پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

شکست عشقی مرد گیلانی را غار نشین کرد + عکس شکست عشقی مرد گیلانی را غار نشین کرد + عکس زیباترین معلم ریاضی در جهان این جوان شده است زیباترین معلم ریاضی در جهان این جوان شده است صید پول به جای ماهی توسط پسر بچه خوش شانس + عکس صید پول به جای ماهی توسط پسر بچه خوش شانس + عکس می توانید باور کنید که این مرد یک مدل حرفه باشد؟! +عکس می توانید باور کنید که این مرد یک مدل حرفه باشد؟! +عکس نگاهی به بازی های محلی و بومی اصیل ایرانی نگاهی به بازی های محلی و بومی اصیل ایرانی عکس های ناراحت کننده از زندگی دردناک دختر گربه ای عکس های ناراحت کننده از زندگی دردناک دختر گربه ای وزن این زن به 254 کیلوگرم رسیده است وزن این زن به 254 کیلوگرم رسیده است زیباترین زنان هالیوودی مطلقه +عکس زیباترین زنان هالیوودی مطلقه +عکس تصاویر تاکسی های صورتی زنان مصری تصاویر تاکسی های صورتی زنان مصری تغییر جالب این زن و شوهر پس از لاغر شدن (عکس) تغییر جالب این زن و شوهر پس از لاغر شدن (عکس) عاقبت عشق آتشین مادر به پورشه (عکس) عاقبت عشق آتشین مادر به پورشه (عکس) دست و دلباز ترین قصابان دنیا در ایران دست و دلباز ترین قصابان دنیا در ایران آغوش گرفتن مجازی عجیب و جالب ترین رکورد گینس آغوش گرفتن مجازی عجیب و جالب ترین رکورد گینس غذای عجیب و غریب این دوختر زیبا غذای عجیب و غریب این دوختر زیبا کشف مجسمه خدایان آشوری در مریخ + عکس کشف مجسمه خدایان آشوری در مریخ + عکس نوجوان آمریکایی و افزایش قد بی وقفه او +عکس نوجوان آمریکایی و افزایش قد بی وقفه او +عکس پرنسس خانم جوان که عاشق یک سرباز آمریکایی شد +عکس پرنسس خانم جوان که عاشق یک سرباز آمریکایی شد +عکس زندگی روزمره چاق ترین پسر دنیا را ببینید زندگی روزمره چاق ترین پسر دنیا را ببینید این خانه‌ در روز نامرئی‌ می شود و در شب رنگی (+عکس) این خانه‌ در روز نامرئی‌ می شود و در شب رنگی (+عکس) واژه (پدر سوخته) از کجا آمده است!؟ واژه (پدر سوخته) از کجا آمده است!؟

سخنان آموزنده کوتاه از اشو فیلسوف

سخنان آموزنده کوتاه از اشو فیلسوف

سخنان آموزنده کوتاه از اشو فیلسوف 

جملات کوتاه اشو
عشق، نبردهای تازه به همراه می‌آورد. این نبرد‌ها، روح را به رزمگاه فرا می‌خواند و به بلوغ می‌رساند؛ از این نبرد‌ها نترس.

جملات کوتاه اشو
نخستین گام آن است که زندگی را همان گونه که هست بپذیری.

جملات کوتاه اشو
اگر شاد باشی، زمان معنایی نخواهد داشت، زمان از میان خواهد رفت.

جملات کوتاه اشو
باید همیشه مراقب بود، زیرا ذهن پیوسته از ما می خواهد که اسیر و دلبسته شویم و دلبسته شدن باعث آشفتگی ما می شود.

جملات کوتاه اشو
تا وقتی کودک به اندازه ای رشد یابد که بتواند مستقل فکر کند دنیا او را ویران می سازد. تا آن زمان او را معلول و از کار افتاده می کند. زیر بغل او عصاهایی قرار می دهد تا قادر نباشد روی پاهای خودش بایستد، تا فراموش کند رأی و نظر خویش را بکار گیرد.

جملات کوتاه اشو
همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی، همزمان دره ای عمیق نیز در کنارش دهان باز خواهد کرد. اگر می خواهی به بهشت دست پیدا کنی، ریشه های تو باید در خودِ جهنم پا بگیرند.

جملات کوتاه اشو
شادمانی فقط از آنِ شجاعان است. شادمانی یعنی پیوسته دست شستن از گذشته. شادمانی در گذشته می میرد و در هر لحظه زایشی تازه می یابد؛ این یعنی شادمانی.

جملات کوتاه اشو
اگر تو باوری داشته باشی دست از جست و جو برمی داری؛ اگر باوری داشته باشی گمان می کنی که از قبل می دانی.

 

هوشمندی خطرناک است. هوشمندی یعنی اینکه خود مستقل می اندیشی، خود مستقل پیرامون را می نگری، دیگر جزمیات را باور نداری، فقط و فقط تجربه خود را می پذیری.

جملات کوتاه اشو
نخست طبیعی باش، سپس در رودخانه «طبیعی» جاری خواهی شد. روزی می رسد که رودخانه به اقیانوس ماوراء طبیعی می پیوندد.

جملات زیبا اشو
یک شخص بدبخت فقط می تواند به دیگران بدبختی بدهد؛ ما فقط می توانیم آنچه را که داریم به دیگران عرضه کنیم.

جملات اموزنده اشو
اگر عشق نتواند تو را یک شاعر سازد، هیچ چیز دیگر نخواهد توانست.

جملات کوتاه اشو
عشق سرکوب شده ویرانگر می شود و عشقِ ابراز شده، آفریننده.

جملات زیبا اشو
وقتی قلب تو گشوده شود حتی اگر در زندان باشی همچنان ارباب می مانی.

جملات کوتاه اشو
دانش، مرده است و دانستن، زنده و پویا.

جملات آموزنده اشو
این بدن سرانجام با مرگ از هم می پاشد، پیش از آنکه از هم بپاشد، عشق را به آن هدیه دهید.

جملات اشو
ذهن یعنی گذشته؛ ذهن همیشه مرده است. چیزی نیست جز انباشتگی خاطرات بر روی هم. گرد و غبار چگونه می تواند روشن و درخشان باشد؟

سخنان کوتاه اشو
شهامت، بزرگترین کیفیت دینی است و دیگر چیزها پیامد آن هستند. تو اگر شهامت نداشته باشی نمی توانی راستگو باشی. اگر شجاع نباشی نمی توانی عاشق باشی، نمی توانی با ایمان باشی و نمی توانی در راه جست و جوی حقیقت گام برداری.

جملات فلسفی اشو
زندگی رازی بی پایان است، از این رو کسانی که از دانش سرشار هستند، از زندگی محرومند.

جملات کوتاه اشو
عشق، دروازه ی دنیایی کاملاً متفاوت را به روی تو می گشاید. بدون عشق در دنیای محدود عقل محصور خواهی ماند.

سخنان قصار اشو
من هرگز مخالف دانش نیستم، اما دوست دارم انسان نخست در قلب خود ریشه بدواند و سپس، دانش را به عنوان یک وسیله به کار گیرد.

جملات کوتاه اشو
به حرفهای دیگران درباره خودت بها نده، خودت ببین که هستی، کجا هستی و لغزش هایت کدامند.

جملات زیبا اشو
دانش اکتسابی است، شناخت از آن توست، متعلق به خود توست و اصیل است. دانش اطلاعات است، شناخت دگرگونی است.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ