پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رژ لب شکسته را اینگونه ترمیم کنید

رژ لب شکسته را اینگونه ترمیم کنید

رژ لب شکسته را اینگونه ترمیم کنید 

برای همه خانم ها پیش آمده است که رژ لبشان می شکند و دیگر نمی توانند از آن بطور کامل استفاده کنند. اما ما یک راهکار عالی داریم. بدون شک هر خانمی از شکستن رژلب خود بسیار ناراحت خواهد شد. اگر رژلب شکسته دارید این مقاله را مطالعه کنید تا به نحوه ی تعمیر آن پی ببرید و بتوانید دوباره آن را مورد استفاده قرار دهید.

رژ لب شکسته را اینگونه ترمیم کنید

مواد مورد نیاز برای تعمیر رژلب شکسته

ـ رژلب شکسته

ـ کبریت یا شمع

ـ دستمال توالت

ـ یخچال

 

مرحله اول

رژلب شکسته را در یک مکان تمیز قرار دهید و ستان خود را بشویید و دستکش دست کنید. اگر رژلب به دوقسمت تقسیم شده است ، قسمت بالایی را بریده و در گوشه ای قرار دهید.

 

مرحله دوم

رژلب را در حالت ایستاده قرار داده و از کبریت یا شمع روشن برای ذوب کردن قسمت بالایی رژلب که درون لوله است استفاده کنید. قسمت شکسته شده را به ناحیه ذوب شده بچسبانید. همچنین قبل از اتصال می توانید قسمت پایین آن تکه جدا شده را ذوب کنید تا چسبندگی چندبرابر شود.

 

مرحله سوم

از دستمال توالت جهت نگه داشتن قسمت شکسته شده استفاده کنید و سریع و آسان آن را به ناحیه ذوب شده بچسبانید. استفاده از کبریت روشن در لبه های بیرونی به این کار پایان می بخشد.

 

مرحله چهارم

رژلب را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه درون یخچال قرار دهید تا کاملا بچسبد.

 

مرحله پنجم

پس از اینکه کاملا به یکدیگر چسبیدند رژلب را اندکی بچرخانید و داخل تیوب بگذارید حال می توانید براحتی از رژلب شکسته ی خود که کامل چسبیده استفاده کنید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ