پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این مرد تایوانی تنها ۵ دقیقه حافظه دارد! +عکس این مرد تایوانی تنها ۵ دقیقه حافظه دارد! +عکس تست جالب تمرکز تست جالب تمرکز کسی با این خصوصیات تنها یک بار در قرن متولد می شود کسی با این خصوصیات تنها یک بار در قرن متولد می شود زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس عکس بدل محمد رضا شاه در تهران! عکس بدل محمد رضا شاه در تهران! بازگشت کشتی غرق پس از 80 سال به خانه بازگشت کشتی غرق پس از 80 سال به خانه چرا من دوستانم را از دست می دهم؟ چرا من دوستانم را از دست می دهم؟ موهای عجیب این زن ترسناک مشهورش کرد (عکس) موهای عجیب این زن ترسناک مشهورش کرد (عکس) پیدا شدن نامه های عاشقانه به سرقت رفته بعد از 40 سال پیدا شدن نامه های عاشقانه به سرقت رفته بعد از 40 سال تصاویر غذاهای مینیاتوری در فضای مینیاتوری تصاویر غذاهای مینیاتوری در فضای مینیاتوری نظر جالب خواننده مشهور پاپ درمورد آرایش دختران ایرانی + عکس نظر جالب خواننده مشهور پاپ درمورد آرایش دختران ایرانی + عکس خشک‌ شدن زاینده‌ رود در عهد قاجار +عکس خشک‌ شدن زاینده‌ رود در عهد قاجار +عکس ساختمانی هفت طبقه دارای سه اتاق متحرک در تهران + عکس ساختمانی هفت طبقه دارای سه اتاق متحرک در تهران + عکس رازهای موفقیت پپسی رازهای موفقیت پپسی تا حالا دختر تارزان واقعی دیده اید (عکس) تا حالا دختر تارزان واقعی دیده اید (عکس) کمیاب ترین جواهرات جهان متعلق به کدام ستاره هاست کمیاب ترین جواهرات جهان متعلق به کدام ستاره هاست پسر آهنی 9 ساله یک شهر را نجات داد +عکس پسر آهنی 9 ساله یک شهر را نجات داد +عکس دختری که بخاطر مارمولک فعلا ازدواج نمی کند دختری که بخاطر مارمولک فعلا ازدواج نمی کند مراسم عجیب و چندش آور خوردن سگ در چین + عکس مراسم عجیب و چندش آور خوردن سگ در چین + عکس مادر ایرانی که از بارداری اش و زمان زایمانش هیچ اطلاعی نداشت مادر ایرانی که از بارداری اش و زمان زایمانش هیچ اطلاعی نداشت

رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردن

رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردن

رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردن 

طبق رتبه بندی فارن پالسی , نامناسب ترین کشورها برای زندگی در فهرستی قرار گرفتند که اتیوپی در آن در رده نخست قرار دارد . ساختار یک کشور، حتی یک کشور سالم هم می تواند تحت تاثیر اتفاقاتی که در طول یک سال رخ می دهد، قرار گیرد و پیامدهای آن نه تنها مشروعیت آن کشور بلکه تجربیاتی که شهروندان آن اغلب تا یک دهه بعد تجربه خواهند کرد را تحت الشعاع قرار می دهد.

 

شاخص شکنندگی کشورها 10 سال است که توسط فارن پالسی منتشر می شود و چشم اندازی از کشورها را با توجه به ثبات و قدرت حیاتی شان ارائه می دهد و بر همین اساس آنها را رتبه بندی می کند.

 

نام این پروژه امسال از “شاخص کشورهای ناکام” به “شاخص کشورهای شکننده” تغییر کرده است. با وجود اینکه این دو عنوان اساسا یکی هستند، عنوان جدید تصدیقی بر این مسئله است که تمامی کشورهای ذکر شده با شرایطی روبرو هستند که معاش شهروندانشان را به درجات مختلف تهدید می کند.

 

‎در این پروژه نام هر کدام از کشورهایی که برای زندگی مناسب نیستند با تصویری مرتبط منتشر شده است.

 

اتیوپی
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردناریتره
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنافغانستان
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردناوگاندا
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنپاکستان
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنجمهوری آفریقای مرکزی
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنجمهوری دموکراتیک کنگو
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنچاد
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنزیمبابوه
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنساحل عاج
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنسودان جنوبی
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنسودان
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنسوریه
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنسومالی
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردنیمن
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردننیجر
رتبه بندی کشورهای نامناسب برای زندگی کردن

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک