پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟ 

همیشه در اخبار و فیلم ها مرتاضان هندی را دیده ایم که کارهای عجیب و غریب انجام می دهند,روی تخت خاردار می خوابند یا روی هوا معلق می مانند!راز این کارها چیست؟ حتما شما هم تصاویری از مردان معلق در هوا که هرازگاهی کنار خیابان معرکه می‌گیرند را دیده‌اید. این افراد همانند مرتاضان هندی در هوا نشسته‌اند و این حقه آنها تعداد زیادی از مردم را در بهت و حیرت فرومی‌برد.

 

این معلقان در هوا از این جهت جذاب به نظر می‌رسند که از قوانین فیزیک سرپیچی کرده‌اند و گویی در حالت عمیقی از مراقبه هستند.اما حقیقت پشت این سحر و جادو ساده‌تر از چیزی است که شما تصور می‌کنید.مرتاضان در خیابان از وسایل پنهانی برای راحتی و حمایت خودشان استفاده می‌کنند. دقیقا وضعیت آنها همانند مجسمه‌های معلقی است که این روزها در گوشه و کنار خیابان‌ها زیاد می‌بینید.

 

به نظر می‌رسد آنها در هوا معلقند اما سکویی در زیر لباس بسیار گشاد آنهاست که از آن برای نشستن استفاده می‌کنند و البته اسباب و وسایل حمایتی دیگری هم مثل عصا دارند که به نحوی به این سکو متصل است.

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

راز معلق ماندن مرتاضان هندی چیست؟

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ