پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

سوراخ روی خودکار بیک جان کودکان را نجات داده است

مجموعه : مجله خبری روز

سوراخ روی خودکار بیک جان کودکان را نجات داده است

سوراخ روی خودکار بیک جان کودکان را نجات داده است 

بیک یکی از معروف ترین برندهای خودکار است.اگر دقت کرده باشید متوجه سوراخ در قسمت در خودکار بیک می شوید.چرا این سوراخ روی در گذاشته شده است؟با هم این مطلب را میخوانیم. 

 

آیا می‌دانید این سوراخ برای چه منظوری طراحی شده است؟

 

در سال ۱۹۹۱ بیک اعلام کرد که طراحی خودکار خود را تغییر داده است و نوع جدیدی از آن را وارد بازار می‌کند اما این تغییر به سوراخ کوچکی در کلاهک بیک خلاصه می‌شد. بسیاری از افراد حتی متوجه این تغییر نشدند اما همین سوراخ ریز تاکنون جان هزاران کودک و حتی افراد بزرگسال را در سال نجات داده است.

سوراخ روی خودکار بیک جان کودکان را نجات داده است

کودکانی که خودکار به دست می‌گیرند عادت دارند کلاهک خودکار را به دهان ببرند. این کلاهک به قدری باریک است که حتی در دهان شیرخوار هم جا می‌شود.

 

بسیاری از بزرگسالان موقع حل مسئله یا زمانی که استرس بالایی دارند عادت دارند کلاهک خودکار را به دهان برند و بسیار اتفاق افتاده که کلاهک وارد حلق شود. در حالت طبیعی گیرکردن کلاهک خودکار در حلق می‌تواند سبب خفگی شود اما وجود سوراخ در سر کلاهک بیک باعث شده یک راه هوای باریک وجود داشته باشد تا زمانی که اورژانس از راه برسد.

 

به دنبال توجیهی که بیک برای ایجاد این سوراخ داشت و نجات کودکان به واسطه آن، باقی برند‌ها هم به مرور همین اقدام را انجام دادند.این بار که خودکاری می‌خرید بد نیست برندی را تهیه کنید که حداقل به سلامت و نجات جان شما هم فکر کرده است.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک