پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شب

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شب

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شب

آنتون بلاژ هنرمند روس اهل سن پترزبورگ، با تهیه تصاویر فضایی از نقاط مختلف جهان در شب و انجام ویرایش‌های هنری روی این تصاویر، این امکان را در اختیار ما قرار داده تا نمایی خیره‌کننده از زمین در فضای شب را به تماشا بنشینیم. عکس های جذاب از فضای کره زمین در شب را در ادامه خواهید دید.

 

شاید تاکنون این فکر به ذهن همه ما خطور کرده باشد که شب‌هنگام، وقتی در خواب به سر می‌بریم، طبیعت و بسیاری از موجودات اطراف ما با هوشیاری کامل به حیات خود ادامه می‌دهند. تصویری که در نگاه اول کمی نگران‌کننده به نظر می‌رسد.

 

با این حال یکی از شیرین‌ترین خاطرات زندگی هریک از ما پرسه‌زدن در فضای پر از آرامش شب است. اجازه دهید شب را تصور کنیم و از بالا به زمین‌مان نگاه کنیم، کمی بالاتر از اولین چیزی که به خاطر می‌آوریم و زمین را از نگاه تصاویر فضایی به نظاره بنشینیم.

 

با ما همراه باشید تا تصاویر پر از آرامش زمین از فضا را مرور کنیم. اگرچه دقت این عکس‌ها به اندازه تصاویر فضایی اولیه آنها نیست، اما زیبایی خیره‌کننده آنها در خاطرمان خواهد ماند خصوصا تصویر ماهواره ای کشور عزیزمان ایران …

 

تصویر ماهواره ای از کرانه سواحل شیلی

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از اروپای شمالی

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از ژاپن

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از ماداگاسکار

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از خاورمیانه

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از آسیای جنوب‌شرقی

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از کرانه جنوبی آمریکای جنوبی

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از بریتانیا و ایرلند

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از اروپا

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شبتصویر ماهواره ای از ایران

عکس های جذاب از فضای کره زمین در شب

 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ