهید که آزادی بیشتری نسبت به قبل دارید. باحرکت نزولی عطارد تاخیرها کمی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

تیر
این هفته مذاکره و ارتباطات در راس قرار دارند. به نظر می رسد در ملاقات ها و بحث های مختلفی شرکت داده می شوید. عطارد به عقب پیشروی می کند بنابراین در امضای قراردادها کاملا هشیار باشید. اگر تا حرکت مستقیم عطارد کمی صبر کنید که بیشتر از ۳ هفته طول نمی کشد

 

مسائل بهتر پیش می رود. با کسوف در جدول تان اگر فرصت غیرمنتظره ای زندگی شما را به کلی تغییر داد زیاد تعجب نکنید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

مرداد
هفته شاد و سرزنده ای خواهید داشت به خصوص در رابطه با مسائل مالی که باید تا می توانید استعداد و مهارت های خودتان را نشان دهید. حرکت نزولی عطارد نوعی اخطار محسوب می شود که باید قبل از انجام کارهایتان حسابی تحقیق کنید. قبل از هر تصمیم گیری کمی صبر کنید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

شهریور
این هفته یک یا دو تغییر در زندگی به شما حس رضایت بخشی می دهد. ممکن است در اواخر هفته دچار یکسری آشفتگی و پریشانی شوید که احساسات و عواطف شما را کمی تحریک خواهد کرد. خودتان را با شرایط وفق دهید. از پیش برنامه ریزی کردن شاید کمی سخت باشد به خصوص اگر قرار باشد زود پاسخگو باشید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

مهر
این روزها ناخودآگاه کمک های زیادی به عمنوعان خود خواهید کرد. به حرف های اطرافیان گوش می سپارید و شاید هم کمی آن ها را نصیحت کنید. اکنون زمان آن رسیده است که کمی برای خودتان وقت بگذارید. آیا لازم است که این همه تلاش کنید ولی در پاسخ هیچ سودی برای خودتان نداشته باشید؟ پس کمی در کارهایتان حد و مرز تعیین کنید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

آبان
این هفته زندگی اجتماعی شما با اتفاقات مختلف به جنبش می افتد. حرکت عطارد نزولی است بنابراین ممکن است دوستان و آشنایان قدیمی دوباره به سمت شما بیایند. سه هفته آینده چندین فرصت تجدید دیدار با افرادی خواهید داشت. کسوف در اواخر هفته تغییراتی در موقعیت اجتماعی شما ایجاد می کند. وارد دوستی های جدیدی می شوید که می تواند باعث رضایت و کامیابی شما باشد.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

آذر
خورشید در بخش پویای جدول شماست و شما را تشویق به انجام برنامه هایتان می کند. در همین لحظه فرصت هایی ایجاد شده و باعث می شود برنامه های جدیدی بریزید و لازمه آن این است که از منطقه امن خود بیرون بیایید. زیاد حس پافشاری نسبت به مسائل نداشته باشید همه کارها را اگر خوب انجام دهید خوب پیش می رود.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

دی
کسوف شما را به دنیای ناشناخته ای خواهد برد. همچنین به دنیای اتفاقات غیرمنتظره. بنابراین ممکن است به یک سفر کاری دعوت شوید یا یک جشن خانوادگی. یا در کلاسی شرکت داده می شوید که نتایج مثبتی برایتان خواهد داشت. حرکت نزولی عطارد نشانه این است که باید در تصمیمات مهم زندگی بسیار دقیق و محتاطانه عمل کنید.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

بهمن
تمرکز روی تغییرات، هدایتگر زندگی شما برای باقیمانده امسال خواهد بود. حرکت وارونه عطارد شما را تشویق می کند به یکسری مسائل مالی بچسبید که مانع پیشرفت شما می شود. شاید به این دلیل باشد که کسوف همزمان با فرصتهایی رخ دهد که نمی خواهید از دستشان بدهید. رابطه ای کلیدی خواهید داشت که تغییرات زیادی در زندگی شما ایجاد می کند.

فال و طالع این هفته خود را اینجا بخوانید

اسفند
این هفته دیگران در زندگی شما تاثیر زیادی شاید بیشتر از حد معمول خواهند داشت. این بخاطر کسوف در جدول شماست که همزمان با یک مسئله عاشقانه رخ می دهد. در کارتان به شراکت و همکاری ترغیب می شوید که البته باید در این مورد زیاد عجله نکنید. درباره این مسئله تا ۳ هفته آینده خوب فکر کنید و زمانی تصمیم گیری کنید که احساس می کنید توانایی پیشروی را دارید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ