پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

شهیدی که شب زفاف را انجام نداد

مجموعه : مجله خبری روز

شهیدی که شب زفاف را انجام نداد

شهیدی که شب زفاف را انجام نداد 

شهیدان نه تنها اسوه دفاع از ارضیت کشور هستند بلکه اسوه جوانمردی نیز هستند.کدام جوان است که ازدواج کند و شب زفاف را با همسرش انجام ندهد؟ حاج فیروز احمدی، رزمنده و دیدبان لشکر 10 سیدالشهدا علیه السلام درباره شهید علی برازنده پی گفت: تصمیم گرفتیم با هماهنگی انجام شده به خانواده شهید برازنده پی سری بزنیم که با استقبال گرم خانواده اش بخصوص مادرش روبرو شدیم.

 

بعد از گفتن مطالبی، وقتی مادر شهید درباره علی صبحت می کرد، از اسم نادر استفاده می کرد. پرسیدم: چرا نادر؟… گفت: اسم واقعی اش نادر است ولی به خاطره اینکه حضرت علی (ع) را خیلی دوست داشت، نام علی را برای خودش انتخاب کرد.
شهیدی که شب زفاف را انجام ندادمادر شهید برازنده پی در ادامه می گفت: علی می خواست متاهل باشد چون در اسلام تاکید فراوانی به ازدواج شده بود. (حتی ما در جبهه خیلی این صبحت ها در میانمان مطرح می شد که آدم مجرد را زمین لعنت می کند. هر کسی ازدواج کرد، دینش کامل می شود.)

 

علی برای ازدواج قبل از عملیات مرخصی گرفته بود تا تشکیل خانواده بدهد ولی این قسمت صبحت مادرش جالب بود که می گفت: علی یک هفته بود که ازدواج کرده بود و خانه مستقلی برایش گرفته بودیم. بعد از شهادت، همسرش گفت که علی در این مدت جدای از من می خوابید و موقع خداحافظی گفت: اگر سالم برگشتم، زندگی را با هم شروع می کنیم.

 

اینطوری بهتر است که اگر شهید شدم، شما برای ازدواج مشکلی نداشته باشید.شهدای ما نمونه هایی بودند که هنوز برای ما هم که آنها را دیده بودیم، کارهایشان قابل باور نیست.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ