پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

ربات هایی که احساسات ما را درک می کنند

ربات هایی که احساسات ما را درک می کنند

ربات هایی که احساسات ما را درک می کنند 

حتی انسان ها هم در برخی موارد نمی توانند احساسات یکدیگر را درک کنند اما کشور روسیه قصد دارد از طریق هوش مصنوعی کاری کند که ربات ها بتوانند احساسات ما را درک کنند. 

 

هوش مصنوعی سال هاست موضوع فکر و کار دانشمندان قرار گرفته است به طوری که اغلب کسب و کارها همکاری با آن را بسیار ضروری دیده اند. روسیه این روزها در این موضوع سخت کوش تر به نظر می رسد به طوری که شنیده ها حاکی از آن است که قصد دارند پروژه ای را به پیش ببرند که حاصل آن تولید ماشین هایی است که احساسات انسان ها را درک می کنند.

ربات هایی که احساسات ما را درک می کنند

این تیم تحقیقاتی به سرپرسی پروفسور الکسی سامسونویچ کار خود را بر روی چنین ماشین هایی شروع کرده است و قصد دارد با تیم قدرتمندش، یک گام بزرگ در جهت استفاده از هوش مصنوعی بردارند.

 

 اگر این پروژه موفق شود می توان از آن به عنوان بزرگترین پروژه قرن گذشته یاد کرد. پروفسور الکسی سامسونویچ معتقد است که ربات هایی که او و تیمش قصد دارند بسازند یک نوع فرا ربات است که به درک احساسات غیر هم نوعان دست پیدا خواهند کرد.

 

به گفته ی وی این ربات ها می توانند قصه و داستان ها را گوش کنند و در مورد قصه و جریان داستان فکر کنند. از جمله کارهایی که این ماشین ها انجام می دهند آموزش دیدن و آموزش دادن است.

 

 رئیس این پروژه در مورد پیشبرد اهدافشان معتقد است که با بودجه بیشتر بهتر می توانند در جهت رشد و توسعه پروژه پیش بروند.

 

او در صحبت هایش عینا به کمبود بودجه اشاره می کند به طوری که در ایرادات وی می خوانیم:
«سه قابلیت یادگیری مستقل، درک احساسات انسانی و فهم داستان ها پیشرفت بزرگ مد نظر ما را محقق خواهد کرد. من باور دارم که ما به سرمایه گذاری بیشتر در این مسیر نیاز داریم، چرا که چنین پیشرفتی تمام جنبه های زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

از دیدگاه من آینده قطعی ما، بستگی به نحوه توسعه هوش مصنوعی رایانه هایمان دارد، بنابراین پول هایی که امروز خرج آن می کنیم، به هیچ وجه هدر نخواهد رفت.»

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک