پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکی

عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکی

عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکی

ممکن است برای زیبایی ملاک های بسیاری وجود داشته باشد,برخی به زیبایی ویژگی های خاصی را نسبت می دهند و علم پزشکی هم زنان را از نظر زیبایی با هم قیاس کرده است. شاید از نظر شما زیبایی نسبی باشد اما علم هم حرف های بسیاری در مورد آن دارد. آیا برای شما هم جالب است که بدانید علم چه چهره ای را به عنوان زیباترین چهره زنان می داند؟

 

این بحث به قرن ها قبل، زمان یونان باستان باز می گردد. اما امروزه نیز دانشمندان با استفاده از برنامه های کامپیوتری و با قرار دادن زیباترترین اعضای صورت افراد در کنار هم، به یک چهره ایده آل رسیده اند، همان چهره ای که اکثر خانم ها برای رسیدن به آن دست به عمل زیبایی می زنند.
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیپزشکان و دانشمندان ایده آل ترین اعضای صورت را از میان ستاره ها انتخاب کرده اند که عبارتند از:

 

ابرو: جنیفر لوپز

چشم: کایرا نایتلی

بینی: پنلوپه کوز

فرم چانه: شر

پیشانی: مایلی سایرس

گونه: آنجلینا جولی

پوست: ریس ویترسپون

 

پس از این که دانشمندان برای زیباترین چهره زنان یک استاندارد تعریف کردند، در پی یافتن زیباترین زنان با توجه به این معیار بودند. ستاره هایی که نامشان در اینجا آمده، به عنوان زیباترین زنان از نظر علم پزشکی معرفی شده اند.

 

امبر هرد
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیکیم کارداشیان
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیکیت ماس
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیامیلی راتاجکوسکی
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیکندال جنر
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیهلن میرن
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیاسکارلت جوهانسون
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیسلنا گومز
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیمرلین مونرو
عکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکیجنیفر لارنسعکس زنان زیبا و جذاب دنیا از لحاظ علم پزشکی

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک