پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییز

زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییز

زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییز

خانم های خوش سلیقه می توانند از مدل های زیر که پاییزی هم هست استفاده کنند. آرایش هر زنی نشانه جذابیت و هنر اوست. سبک های روتین آرایش که در هر فصل می توان بکار برد متفاوتند. برای مثال در تابستان بیشتر از ضدآفتاب استفاده می شود و کمتر کرم پودر به کار می رود تا پوست بیشتر استراحت کند، به همین خاطر است که پوست بیشتر برنزه می شود.

 

در مقابل از ریمل بیشتر استفاده می شود. میکاپ برنزه روتین تابستان است، طوری که در فصل های دیگر شاهد چنین سبکی نیستیم. ولی میکاپ های فشن شوهای زیر نشان می دهند که سبک میکاپ تابستانی را می توان برای پائیز هم به کار برد، بدون آنکه خطای سبک رخ داده باشد.

 

حتی سایه ها و خط چشم ای رنگی و رژ های قرمز بیشتر مد شده اند و خارج از دایره سبک معمول در زیبایی، نشان دهنده جسارت بیشتر و سبک متفاوت است.
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزروی سکوی دفیله های سال 2016 رنگ ها نقش مهمی ایفا می کردند، طیف رنگی رژها گسترش بیشتری یافته بودند و برای مثال در فشن شوی کریستین دیور شاهد رژهای شربتی و در فشن شوی تاپ شاپ یونیک شاهد رژهای مات مخملی بودیم. سرخ فوشیا، ارغوانی و قهوه ای در دفیله جیسون وو،

 

ژیل و حسین چالایان به وفور دیده شدند. طیف های برنزه ولی شاد زیادی در رژ گونه های فشن شوی مایکل کورس، مرواریدی در روشن کننده های فشن شوی آلبرتا فرتی و کانتورینگ سبک در فشن شوی بالمن دیده شد.در مورد آرایش چشم ها، سبک ها متفاوت بودند. از طرفی،

 

تأکید بیشتری روی مواد ویتامینه بود: در شوی دایان وون فورستنبرگ خط چشم ها آبی و سبز استوایی بود و در نتیجه میکاپ مدل ها حالت شادتری داشت، در حالیکه در فشن شوی جیامباتیستا والی، پلک ها سایه های اکلیلی در طیف های رنگی وسیع داشتند و سبک “ملکه دیسکو” را یادآور بودند. در فشن شوی ورونیک لوروی، چشم ها میکاپ مدرن تر و در عین حال رمانتیک تری داشتند.

 

از طرف دیگر این روزها آرایش های گرافیکی و رنگارنگ بیشتری در فشن شوها دیده می شود و تنوع فراوان است: در فشن شوی های فندی یا موگلر، سایه های دودی بیشتر دیده می شد و شوی سونیا رایکیل یا جورجو آرمانی نیز به همین سبک بود.نمونه های میکاپ های ملهم از فشن شوهای سال 2016 که در پائیز هم می توان بکار برد را در زیر مشاهده می نمایید.

 

فشن شوی دایان وون فورستنبرگ
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی تاپ شاپ یونیک
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی مایکل کورس
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی بالمَن
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی جیسون وو
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی آلبرتا فرتی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی ورونیک لوروی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی جاناتان ساندرز
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی کریستین دیور
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی فِندی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی مارنی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی دولچه و گابانا
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی سونیا رایکیل
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی استلا جین
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی ژیل
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی موگلر
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی جیامباتیستا والی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی حسین چالایان
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییزفشن شوی جورجو آرمانی
زیباترین مدل های آرایش صورت به وقت پاییز

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک