پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

جنجال نویسنده ایرانی برای قانونی دانستن تجاوز جنسی در کانادا+عکس جنجال نویسنده ایرانی برای قانونی دانستن تجاوز جنسی در کانادا+عکس این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس این ماهی پس از پخته و سرخ شدن زنده شد ! + عکس داستان واقعی زندگی مرغ بی سر داستان واقعی زندگی مرغ بی سر بزرگترین حیوانات جهان (عکس) بزرگترین حیوانات جهان (عکس) زیباترین ملکه مصر باستان!! + عکس زیباترین ملکه مصر باستان!! + عکس کاهش وزن تصویری حیرت انگیز جوان با اراده کاهش وزن تصویری حیرت انگیز جوان با اراده پسری که نمی تواند تا آخر عمرش پلک بزند + عکس پسری که نمی تواند تا آخر عمرش پلک بزند + عکس گردشگری عجیب گردشگری عجیب زنی که دو نیم شده بود و دوباره زنده شد + عکس زنی که دو نیم شده بود و دوباره زنده شد + عکس عکس های تکان دهنده از جراحی پلاستیک صورت سوخته زن عکس های تکان دهنده از جراحی پلاستیک صورت سوخته زن متولد شدن حیوان بسیار عجیب در چین (عکس) متولد شدن حیوان بسیار عجیب در چین (عکس) اتفاقی دردناک برای دختری که فقط چند روز مانده به عروسی اتفاقی دردناک برای دختری که فقط چند روز مانده به عروسی تصاویر جنجالی و دیدنی مردی با 39 همسر 94 فرزند تصاویر جنجالی و دیدنی مردی با 39 همسر 94 فرزند تصاویر عجیب حضور یک جن و سپاه اجنه در تعزیه کربلا تصاویر عجیب حضور یک جن و سپاه اجنه در تعزیه کربلا زنی که پس از 90 سال به آرزوی از دست رفته اش رسید زنی که پس از 90 سال به آرزوی از دست رفته اش رسید زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس زنان این روستا بلندترین موها را دارند +عکس جشن ملی امردادگان 7 مرداد مبارک باد جشن ملی امردادگان 7 مرداد مبارک باد این دختر 29 ساله به زن آهنی معروف شده است + عکس این دختر 29 ساله به زن آهنی معروف شده است + عکس پسری که نامزد خود را برای خرید گوشی اجاره می دهد + عکس پسری که نامزد خود را برای خرید گوشی اجاره می دهد + عکس زندگی بسیار دردناک پسری با گردن دراز + عکس زندگی بسیار دردناک پسری با گردن دراز + عکس

راه رسیدن به آرامش همینجاست

راه رسیدن به آرامش همینجاست

راه رسیدن به آرامش همینجاست 

برای رسیدن به آرامش از این همه شلوغی ها و مشکلات زندگی شما چه کارهایی انجام می دهید؟ ما برای شما توصیه هایی داریم. امروز روز خداست و همه كارهايم رنگ و بويي خدايي دارد. هر روز بركت و نعمت خدا را در زندگي‌ام مشاهده مي‌كنم. به ويژه امروز منتظر تجلي بركات فراوان الهي هستم…

با شور و شوقي فراوان و ايماني نيرومند بيرون مي‌روم تا آن‌چه را كه بايد به دست من صورت گيرد، به انجام رسانم.امروز از آسمان طلا مي‌بارد.

 

در طول روز: 

تنها خدا منشا توانگري و بركت بيكران من است. روزي‌ام از خداست.من والاترين و بالاترين ويژگي‌هاي همه مردم را دوست دارم و هم اكنون والاترين و بالاترين افراد و شرايط را به سوي خود مي‌كشانم.كارم آسان است و بارم سبك و توفيق‌هايم بي‌شمار. همه نعمت‌هاي الهي به من عطا شده تا براي انجام امور بزرگ مجهز باشم و اين امور را به آساني به ثمر برسانم.

 

هم اكنون همه چيز و همه كس مرا توانگر مي‌سازد.

 

هميشه به ياد دارم خدايي ثروتمند دارم كه هميشه مرا به ياد دارد.

 

خدا عاشق و مشتاق من است.

 

من خليفه خدا هستم و كمتر از بهترين را نمي‌خواهم.

راه رسیدن به آرامش همینجاست

من خليفه خدا هستم و كمتر از بهترين را نمي‌خواهم‎

 

امور مالي: 

همه درها گشوده‌اند و همه راه‌ها باز و آزادند تا همه ثروت‌هاي الهي به سوي من سرازير شوند.

 

سپاسگزارم كه با اعمال قدرت مستقيم خدا، درآمدم افزايش مي‌يابد.

 

سپاسگزارم كه در تمام امور مالي‌ام، نظم الهي برقرار است.

 

مواقع بروز ياس و نااميدي و احساس شكست:

 

خدا مرا آفريده تا توانگر باشم و خودش حمايت و هدايتم مي‌كند.

 

از هيچ چيز نمي‌ترسم زيرا خليفه خدا هستم و تمام نعمت‌هاي الهي از آن من است.

 

تسليم شكست نمي‌شوم، با تمام نيرو و در كمال ثبات و پايداري به پيش مي‌روم، آن‌قدر ايستادگي مي‌كنم تا آرزوهاي قلبي و الهي‌ام را به دست آورم.

 

هيچ چيز منفي در زندگي من راه ندارد. زيرا مسووليت همه امور با خداست.

 

پايان روز: 

اين روز را رها مي‌كنم تا برود، خداي مهربان فقط خوبي‌هاي اين روز را برايم نگاه مي‌دارد و مابقي آن ناپديد مي‌شود.

 

همين كه سر بر بالين مي‌گذارم به خوابي عميق فرو مي‌روم. براي روز موفقيت‌آميزم خدا را شكر مي‌كنم. به آساني مي‌آسايم و مي‌دانم كه خدايم ذهن و تنم را شاداب‌تر و تازه‌تر مي‌كند و براي فردايي بهتر و زيباتر آماده مي‌شوم.

 

من به خواب مي‌روم اما خداي من بيدار مي‌ماند تا مسايلم را با نظم الهي حل كند و مرا به موفقيت و شادماني و توانگري برساند.

 

فكر كنيد: 

اگر تو نتواني به خدا كه عالم و قادر مطلق است و اداره تمامي اين كاينات غني به عهده اوست، اعتماد كني! پس به چه كسي مي‌تواني اعتماد داشته باشي!؟

 

منبع: مجله موفقیت 

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ