پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

احساساتی که باعث تغییر در زندگی شما می شوند احساساتی که باعث تغییر در زندگی شما می شوند فایده شیر خر؟؟؟ فایده شیر خر؟؟؟ اقدام جالب خانم های هندی در فصل گرما اقدام جالب خانم های هندی در فصل گرما هدیه جالب یک رستوران معروف به زوج های عاشق هدیه جالب یک رستوران معروف به زوج های عاشق پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند پسرانی که خواستند تا شبیه کیم کارداشیان شوند زنی که به اجبار در اینترنت زندانی شده زنی که به اجبار در اینترنت زندانی شده عروس 19 ساله چاق با لباس عروس 600 میلیونی عروس 19 ساله چاق با لباس عروس 600 میلیونی این مرد میمونی رکورد جهانی 100 متر را شکست (عکس) این مرد میمونی رکورد جهانی 100 متر را شکست (عکس) با 6 میلیون تومان همسری دلخواه اختیار کنید+عکس با 6 میلیون تومان همسری دلخواه اختیار کنید+عکس خندیدن زیاد باعث زایمان ناگهانی این زن شد +عکس خندیدن زیاد باعث زایمان ناگهانی این زن شد +عکس درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو درمان زخم صورت یک زن با استفاده از 358 زالو چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ چطور با مرگ نزدیکان خود کنار بیاییم؟ این زن 100 ساله همه عمرش را در خانه ای سپری كرد كه این زن 100 ساله همه عمرش را در خانه ای سپری كرد كه زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی دختر 6 ماهه ای که مردم جهان را مبهوت خود کرده + تصاویر دختر 6 ماهه ای که مردم جهان را مبهوت خود کرده + تصاویر دروغ سیزده خانواده ایرانی را به شهرت جهانی رساند (عکس) دروغ سیزده خانواده ایرانی را به شهرت جهانی رساند (عکس) خانم مجری زیبای ایرانی به شاهزاده عرب جواب منفی داد خانم مجری زیبای ایرانی به شاهزاده عرب جواب منفی داد رابطه جنسی این زن با سگ ها جنجال آفرید رابطه جنسی این زن با سگ ها جنجال آفرید التماسهای عجیب این مرد از نامزدش در ملاء عام+ عکس التماسهای عجیب این مرد از نامزدش در ملاء عام+ عکس دختری بسیار عجیب که اگر به حمام برود + تصویر دختری بسیار عجیب که اگر به حمام برود + تصویر

رفتار درست در رختخواب را بیاموزیم

رفتار درست در رختخواب را بیاموزیم

رفتار درست در رختخواب را بیاموزیم 

زن و شوهرها باید شب ها در رختخواب هنگام خواب یا انجام عمل جنسی همیشه حواسشان به اعمالشان باشد. برخی از رفتارهای همسران به صورتی است که بدون آنکه بخواهند باعث سرد شدن رابطه جنسی همسرشان می‌‌شوند.

 

چرا این رفتار زن‌‌ها، مرد‌‌ها را سرد می‌کند؟ به هنگامی که خواسته‌‌هایتان را با همسرتان در میان نمی‌گذارید ، شوهرتان احساس خواهد کرد می‌‌خواهید امتحانش کنید، تا ببینید چقدر مهارت دارد. این رفتار باعث می‌‌شود که او احساس کند که او را بازی داده‌اید، بنابراین به طرزی پنهان منزجر شده و از لحاظ جنسی نسبت به شما سرد می‌‌شود.

 

توجه توجه

برخی از زن‌ها در رختخواب مانند یک پلیس رفتار می‌کنند و دائما به شوهر خود، امر و نهی می‌کنند و دستور می‌دهند که چه کاری را انجام بده و چه کاری را انجام نده.

 

1) به خاطر داشته باشید که تا چه حد برای مرد‌‌ها مهم است که به آنها اعتماد کنید. وقتی مدام به همسرتان در رختخواب دستور بدهید، باعث می‌‌شوید احساس کند که به او اعتماد ندارید و این نیز به نوبه خود آنها را از لحاظ جنسی نسبت به شما سرد می‌‌کند.

 

2) هنگامی که دستورهای زیادی به آنها می‌‌دهید، احساس می‌‌کنند که آنها را کنترل می‌‌کنید و به بازی گرفته‌اید، گویی می‌‌خواهید کنترل معاشقه را در دست خودتان بگیرید. بنابراین به صورت کسی در می‌‌آیند که به نبرد قدرت با آنها می‌‌پردازد، نه کسی که با او معاشقه می‌‌کند.

 

3) زن صبرش در برابر خودداری جنسی ده برابر مرد است لذا او خودش را می‌‌تواند نگه دارد و علیرغم میل باطنی‌اش، از مباشرت با شوهرش دور کند، ولی مرد، چون برایش مشکل است امکان دارد برای ارضای خودش به جای دیگری رجوع کند و با زنی دیگر ارتباط برقرار کند.

 

4) گاهی جدا شدن رختخواب همسران ممکن است دلیل نزاع نباشد، گاهی بی‌توجهی به زمان خواب همسران دلیل آن باشد، بدین معنی که هر یک زمانی را که برای آرمیدن شامگاهی در نظرشان هست، یکی آماده برای خواب می‌‌شود و دیگری ساعت‌‌ها جلوی تلویزیون می‌‌نشیند یا مشغول مطالعه است و یا …

 

و این باعث می‌‌شود که همسر مدت زیادی را در انتظار بماند و در نهایت بخوابد ولی این خواب، خوابی است  که توأم با امنیت روانی نمی‌باشد و شاید این عملکرد بارها و بارها ادامه پیدا کند، آنوقت می‌‌بینیم که بدون هیچگونه نزاع کردنی چه حفره عمیقی را در روابط خود به وجود آورده‌ایم.

 

چرا زنان چنین می‌‌کنند؟

1- به این خاطر که به مردان اعتماد ندارند، زیرا که ممکن است از پس آنها برنیایند، ممکن است به جایی رسیده باشید که احساس می‌‌کنید مجبورید تک تک جزئیات را برای او تشریح نمایید، تا او بداند چه چیزی شما را تحریک می‌کند و چه چیزی نه، تا اینکه سرخوردگی گذشته را مجددا تکرار نکنید.

 

2- در موارد دیگر در رابطه‌تان احساس ضعف می‌‌کنید، بنابراین به طرز ناخودآگاه دستورالعمل‌‌های جنسی را به منظور کسب احساس موقتی و قلابی از کنترل و تسلط در رابطه خود به کار می‌برید.

 

3- گاهی خانم‌ها عادت دارند در محل کار خودشان رئیس باشند. لذا به روابط جنسی به مانند یک پروژه نگاه می‌‌کنند که مسؤلیت موفقیت آنها با شماست، بنابراین رئیس بودن سرکارشان را با خود به رختخواب هم می‌‌برند.

 

راه حل چیست؟

راجع به خواسته‌‌های جنسی خود با همسرتان صحبت کنید، آنهم در خارج از رختخواب ، هنگامی که وقت معاشقه فرا می‌رسد به او اعتماد کنید، از اطلاعاتی که در اختیارش قرار داده‌اید،

 

استفاده خواهد کرد و این فرصت را بدهید تا بدنتان را بشناسد و بیاموزد آنچه را که شما دوست دارید، چنانچه شوهرتان به احساسات شما بی‌تفاوت است، شاید مجبور باشید که تفاهم خود را بار دیگر ارزیابی کنید تا دریابید آیا برای یکدیگر مناسب هستید یا نه.

 

 جدا کردن رختخواب، چرا؟

خانمی که به هر دلیل رختخواب خود را جدا می‌کند و یا آن‌که با سردی با شوهرش برخورد می‌کند، اولا مورد غضب خداست و از رحمت الهی دور می‌‌باشد. ثانیا با این روش از قلب شوهرش بیرون می‌‌شود و ثالثا امنیت روانی همسر خود را به مخاطره می‌‌اندازد.

 

البته این عملکرد فقط شامل خانم‌‌ها نمی‌شود گاه آقایان نیز چنین واکنشی را از خود بروز می‌دهند و آن نیز همین پیامد را در برخواهد داشت، و در بعضی موارد، جدا کردن رختخواب همسران آنقدر طولانی می‌شود که خود یکی از عوامل مهم خیانت را ایجاد می‌کند.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک