پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

مجموعه : بهداشت زنان

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر 

واژن برخی از خانم ها به رنگ تیره است و با بالاتر رفتن سن نیز این تیرگی بیشتر خواهد شد. برخی مواد طبیعی می توانند رنگ واژن را روشن کنند. رفع تیرگی واژن خانم ها وز ناحیه تناسلی زنان با روشهای طبیعی امکان پذیر است. بسیاری از خانم ها به مرور زمان واژن و کشاله رانشان تیره می شود

 

و نمیدانند باید برای سفید شدن یا روشن تر شدن ان چه کنند. در این پست به ۱۰ راه برای رفع تیرگی واژن خانم ها اشاره میکنیم.

 

برخی روشها برای رفع تیرگی واژن زن ها
۱-پوست پرتقال : برای رفع تیرگی واژن خانم ها مقداری پوست پرتقال خشک شده را جمع کنید. سپس انها را آسیاب کنید. کمی آب لیمو به آن اضافه کنید تا خمیری حاصل شود. این خمیر را به واژن و نقاط سیاه ان بمالید.

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

   برای رفع تیرگی واژن خانم ها مقداری پوست پرتقال خشک شده استفاده کنید

 

۲-بادام : برای رفع تیرگی واژن خانم ها چند بادام را در طول شب درآب گرم بخیسانید. سپس آن را حسابی آسیاب کرده و با مقداری شیر مخلوط کنید این خمیر را تا دو هفته هر شب به واژنتان بمالید.

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

برای رفع تیرگی واژن خانم ها چند بادام از مخلوط بادام و شیر استفاده کنی

 

۳-برگ نعناع :برای درمان تیرگی واژن مقداری برگ‌ نعناع را خرد کنید. سپس این برگها را با یک کرم پوست بدون رایحه مخلوط کنید و بر روی نواحی تیره‌ی پوستتان بمالید. 

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

    برای درمان تیرگی واژن مقداری برگ‌ نعناع را با کرم مخلوط کنید و به پوستتان بمالید

 

۴-آب لیمو تنها یا همراه با عسل یا شیر خشک یا روغن بادام : آبلیمو را با عسل یا شیر یا شیر خشک یا روغن بادام ترکیب کنید و به واژن و کشاله رانتان بمالید . مراقب باشید داخل  واژن نرود . 

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر      مخلوط آبلیمو  و عسل برای رفع تیرگی واژن مفید است

 

۵- با ماست و پرتقال : برای درمان تیرگی واژن زن ها ،  ماست و پرتقال پوست کنده را با مقدار کمی پودر جو دوسر ترکیب کرده و خمیر حاصل را  به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه روی مکان مورد نظر قرار دهید .۱۰ راه سفید شدن تیرگی زیر بغل و کشاله ران چیست ؟

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر  برای درمان تیرگی واژن زن ها ،مخلوط ماست و پرتقال مفید است

 

۶-ماسک ماست و آبلیمو : مقداری ماست و چند قطره آبلیمو را مخلوط کرده و به محل بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه با آب ملایم شست و شو دهید .

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثرمخلوط ماست و چند قطره آبلیمو  برای درمان تیرگی واژن مفید است

 

۷-ماسک لیمو و زردچوبه : آبلیمو و زردچوبه  را با هم ترکیب کنید تا خمیری بدست اید . این خمیر را حدود  ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بر روی پوست خود بمالید .  

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثربرای درمان تیرگی واژن از ماسک لیمو و زردچوبه استفاده کنید

 

۸-ماست و آرد نخودچی : برای رفع تیرگی واژن و اطراف ان ماست، آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر را با هم مخلوط کرده و آنرا روی نواحی تیره‌ قرار دهید .  

رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثرمخلوط آرد نخودچی، زردچوبه، و شیر یرای درمان تیرگی واژن مفید است

 

 ۹-جوش شیرین : جوش شیرین را با چند قطره آب لیمو ترکیب کنید و روی مکان مورد نظر بمالید. این کار هم تیرگی پوست ناحیه تناسی را درمان میکند و هم عفونت واژن را از بین میبرد .  رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثرجوش شیرین را با چند قطره آب لیمو ترکیب کنید و برای درمان تیرگی واژن استفاده کنید

 

۱۰-آب گوجه فرنگی : یکی از راه های رفع تیرگی واژن اینست که  آب گوجه را با بلغور جو دو سر مخلوط کنید و روی مکان مورد نظر بمالید. همچنین میتوانید گوجه‌ی رنده شده را با آب لیمو مخلوط کنید و از ان برای روشن شدن واژن و اطراف ان استفاده کنید.
رفع تیرگی واژن خانم ها با این مواد موثر

یکی از راه های رفع تیرگی واژن اینست که  آب گوجه را با بلغور جو دو سر مخلوط کنید و استفاده کنید

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ