پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

گرفتن پارتی شبانه با میمون های آزمایشگاهی!! گرفتن پارتی شبانه با میمون های آزمایشگاهی!! چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند+عکس چشمهای عجیب این دختر زیبا داخل بدن افراد را میبیند+عکس مریم میرزاخانی اولین زن ایرانی برنده نوبل ریاضی مریم میرزاخانی اولین زن ایرانی برنده نوبل ریاضی این عنکبوت پنج روز در گوش یک زن چینی بود + عکس این عنکبوت پنج روز در گوش یک زن چینی بود + عکس اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس اقدام جالب تدریس خانم معلم را میلیاردر کرد + عکس ۳۰ سال زندگی با غول آساترین کروکودیل جهان + عکس ۳۰ سال زندگی با غول آساترین کروکودیل جهان + عکس بیماری عجیب 3 خواهری که به زودی نابینا می شوند + عکس بیماری عجیب 3 خواهری که به زودی نابینا می شوند + عکس ازدواج عجیب هنر پیشه زن قد بلند با یک مرد کوتوله (عکس) ازدواج عجیب هنر پیشه زن قد بلند با یک مرد کوتوله (عکس) بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس بزرگداشت مراسم شلاق زنی لوس پیکائوس انواع ترس انواع ترس این دختر ناز که با هرگونه شوک یا ترس خواهد مرد + عکس این دختر ناز که با هرگونه شوک یا ترس خواهد مرد + عکس عکس های دیدنی از تزئین دیوارهای خانه با هزاران صدف عکس های دیدنی از تزئین دیوارهای خانه با هزاران صدف زندگی جالب غارنشینی این زوج چینی +عکس زندگی جالب غارنشینی این زوج چینی +عکس دختری که خواستگارش را مقابل دوربینهای تلویزیون کنفت کرد دختری که خواستگارش را مقابل دوربینهای تلویزیون کنفت کرد رابطه جدید مدونا با جوان 26 ساله هلندی + عکس رابطه جدید مدونا با جوان 26 ساله هلندی + عکس تصاویر دختر بدون فک قبل و بعد از عمل تصاویر دختر بدون فک قبل و بعد از عمل پسری که یک گاو را با مادرش اشتباه گرفته + تصویر پسری که یک گاو را با مادرش اشتباه گرفته + تصویر یك جشن تولد در دوبی و صورتحساب باور نکردنی + عکس یك جشن تولد در دوبی و صورتحساب باور نکردنی + عکس این دختر جوان نرم افزار تشخیص سرطان سینه ساخت +عکس این دختر جوان نرم افزار تشخیص سرطان سینه ساخت +عکس خلاقیت جالب و دیدنی یک دختر 21 ساله + عکس خلاقیت جالب و دیدنی یک دختر 21 ساله + عکس

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)

وقتی گذشته ها را مرور می کنیم احساس خوبی به ما منتقل می شود و حس نوستالژیک زنده خواهد شد. پس با هم سفر تصویری داشته باشیم به گذشته با تونل زمان

 

یک زن با یک یوزپلنگ حیوان خانگی خود در پارک بولونی کافه در پاریس، 1932 میلادی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)شاهزاده فوزیه (سمت چپ) همراه با خواهرش فائزه در اولین سفر اروپایی خود به سوئیس در ارتفاعات”سنت موریتز”در حال اسکی بازی؛ این عکس در سال 1935 برداشته شده است. حدود چهار سال پس از این عکس یعنی در 25 آوریل 1939 مصادف با پنجم اردیبهشت سال 1317 هجری بنا به اعلامیه دربار ایران، درخواست خواستگاری رسمی رضاشاه پهلوی از پادشاه مصر برای ازدواج ولیعهد ایران با فوزیه پذیرفته شد.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)يك خانواده ايراني سال هزارو سيصد شمسی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)شركت كنندگاه توردوفرانس در بين مسابقه به هم سيگار تعارف ميكنند 1920 میلادی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)تصویر استیو جابز و بیل گیتس را در سال 1991 می بینید که روی یک فرش ایرانی نشسته اند.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)ناصر حجازي و رودي فولر.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)تا صد سال پيش كه دستگاه هاي اتوماتيك اختراع نشده بود پين های بولینگ را بچه ها دوباره ميچيدند.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)برج تلفن استكهلم. اين برج پنج هزار تلفن را به هم وصل ميكرد.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)پشت صحنه فیلم رابین هود در سال 1922 میلادی. داگلاس فیربنکس با یک بلندگوی بزرگ در حال صحبت کردن با عوامل اجرایی فیلم رابین هود است.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)جين بوگاتي و بوگاتي رويال نوزده سي و دو.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)مردي كه يك دوچرخه براي عبور از روي آب اختراع كرده است. اوايل قرن بيستم درياچه انقين در پاریس.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)سربازان انگلیسی در طاق بستان کرمانشاه سال 1320 شمسی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)پاپ ژان پل دوم رهبر اسبق کاتوليک هاى جهان -قبل از پاپ شدن- مشغول اصلاح صورت در فضاى باز، 1908 میلادی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)مرد سياهپوست توسط مردان سفيدپوست از اتوبوس بيرون کشيده ميشود. سال 1943 میلادی.

سفر به گذشته ها با تونل زمان عکسهای قدیمی (15)

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک