پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس این دختر 8 سال است که فقط غذا پیتزا می خورد + عکس عکس واقعی از اسکلت زنده عکس واقعی از اسکلت زنده فرزند 19 این خانواده پر جمعیت بدنیا آمد (عکس) فرزند 19 این خانواده پر جمعیت بدنیا آمد (عکس) این زن از 20 سالگی موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس) این زن از 20 سالگی موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس) حساسیت عجیب و مرگبار این خانم به سبزیجات و میوه! حساسیت عجیب و مرگبار این خانم به سبزیجات و میوه! عکس های اغوا کننده از خانم هنرمند روی مجله الی عکس های اغوا کننده از خانم هنرمند روی مجله الی این دختر 10 ساله بعد از کوتاه کردن موهایش پسر شد! این دختر 10 ساله بعد از کوتاه کردن موهایش پسر شد! آیا باور می کنید این دختر زیبا تا 28 سالگی پسر بود!! + عکس آیا باور می کنید این دختر زیبا تا 28 سالگی پسر بود!! + عکس این دختر کوچولو هر هفته 1 کیلو اضافه وزن پیدا میکنه این دختر کوچولو هر هفته 1 کیلو اضافه وزن پیدا میکنه هفت اصل بیل گیتس برای داشتن زندگی موفق و بهتر هفت اصل بیل گیتس برای داشتن زندگی موفق و بهتر منع 35 ساله استحمام 7 دختر برای پسر دار شدن منع 35 ساله استحمام 7 دختر برای پسر دار شدن ماجرای جالب انعام بیل گیتس به پیشخدمت ماجرای جالب انعام بیل گیتس به پیشخدمت نتیجه کار عجیب دو خواهر برای بزرگ نشدن + عکس نتیجه کار عجیب دو خواهر برای بزرگ نشدن + عکس اعتیاد عجیب این دختر به خوردن مواد شیمیایی (عکس) اعتیاد عجیب این دختر به خوردن مواد شیمیایی (عکس) عروسی‌ های جالب و عجیب در جهان +عکس عروسی‌ های جالب و عجیب در جهان +عکس این زن با جراحی خودش را زیباترین زن جهان کرد این زن با جراحی خودش را زیباترین زن جهان کرد زیباترین خانم جهان از نوع جنگلی زیباترین خانم جهان از نوع جنگلی سندروم عجیب قفل کردن دختر 18 ساله (عکس) سندروم عجیب قفل کردن دختر 18 ساله (عکس) آشنایی با لیلی و مجنون افغانی آشنایی با لیلی و مجنون افغانی عکس های ناراحت کننده از زندگی دردناک دختر گربه ای عکس های ناراحت کننده از زندگی دردناک دختر گربه ای

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

مجموعه : مدل لباس جدید

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم 

ما می توانیم شال و روسری خود را به نحوی ببندیم که بهترین زیبایی را به ما بدهد.با رعایت چند نکته می توانیم این کار را انجام دهیم. 

 

صورت بیضی

بسیاری از طراحان، این نوع صورتی را “عالی و بدون نقص” می دانند. اگر صاحب چنین فرم صورتی هستید، خیال تان راحت باشد.

 

برای جذاب نشان دادن چهره تان با بستن روسری، لازم نیست کار خاصی انجام دهید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

روسری را همانطور روی سرتان گذاشته و گره بزنید یا اینکه شال تان را دور صورت تان بپیچید، چهره تان به دلیل گرد بودن فرم صورت، زیبا به نظر می رسد.

 

صورت مستطیلی

اگر پهنای صورت تان بیشتر از طول آن است، پس صورت تان مستطیلی شکل است. بنابراین هنگام روسری و یا شال سرکردن باید آن را طوری تنظیم کنید که صورت تان کشیده تر به نظر آید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

برای این کار باید روسری تان را تا بالای پیشانی و خط مو، عقب بکشید، بدین ترتیب به طور خودکار، صورت تان کشیده تر دیده می شود. افرادی که صورتی مستطیل شکل دارند، هرگز نباید روسری خود را تا روی پیشانی و ابروها بیاورند.

 

صورت گرد

اگر صورت گرد و کوچکی دارید و همچنین گونه های تان پر و فربه است و در عین حال چانه تان هم اندکی گرد به نظر می آید، پس باید گفت که صورت شما گرد است.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

بیشتر خانم ها دوست دارند که  گونه های چاق و چانه های گرد خود را تغییر دهند،  به همین دلیل تا می توانند صورت شان را تا گونه ها زیر روسری پنهان می کنند.

 

به جای این کار بهتر است که اجازه دهید روسری روی گونه ها و چانه تان شل باقی بماند و هرگز آن را زیر چانه تان محکم و سفت نبندید.

 

شل بستن روسری وشال باعث می شود که چین های زیادی روی روسری به وجود آید و لبه های گرد صورت تان را مخفی کنند.

 

صورت مربعی

اگر صورت تان مربعی و حاوی خطوطی قوی در فک، استخوان های گونه و پیشانی است، می توانید با شل بستن روسری، آن خطوط را کم رنگ کنید.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

محکم بستن روسری و شال، فقط روی آن خطوط تاکید می کند و چهره تان را حتی بیشتر از قبل، مربعی نشان می دهد. بنابراین روسری تان را به روی سر شل و به گونه ای ببندید که پیشانی تان معلوم باشد.

 

صورت قلبی

اگر شما پیشانی بلند و خواستنی دارید اما چانه تان کوچک است، باید گفت چهره شما قلبی شکل است. البته این نوع چهره از نظر بیشتر مردم زیباست.

شال و روسری را متناسب با صورت ببندیم

اما ممکن است هنگام روسری سر کردن چانه تان دایما زیر روسری مخفی شود. البته نگران نباشید، هنگام روسری سر کردن، مراقب باشید تا چین زیادی روی عقب و کناره های سرتان به وجود نیاید.

 

روسری تان را زیر چانه محکم ببندید و آن را درست زیر آرواره تان قرار دهید و بدین ترتیب، چانه و فک تان را بزرگتر نشان دهید. اینگونه بستن روسری می تواند تمام بخش های صورت تان را متناسب نشان دهد.

 

البته یک روش دیگر بستن روسری برای افرادی که صورت قلبی شکل دارند، این است که روسری شان را به گونه ای ببندند تا بخش بالای روسری شان کمی نوک تیز شود و پیشانی شان بیشتر دیده شود.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ