پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

داستان واقعی از پرستاران نابینا و ناشنوای ایرانی داستان واقعی از پرستاران نابینا و ناشنوای ایرانی عکس چهره های خوش تیپ و سوپر استایل این هفته عکس چهره های خوش تیپ و سوپر استایل این هفته اهدا کننده عضو عاشق گیرنده عضو شد اهدا کننده عضو عاشق گیرنده عضو شد سایتی برای خیانت به زنان و مردان ! سایتی برای خیانت به زنان و مردان ! دختر 15 ساله که با جراحی خودش را شبیه باربی کرد دختر 15 ساله که با جراحی خودش را شبیه باربی کرد آزار حیوانات به دست این دختر بی رحم آزار حیوانات به دست این دختر بی رحم نکات ساده برای همواره تمیز نگه داشتن یخچال نکات ساده برای همواره تمیز نگه داشتن یخچال بهترین مکان های تهران برای قرار عاشقانه + عکس بهترین مکان های تهران برای قرار عاشقانه + عکس ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) این گربه باهوش و نابینا پیانو می نوازد + عکس این گربه باهوش و نابینا پیانو می نوازد + عکس این دختر هر سال 50 کیلومتر ماکارونی می خورد (عکس) این دختر هر سال 50 کیلومتر ماکارونی می خورد (عکس) پسر زیبایی که با خوردن هویج تغییر رنگ میدهد + عکس پسر زیبایی که با خوردن هویج تغییر رنگ میدهد + عکس خواستگاری عجیب و پلیسی از دختر جوان خواستگاری عجیب و پلیسی از دختر جوان برای زیباتر شدن در عکس ها چطوری ژست بگیریم برای زیباتر شدن در عکس ها چطوری ژست بگیریم دختر شجایی که در مقابل خرس وحشی ایستاد دختر شجایی که در مقابل خرس وحشی ایستاد 5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکس 5 هکر بزرگ تاریخ که تا به حال دستگیر شدند!! +عکس عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام وسایل عجیب برای زیبا شدن در قدیم +عکس وسایل عجیب برای زیبا شدن در قدیم +عکس 8 نکته ای که برای موفقیت در زندگی باید از آن پرهیز کنید 8 نکته ای که برای موفقیت در زندگی باید از آن پرهیز کنید سرباز کوری که به کمک استفاده زبانش نگاه می کند!! سرباز کوری که به کمک استفاده زبانش نگاه می کند!!

روش های موثر تقویت نیروی جنسی نکات مهم و تاثیرگذار

روش های موثر تقویت نیروی جنسی نکات مهم و تاثیرگذار

روش های موثر تقویت نیروی جنسی نکات مهم و تاثیرگذار

برای تقویت نیروی جنسی آقایان به روش های خاصی احتیاج دارند تا بتوانند رابطه جنسی طولانی تر و با دفعات بالاتری داشته باشند. 

 

چگونه قوای جنسی تقویت می شود
هر شخصی علاقه دارد تا عاشق خوبی باشد. برای بسیاری از افراد به خصوص برای مردان، ناتوانی در ارائه ی یک رابطه جنسی خوب برای همسر خود، منبعی از نگرانی و حتی استرس است.هرچند اجتناب کردن از انزال زودرس در مردان و نبود قوای جنسی در طرف مقابل می تواند با فن های مربوط به اتاق خواب

 

و تغییر در شیوه ی زندگی حاصل شود. در اینجا گام هایی آورده شده اند تا به شما کمک کنند تا عملکرد جنسی خود در اتاق خواب را ارتقا بخشید و خود و طرف مقابل خود را راضی نگه دارید.

 

حرکات لازم در اتاق خواب برای افزایش استقامت و افزایش قوای جنسی
به آرامی انجام دهید: رابطه جنسی نیاز ندارد تا سریع و خشن انجام گیرد. حرکات خود را آهسته و با ثبات پیش ببرید و اجازه دهید تحریک جنسی (روش های تحریک جنسی زن ، روش های تحریک جنسی مردان) به تدریج و به خودی خود ایجاد گردد.

 

به جای اینکه قدرت زیادی به خرج دهید، شریک خود را با گرفتن از پشت او و تغییر دادن زاویه، سرعت و میزان دخول تحت تحریک جنسی قرار دهید. درصورتی که هر دو طرف آماده بودید، می توانید سرعت انجام کار را افزایش دهید تا یک پایان انفجاری داشته باشید.

 

یک شیوه مربوط به این روش با نام فن ” 7 و 9″ شناخته می شود. خود (و به طور بالقوه ی طرف مقابل خود) را با ایجاد هفت ضربه ی سریع و 9 ضربه ی آهسته تحت تحریک جنسی قرار دهید درحالی که از اوج لذت جنسی نزول نکرده اید.

 

تغییر دادن پوزیشن های رابطه جنسی
یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن انرژی خود در سطح بالا و جلوگیری از گرفتگی عضلات و انزال سریع، تغییر دادن موقعیت ها، سرعت ها و نحوه ی اجراها به صورت مرتب است.

 

در طول رابطه جنسی با همسرتان استراحت کنید
اگر حس می کنید که به نقطه اوج جنسی بسیار نزدیک هستید، و یا اینکه آن توان را دیگر ندارید، برای چند دقیقه توقف کنید. از این توقف می توانید استفاده کنید و به نوازش طرف مقابل، گفتگوی جنسی و یا تحریک دستی و یا دهانی طرف مقابل خود بپردازید. زمانی که استراحت کافی داشتید، می تواند دور تازه ای از رابطه جنسی را آغاز کنید.

 

تمرکز بر روند پیش نوازش، لازمه یک رابطه جنسی لذت بخش
رابطه جنسی دخول محور، تنها فرایند جنسی نیست. شما می توانید با اختصاص زمان بیشتر به پیش نوازش، تجربه ی جنسی طولانی تری به همسر خود بدهید. بوسیدن، لمس کردن، حرف های مرتبط با رابطه ی جنسی و یا استفاده از ابزار جنسی و یا عوامل پیشگیری کننده می تواند

 

رابطه ی جنسی به یادماندنی برای شما ایجاد کند. برای همسر خود تحریک جنسی دهانی و دستی کافی ایجاد کنید. با این کار می توانید قبل از انزال چند بار به اوج لذت جنسی برسید. اگر تعداد زیادی از روندهای اجرایی را در مجموعه کارهای مربوط به رابطه ی جنسی را در نظر بگیرید، فقط چند دقیق رابطه ی جنسی دخول محور می تواند راضی کننده باشد.

 

استفاده از کاندوم ضخیم تر

درحالی که برخی بر این باور هستند که تفاوت بسیار کمی بین ضخامت های کاندوم ها وجود دارد، بسیاری از زنان و مردان عقیده دارند که کاندوم های ضخیم تر می توانند حساسیت را کم کنند و به آن ها کمک می کنند تا دیرتر به اوج لذت جنسی برسند. استفاده از ماده ی روغنی در کنار کاندوم به مردان کمک می کند که دیرتر به اوج لذت جنسی خود برسند.

 

استفاده از کِرِم بی حس کننده
بسیاری از مغازه ها ی فروشنده ی وسایل مربوط به رابطه جنسی و مغازه های مربوط به وسایل بهداشتی روابط جنسی، کرم هایی می فروشند که بر روی آلت تناسلی مردانه استفاده می شوند که باعث بی حس شدن این عضو می شوند و به مرد اجازه می دهند تا زمان زیادی داشته باشد

 

تا به اوج لذت جنسی برسد. البته متوقف کردن کار و مالیدن کرم، زیاد کار جالب جنسی نیست که شما می توانید در تخت خواب انجام دهید، ولی این روش می تواند برای روابط جنسی تعهد گرا و راحت بسیار مفید باشد. دنبال کرمی باشید که در پوست شما جذب می شود تا آلت شریک خود را نیز بی حس نکنید.

 

تغییر سبک زندگی لازمه ی افزایش قوای جنسی

درست غذا بخورید: نبود قوای جنسی هم برای مردان و هم برای زنان می تواند علامتی از مشکلات بزرگ تر باشد که مربوط به سلامتی و رژیم غذایی شماست. برای داشتن یک حیات جنسی عالی، از غذاهای سالم استفاده کنید و وزن سالم و متناسب خود را حفظ کنید.

 

از خوردن غذاهایی که دارای چربی ها و کلسترول های اشباع شده ی زیادی هستند اجتناب کنید؛ زیرا این غذاها باعث انسداد رگ ها شده و جریان گردش خون را آهسته می کنند. جریان خوب خون برای داشتن یک تجربه ی جنسی عالی نیاز است.

 

تمرین ورزشی: انجام ورزش یکی دیگر از لازمه های افزایش قوای جنسی است. رابطه جنسی خوب می تواند دشوار باشد، یک روند خسته کننده! همانند هرگونه فعالیت فیزیکی، توان شما در تخت خواب با حفظ تناسب می تواند در سطح مناسبی قرار گیرد. در حدود 5 روز در هفته هر بار به میزان سی دقیقه ورزش هوازی انجام دهید

 

و در کنار آن 2 جلسه در هفته به تمرین های استقامتی مبادرت ورزید. تمرین ورزشی مرتب، به خصوص تمرین های هوازی باعث می شود که شما سلامتی خود را حفظ کنید، جریان خون خود را ارتقا دهید و برای یک رابطه ی جنسی عالی انرژی خوبی داشته باشید. تمرین های ورزشی سریع و هیجان انگیز می توانند نمود بدنی شما را بهتر کنند و در مقابل همسر خود اعتمادبه نفس به دست می آورید.

 

از استرس رها باشید: استرس باعث می شود که به سختی در حین رابطه ی جنسی، متمرکز، تحریک شده و شاد باشید و این عامل می تواند باعث محدودیت در جریان سالم خون گردد که به نوبه ی خود یک پیش زمینه ی مهم برای داشتن یک رابطه ی جنسی خوب است.

 

برای بهبود قوای بدنی و سرزندگی، زنان و مردان هر دو باید استرس را در زندگی خود تقلیل دهند– یا حداقل استرس را بیرون اتاق خواب خود جای بگذارند.

 

تمرین و افزایش قوای جنسی: همانند هرگونه فعالیت اجرایی، در این حالت نیز تمرین باعث بهبود و پیشرفت می شود. با فن هایی که در بالا به آن ها اشاره شد، رابطه جنسی بیشتری با همسر خود داشته باشید. داشتن قوای بدنی کافی و مناسب و داشتن کنترل بر روی لذت جنسی می تواند روند اصلاحی را به طور طبیعی ایجاد کند.

 

انزال زیاد می تواند بدن شما را این گونه مسیردهی کند که فقط به انگیزاننده های خاصی پاسخ دهد – که این حالت در طول رسیدن به اوج لذت جنسی در رابطه ی جنسی می تواند مشکل زا باشد. حتماً برنامه ی خود را تغییر دهید: از دست دیگر خود استفاده کنید، از ماده ی چرب کننده استفاده کنید، از ابزار رابطه ی جنسی بهره بگیرید و از انگیزاننده های ذهنی و بصری متفاوتی استفاده نماید.

 

فکر کردن به رابطه جنسی
نگران نباشید: یکی از مهم ترین دلایل انزال زودرس در مردان، نگرانی و عصبی بودن در مورد کیفیت عملکرد است. بهترین کاری که می توان انجام داد این است که خود را راحت حس کنید و نزدیکی لذت بخشی با همسر خود تجربه نمایید. به یاد داشته باشید که رابطه ی جنسی بیشتر مربوط به صمیمیت است

 

تا اینکه لذت، و بهترین رابطه ی جنسی از بستر رویایی و احساسی جلوه گر می شود تا اینکه از قوای بدنی و یا مهارت. اگر خود را غرق در استرس یافتید، نفس عمیق بکشید و بار دیگر به دنبال برقراری ارتباط با همسر خود باشید.

 

به موارد دیگر فکر کنید: یکی از راه های مرسومی که مردان و برخی از زنان انجام می دهند تا زمان بندی رسیدن به اوج لذت جنسی خود را کنترل کنند، فکر کردن در مورد یک چیز عادی در طول رابطه جنسی است. اجازه دهید تا لذت جنسی در بخش مشخصی از مغز شما قرار گیرد و در بخش دیگری از مغز یک مسئله ی ریاضی حل نمایید تا درنهایت به اوج لذت جنسی دست پیدا کنید.

 

از تفکر به عواملی که به شما استرس می دهند و یا شما را سرد می کنند اجتناب نمایید. این عوامل باعث می شوند تا شما تهییج شدن را در طول رابطه ی جنسی از دست بدهید؛ به جای اینکه از آن به طرز مناسبی استفاده کنید. در عوض به یک عامل انتزاعی تر فکر کنید مانند بصری سازی اجسام هندسی و یا به یادآوردن شعری از آهنگ موردعلاقه ی خود.

 

قوای جنسی خود را صرفاً برای حضور داشتن در کنار همسر خود صرف نکنید. رابطه ی جنسی طولانی می تواند برای هر دو شما در صورتی ملال آور باشد که تمام وقت ذهن خود را مشغول عوامل دیگر کرده باشید. از این روش به ندرت استفاده کنید و در عوض تمرکز خود را به ایجاد حس نزدیکی با همسر و ایفای نقشی فعالانه تر در کنار همسر خود به خرج دهید.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ