پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

هدایای لوکس به خطوط هوایی برای مسافران فرست کلاس هدایای لوکس به خطوط هوایی برای مسافران فرست کلاس نوزادی عجیب با دو دندان بزرگ متولد شد (عکس) نوزادی عجیب با دو دندان بزرگ متولد شد (عکس) عکس بدل محمد رضا شاه در تهران! عکس بدل محمد رضا شاه در تهران! رابطه مشهورترین مدل دنیا با ثروتمندترین مرد استرالیا (عکس) رابطه مشهورترین مدل دنیا با ثروتمندترین مرد استرالیا (عکس) دزدان دریایی مدرن (عکس) دزدان دریایی مدرن (عکس) پیتزایی بر فراز آسمان (عکس) پیتزایی بر فراز آسمان (عکس) فروش لباس زنانه گرانقیمت طلا (+عکس) فروش لباس زنانه گرانقیمت طلا (+عکس) کار شگفت انگیز پیرمرد چینی +عکس کار شگفت انگیز پیرمرد چینی +عکس آیا باورتان می شود که این آقا همسر این خانم باشد + عکس آیا باورتان می شود که این آقا همسر این خانم باشد + عکس پیرزنی از نسل پاکوتاه (عکس) پیرزنی از نسل پاکوتاه (عکس) رئیس‌ ها از چه ادکلنی استفاده می کنند؟! رئیس‌ ها از چه ادکلنی استفاده می کنند؟! تصاویری عجیب از شیطان خاردار کوهستان تصاویری عجیب از شیطان خاردار کوهستان زندگی جالب پیرمرد جنگلی را ببینید زندگی جالب پیرمرد جنگلی را ببینید معجزه دوستت دارم یک زن مرده را دوباره به زندگی بازگرداند معجزه دوستت دارم یک زن مرده را دوباره به زندگی بازگرداند زنی که دیگر قرار نیست پیر شود (عکس) زنی که دیگر قرار نیست پیر شود (عکس) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) زنی که بیش از صد سال دارد و هنوز روزه می گیرد (عکس) جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) جزیره گنج متعلق به یک مرد انگلیسی (عکس) زندگی این زن زیبا و جذاب بدون دست در ایران زندگی این زن زیبا و جذاب بدون دست در ایران داستان زندگی افراد معروف که از فقر به ثروت رسیدن + عکس داستان زندگی افراد معروف که از فقر به ثروت رسیدن + عکس کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟ کدامیک از اندام‌های بدن آقایان، خانم‌ها را جذب می کند؟

زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی است

زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی است

زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی است 

سیاست در کره این روزها به یک زن ختم شده است که مرکز رسوایی های سیاسی این کشور است و حکم بازداشت وی صادر شده است. پس از آنکه دادستان‌های کره جنوبی اعلام کردند زن اسراسر آمیز و کسی که در مرکز رسوایی سیاسی این کشور قرار دارد، فردی بی‌ثبات است و خطر خروجش از کشور وجود دارد، وی تحت بازداشت اضطراری قرار گرفت.

 

چویی سون‌ـ سیل که به خاطر دوستی دیرینه‌اش با پارک گئون های، رئیس جمهورکره جنوبی با اتهامات کلاهبرداری و مداخله درامور داخلی کشور مواجه است پس از بازگشت به سئول چندین ساعت مورد بازجویی قرار گرفت و به دنبال اعتراضات خیابانی گسترده خودش را تسلیم ماموران کرد.
زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی استیکی ازمقامات دادستانی در توضیح تصمیم بازداشت 48 ساعته چویی سون ـ سیل گفت: از آنجایی که چویی تمامی اتهامات را انکار می‌کند، این احتمال وجود داردکه بخواهد اسناد و مدارک را از بین ببرد. او درگذشته به خارج از کشور سفر کرده و آدرس ثابت در کره جنوبی ندارد

 

در نتیجه این خطر وجود دارد که چویی از طریق هوایی از کشور خارج شود. از طرف دیگر چویی از نظر وضعیت روحی ـ روانی بسیار بی ثبات است و این احتمال وجود دارد که اگر آزاد شود، رویداد غیر منتظره‌ای رخ دهد.
زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی استچویی روز شنبه از آلمان به سئول بازگشت تا برای بازجویی خودش را تسلیم کند و با ازدحام صدها خبرنگار و معترض خشمگین مواجه شد که پلاکاردهایی در دست داشتند و خواستار بازداشت وی شده بودند.
چویی روز دوشنبه هنگامی که وارد دفتر دادستان سئول شد گفت: لطفا مرا ببخشید. من مرتکب گناه مرگباری شده‌ام.
زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی است به گزارش پارس ناز وی پس از سپری کردن یک شب در بازداشتگاه با به تن داشتن لباس زندان مجددا وارد دفتر دادستان‌ها شد تا بار دیگر مورد بازجویی قرار گیرد؛ بازجویی‌هایی که ممکن است چند روز طول بکشند.دادستان‌ها باید تصمیم بگیرند که پیش از پایان دوره بازداشت اضطراری وی، حکم بازداشت رسمی چویی را صادر کنند یا خیر.
زنی کره ای که در مرکز رسوایی سیاسی استپارک گئون های و چویی دوستان 40 ساله هستند. ادعاها مبنی بر اینکه چویی سخنرانی‌های ریاست جمهوری را تصحیح می‌کرده و به اسناد و مدارک محرمانه دسترسی داشته باعث شد تا رئیس جمهور کره جنوبی در معرض خشم عمومی قرار گیرند.پارک گئون های در نظر دارد تا از حزب حاکمش بخواهد یک کابینه چند حزبی بی طرف تشکیل دهند و اعتماد عمومی و وحدت ملی را بازگردانند.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ