پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

تصاویری از زندگی این خانم که سر به بیابان گذاشت تصاویری از زندگی این خانم که سر به بیابان گذاشت تصویر جالب از ماشین پاشنه بلند جیغ ایرانی طراحی شرکت واکسیما تصویر جالب از ماشین پاشنه بلند جیغ ایرانی طراحی شرکت واکسیما خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم خارج کردن یک کفش دوزک بعد از 3 سال از گوش این خانم فروش لباس زنانه گرانقیمت طلا (+عکس) فروش لباس زنانه گرانقیمت طلا (+عکس) روش خنده دار یک چوپان برای کنترل گوسفندانش ! روش خنده دار یک چوپان برای کنترل گوسفندانش ! زندگی جدید قدبلندترین دختر دنیا با نامزدش! (عکس) زندگی جدید قدبلندترین دختر دنیا با نامزدش! (عکس) خرچنگ عجیب 2 رنگ (عکس) خرچنگ عجیب 2 رنگ (عکس) ساختمانی که با نقاشی های عجیب معروف شد (عکس) ساختمانی که با نقاشی های عجیب معروف شد (عکس) عجیب ترین نوع خواستگاری در جهان +عکس عجیب ترین نوع خواستگاری در جهان +عکس خبر جنجالی زندگی زن با جسد متعفن همسرش به مدت 9 ماه خبر جنجالی زندگی زن با جسد متعفن همسرش به مدت 9 ماه مرد کارتن خوابی که قرار است با موهای عجیبش میلیونر شود مرد کارتن خوابی که قرار است با موهای عجیبش میلیونر شود اگر دوست دارید پول باران شوید، به این رستوران حتما بروید! +عکس اگر دوست دارید پول باران شوید، به این رستوران حتما بروید! +عکس اقدام انسان دوستانه پرستار زن شیرازی اقدام انسان دوستانه پرستار زن شیرازی حمام کردن عجیب زنان ژاپنی‌ برای جلوگیری از پیری پوست حمام کردن عجیب زنان ژاپنی‌ برای جلوگیری از پیری پوست زن جنایتکاری که شیطان روحش را تسخیر کرده ..! زن جنایتکاری که شیطان روحش را تسخیر کرده ..! فرود عجیب یک گاو از سقف بر روی تختخواب!! +(عکس) فرود عجیب یک گاو از سقف بر روی تختخواب!! +(عکس) خیانت عروس خانم 32 ساله به شوهرش + عکس خیانت عروس خانم 32 ساله به شوهرش + عکس دخترانی که به طرز عجیب شبیه شخصیت کارتونی هستند دخترانی که به طرز عجیب شبیه شخصیت کارتونی هستند شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس شاگرد زرنگ های هالیوودی را بشناسید +عکس نخستین کسی که عمل جراحی پلاستیک کرد (عکس) نخستین کسی که عمل جراحی پلاستیک کرد (عکس)

رانندگان خودروی سنگین و سلامت قلب

رانندگان خودروی سنگین و سلامت قلب

رانندگان خودروی سنگین و سلامت قلب 

به دلیل اینکه رانندگان خودروی سنگین مدام پشت فرمان هستند و ساعت های طولانی هم به رانندگی می پردازند باید مراقب سلامتی قلب خود باشند. راننده‌های کامیون و مددکاران اجتماعی یک ویژگی مشترک دارند: افرادی که در این دو حوزه مشغول به کار باشند از کمترین سطح سلامت قلب برخوردارند.

 

براساس گزارش ديسكاوري،‌ نتايج گزارشي جديد از مركز كنترل و پيشگيري از بيماري‌ها در آمريكا نشان مي‌دهد رانندگان كاميون و مددكاران اجتماعي بيش از ديگر افراد در معرض ابتلا به بيماري‌هاي قلبي قرار دارند.در اين تحقيق جديد دانشمندان هفت وضعيت سلامت قلبي را در بيش از 66 هزار فرد شاغل در 22 حوزه شغلي از 21 ايالت مختلف مورد بررسي قرار دادند.

 

براي تعيين سلامت قلب هر يك از افراد، دانشمندان تعداد افرادي كه از هر هفت شاخص سلامت قلب انجمن قلب آمريكا برخوردار بودند را شمارش كردند: پرهيز از دخانيات، فعاليت جسماني، فشار خون عادي، قند خون عادي، وزن متناسب، كلسترول عادي و رژيم غذايي سالم.

 

نتايج اين بررسي نشان داد 3.5 درصد از تمامي افراد مورد بررسي از هر هفت شاخص سلامت قلب برخوردار بودند. سازگاري با 6 يا هفت نمونه از اين شاخص‌ها با كاهش درصد ابتلا به بيماري‌هاي قلبي در ارتباط است و نداشتن هيچ‌يك از اين شاخص‌ها يا تعداد كمي از آنها درصد ابتلا به اين بيماري‌ها را افزايش مي‌دهد.

 

محققان همچنين دريافتند 9.6 درصد از تمامي كارگران تنها با دو شاخص سلامت قلب انطباق داشتند، اما درصد انطباق با يك يا دو نمونه‌ از اين شاخص‌ها در ميان كارگران بخش‌هاي اجتماعي و مددكاران و رانندگان كاميون‌هاي باري تا حدي قابل توجه افزايش پيدا مي‌كرد: 14.6 درصد از مددكاران اجتماعي و 14.3 درصد از راننده‌هاي كاميون تنها با يك تا دو نمونه از شاخص‌هاي سلامت انطباق داشتند.

 

به بياني ديگر، افرادي كه در اين حوزه‌ها مشغول به كارند از پايين‌ترين سطح سلامت قلب برخوردارند.از سويي ديگر، افرادي كه در زمينه كشاورزي، جنگل‌باني، ماهيگيري و مشاغل هنري، طراحي، سرگرمي، ورزش و رسانه مشغول به كارند از سلامت قلبي بالاتري برخوردارند و به ترتيب 5 تا 5.9 درصد از آنها با تعداد كمي از شاخص‌هاي سلامت قلب انطباق دارند.

 

محققان همچنين دريافتند شاغلان در بخش حمل و نقل از كمترين ميزان فعاليت جسماني برخوردارند، مصرف سيگار در ميان كارمندان بخش تهيه و سرو غذا رواج دارد، سطح كلسترول در ميان كارمندان بخش رايانه و رياضيات ناخوشايند است، و قند خون در ميان پرستاران و كارمندان بخش خدمات نيز رضايت بخش نيست.

 

همچنين باوجود اينكه شاغلان حوزه ماهيگيري، كشاورزي و جنگلباني از بالاترين سطح سلامت قلب برخوردار هستند، رژيم غذايي آنها چندان سلامت نيست، به صوري كه 84.3 درصد از آنها از رژيم غذايي سالمي دنباله‌روي نمي‌كنند.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک