پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

رتبه بالای ایران در سرچ کلمات مستهجن گوگل

رتبه بالای ایران در سرچ کلمات مستهجن گوگل

رتبه بالای ایران در سرچ کلمات مستهجن گوگل 

با توجه به آمار گوگل می توان دریافت که ملت ایران بیشتر دنبال چه چیزهایی در اینترنت هستند و متاسفانه در این میان جستجوی کلمات مستهجن بسیار امار بالایی دارد. شاید برایتان پیش آمده باشد؛ در گوگل به دنبال اطلاعاتِ دیگری باشید اما درعوض به واژه ها و سایت های مستهجن برسید!

 

مثلا خواسته باشید تایپ کنید “فیلم های اسکار” اما گوگل بعد از تایپ واژه اول شما را راهنمایی کند به “” یا چیزهایی بدتر از این. شاید همین است که گفته شده بیش از یک میلیون کاربر ایرانی از دیدن کرده اند

رتبه بالای ایران در سرچ کلمات مستهجن گوگلبه گزارش خبرگزاری بین المللی کاسپین؛ مدیر موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران چندروز پیش به این آمار اشاره کرده. فتوره چی نگفته که آخرین آمارها در این باره چقدر است. او در سخنرانی اخیرش این آمار را به سال های قبل نسبت داده است.در ظاهر این آمار تنها عدد و رقمی است که درباره تماشای فیلم های مستهجن در دست داریم.

 

البته همیشه حرف وحدیث های پراکنده ای درباره میزان تماشای تصاویر مستهجن در ایران وجود داشته. سال ۹۰ در همین رابطه معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس به آماری که معلوم نبود منبع آن چیست اشاره کرد.در این آمار گفته شده بود کاربران تهرانی بیشترین استفاده کنندگان از سایت های مستهجن در میان ۱۸۲ کشور هستند.

 

 به گزارش پارس ناز رییس مرکز توسعه و فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اما همان موقع و به سرعت این آمار را تکذیب کرد.جز این، مدتی است که امکانات تازه گوگل توانسته اطلاعات بیش تری به مخاطبان بدهد. ابزارِ google trends می تواند به ما بگوید که واژه های غیراخلاقی یا پورنوگرافیک توسط کاربران ایران چقدر جستجو می شوند.

 

با آمدن گوگلِ ترند بود که بسیاری مدعی شدند ایرانی ها در صدر استفاده کنندگان از این سایت ها قرار دارند. آیا این درست است؟سری به Google trends می زنیم. این سایت با جستجوی واژه س ک س به فارسی جدول زیر را نشان می دهد:

رتبه بالای ایران در سرچ کلمات مستهجن گوگل

براساس این جدول و بر طبق آمارگیری گوگل ایران در جستجوی فارسی این واژه رتبه سوم را به خود اختصاص می دهد.اما جستجوی این واژه به انگلیسی چه نتیجه ای دارد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ