پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

سندروم عجیب قفل کردن دختر 18 ساله (عکس) سندروم عجیب قفل کردن دختر 18 ساله (عکس) بد لباس ترین اربابان دنیای فناوری جهان +عکس بد لباس ترین اربابان دنیای فناوری جهان +عکس محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش + عکس اعمال غیر عادی دختر مایکل جکسون را ببینید اعمال غیر عادی دختر مایکل جکسون را ببینید چاق ترین خانم وزیر جهان را ببینید +عکس چاق ترین خانم وزیر جهان را ببینید +عکس معرفی ثروتمندترین مرد چین + عکس معرفی ثروتمندترین مرد چین + عکس عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک مردی که از زندگی مدرن به خاطر حساسیت فرار می کند + عکس مردی که از زندگی مدرن به خاطر حساسیت فرار می کند + عکس عکس های لباس زنان ایرانی در دوران مختلف تاریخی عکس های لباس زنان ایرانی در دوران مختلف تاریخی خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس دختری برای بدست آوردن این سگ ارتش آمریکا هر کاری میکند دختری برای بدست آوردن این سگ ارتش آمریکا هر کاری میکند استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد استادی که با استفاده از پوستش درس میدهد بزرگترین خر دنیا در تگزاس ماله این خانم است (عکس) بزرگترین خر دنیا در تگزاس ماله این خانم است (عکس) ماجرای جشن تولد 90 سالگی زوج عاشق هندی! +عکس ماجرای جشن تولد 90 سالگی زوج عاشق هندی! +عکس لبخند ماهی های کوچولو به عکاس (عکس) لبخند ماهی های کوچولو به عکاس (عکس) آیا این زن آدم فضایی است ؟ آیا این زن آدم فضایی است ؟ آرایشگر نروژی زن با حجاب را راه نداد آرایشگر نروژی زن با حجاب را راه نداد این عکس ها عجیب است اما واقعا اتفاق افتاده است این عکس ها عجیب است اما واقعا اتفاق افتاده است خانوما از اینجا شوهر بخرید خانوما از اینجا شوهر بخرید آشنایی با جوان‌ترین دختر میلیاردر در جهان آشنایی با جوان‌ترین دختر میلیاردر در جهان

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟

چرا شریک زندگی ام را پیدا نمی کنم؟ 

برخی از افراد هستند که برای مدت بسیار دنبال همسر می گردند و عقیده دارند که هنوز فرد مورد علاقه شان پیدا نشده است. اما برخی دیگر به نظر نمی آید در این زمینه مشکلی داشته باشند. در حقیقت بیشتر مردم سرانجام ازدواج می کنند.برخی هم چند بار- هفت یا هشت بار! بعضی از افراد نیز دوبار حتی بیشتر از دوبار با فردی ازدواج می کنند که پیش از آن از او جدا شده بودند.

 

البته نمی توان این موضوع را به گردن کمبود فرد مناسب دانست.برخی از همسران وقتی از یکدیگر دور می شوند، به یاد لحظات خوب شان می افتند و با ازدواج مجدد گویی به روزهای اول زندگی شان برمی گردند.افراد بسیاری وجود دارند که می توان برای ازدواج به آنها فکر کرد.

 

معمولا در سه مکان مختلف می شود با یکدیگر آشنا شد
اول، جامعه ای که در آن زندگی می کنیم. البته نمی شود توقع داشت که در همسایگی بتوان با افراد مختلف که برای ازدواج مناسب اند روبه رو شد.

 

دوم، محل کار. برخی از افراد در محل کار با یکدیگر آشنا شده و سرانجام ازدواج می کنند. البته برخی هم با دیدن همکارهایشان به طور کل از ازدواج دلسرد می شوند. اما در هرحال چنین ازدواج هایی رخ می دهد.

 

سوم، در مکان هایی که افراد در کنار هم فعالیت هایی دارند مانند دانشگاه، سازمان های اجتماعی و مکان های ورزشی و غیره. در این جاها معمولا افراد با علاقه های مشابه کنار هم قرار می گیرند و احتمال اینکه فرد مورد نظر خود برای ازدواج را پیدا کنند بسیار زیاد است.

 

البته این روزها گزینه چهارمی هم هست: اینترنت. که بهتر است مراقب خطرات این یکی باشید!برخی از افراد پس از کلی جستجو، وقتی یار دلخواه شان را پیدا می کنند، شهامت روبه رو شدن با او و یا به نوعی ابراز احساس شان را ندارند و به همین راحتی او را از دست می دهند.

 

برخی دیگر هم فقط از خانه به محل کار خود رفته و از آنجا به خانه بر می گردند و حتی ممکن است در روزهای تعطیلات خود هم صرفا به خواب و استراحت بپردازند.این افراد هرگز فرصت روبه رو شدن با فرد مورد علاقه شان را پیدا نمی کنند.

 

بعضی از افراد هم با وجود اینکه دوست دارند ازدواج کنند، نمی توانند. زیرا عینکی از سوء ظن بر روی چشم های خود گذشته و با چنان اخم و تخم با اطرافیان خود برخورد می کنند که آنها را فراری می دهند.اگر واقعا می خواهید ازدواج کنید، پس به مکان هایی بروید که ممکن است با فردی مناسب آَشنا شوید و البته مهم است با خودتان روراست باشید و مطمئن باشید که از ته قلب یار و شریک زندگی می خواهید.

 

قرار نیست با اولین کسی که روبه رو می شوید ازدواج کنید. بنابراین از صحبت کردن با دیگران نترسید و اگر حس می کنید فرد مورد علاقه تان را پیدا کرده اید، به او نزدیک شده و سعی کنید او را بشناسید و همچنین اجازه دهید او با شما آشنا شود.بیشتر مواقع در این برخوردهاست که می توانید در نهایت ازدواج کنید.

 

البته اگر فرد مناسبی نیافتید و یا اینکه خودتان آمادگی ازدواج ندارید مجبور نیستید ازدواج کنید اما افراد متاهل زندگی شادتر و آسان تری دارند.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ