پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

زندان این ورزشکار را به المپیک رساند

زندان این ورزشکار را به المپیک رساند

زندان این ورزشکار را به المپیک رساند 

زندانی شدن برای بسیاری از افراد مساوی با متحول شدن و سپس تصمیم برای زندگی جدید است.مانند این ورزشکار المپیکی. یکی از اعضای کاروان المپیک تایلند فاش کرد که در زندان متحول شده و به ورزش روی آورده است.

 

امنات رونروئنگ بوکسور تایلندی که در رقابت های المپیک پکن ۲۰۰۸ به عنوان پنجمی دست یافت و بار دیگر به المپیک راه یافته فاش کرد که ده سال قبل به جرم سرقت یک و سال و نیم در زندان بوده و از زندان به بوکس روی آورده است.امنات عنوان کرد که یک دهه پیش قرار بود به دلیل ارتکاب یک سری از جرایم، از جمله سرقت از یک توریست ، ۱۵ سال زندانی شود.

 

او گفت : من یک سال و نیم در زندان بودم تا این که مورد عفو پادشاه قرار گرفتم. زندان مرا بسیار تغییر داد.فرد منظمی شدم، راستگویی را یاد گرفتم و این که چه چیزی غلط است . برای اولین بار تحت سواد آموزی قرار گرفتم.ورزش های بوکس، فوتبال و کیک بوکسینگ را امتحان کردم، اما مهمتر از همه، زندان به من اهمیت خانواده و دوستان را آموخت. زندان تمرکز را به من یاد داد و آموخت که قبل از هر عملی فکر می کنم.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ