پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

پوست بدن 1 دختر در حال تبدیل شدن به سنگ پوست بدن 1 دختر در حال تبدیل شدن به سنگ نحوه تزئین غذا به شکل هندوانه مخصوص شب یلدا نحوه تزئین غذا به شکل هندوانه مخصوص شب یلدا اعتیاد عجیب این دختر به بنزین اعتیاد عجیب این دختر به بنزین عکس معنی دار زیباترین دختر شایسته جهان +عکس عکس معنی دار زیباترین دختر شایسته جهان +عکس غافلگیرکننده ترین اتفاق در زندگی یک زن و شوهر برزیلی + عکس غافلگیرکننده ترین اتفاق در زندگی یک زن و شوهر برزیلی + عکس چرا بعضی ها چهره شان را زشت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینند چرا بعضی ها چهره شان را زشت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینند با ثروتمندترین زنان ایرانی در سال 2015 آشنا شوید با ثروتمندترین زنان ایرانی در سال 2015 آشنا شوید حراج عجیب یک دست انسان در انگلیس + عکس حراج عجیب یک دست انسان در انگلیس + عکس رشد عجیب دانه‌ گیاه 32 هزار ساله در کشور روسیه +‌ عکس رشد عجیب دانه‌ گیاه 32 هزار ساله در کشور روسیه +‌ عکس آثار هنری جالب شخصیت های غول پیکر برنزی آثار هنری جالب شخصیت های غول پیکر برنزی شوخی با شعارهای برندهای مشهور جهان +عکس شوخی با شعارهای برندهای مشهور جهان +عکس این دختر زیبا همه چیز را بر عکس میبیند این دختر زیبا همه چیز را بر عکس میبیند ترفند شارژ mp3 player با استفاده از پیاز (عکس) ترفند شارژ mp3 player با استفاده از پیاز (عکس) وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) وحشتناک ترین جن گیری برای دختر آذری!! (عکس) عکس های بهترین پارک آبی جهان عکس های بهترین پارک آبی جهان عشق پیری به کله این پیر زن دی جی زده عشق پیری به کله این پیر زن دی جی زده برنامه جالب دوی ماراتن روزانه این زوج مسن +عکس برنامه جالب دوی ماراتن روزانه این زوج مسن +عکس با این خانم 26 ساله طلایی آمریکا آشنا شوید + عکس با این خانم 26 ساله طلایی آمریکا آشنا شوید + عکس مردی 40 سال با پسر خود در جنگل زندگی کرد مردی 40 سال با پسر خود در جنگل زندگی کرد کادوی عجیب تولد پدر به پسر یک تانک واقعی +عکس کادوی عجیب تولد پدر به پسر یک تانک واقعی +عکس

دیفیوزرهای سشوار برای موهای فر

دیفیوزرهای سشوار برای موهای فر

دیفیوزرهای سشوار برای موهای فر 

آیا شما هم دیفیوزرهای سشوار را دیده اید؟ این وسیله جانبی برای سشوار می تواند کمک شایانی به افراد با موی فر و موج دار کند. دیفیوزر، یک ابزار اضافه است که به سشوار وصل می‌شود، بطور کلی گرد است، و چندین بخش بلند و میله مانند دارد. از دیفیوزر، اغلب در هنگام خشک کردن موهای مجعد یا موج دار استفاده می‌شود،

دیفیوزرهای سشوار برای موهای فر

به دلیل خصوصیات ویژه این نوع موها. همچنین در صورتیکه موهای شما بر اثر حرارت آسیب دیده باشند نیز، ممکن است دیفیوزر مورد استفاده قرار گیرد، چرا که بطور کلی آسیب کمتری به مو وارد می‌کند. هنگامیکه یک دیفیوزر به سشوار وصل شده و سپس روشن می‌شود، هوا بجای آنکه مستقیما روی مو دمیده شود، به دور حلقه‌ی مو به گردش در می‌آید!

 

خصوصیات موهای مجعد

روش خشک شدن موی فرفری، برعکس روش خشک شدن موی صاف است. بعنوان مثال موی فر در هنگامیکه مرطوب است، در ظاهر صاف بنظر می‌رسد. سپس از رطوبت آب برای جذب شدن به داخل مو و ایجاد فر استفاده می‌کند. برعکس، هنگامیکه موی صاف خشک می‌شود، باید رطوبت را از دست بدهد تا صاف شود. به این دلیل است که استفاده کردن از یک دیفیوزر برای افرادی با موهای وزدار یا مجعد، مفید است.

 

اگر افرادی با این نوع مو از یک سشوار معمولی بدون اتصال دهانه مخصوص، استفاده کنند، مویشان ظاهری وزدار پیدا می‌کند، زیرا مو قادر نبوده رطوبت مورد نیاز برای فر خوردن کامل را بطور کامل حفظ کند. همچنین مقدار گرمای بسیار زیادی که بطور مستقیم بر موها می‌تابد، می‌تواند پیوندهای شیمیایی را بشکند و باعث شل شدن موها شود.

 

یک دیفیوزر، اغلب با درجه حرارت کم مورد استفاده قرار می‌گیرد که به موی فر امکان می‌دهد پیوندهای شیمیایی اش را حفظ کند، در نتیجه از شل شدن مو و پیدا کردن ظاهری وزدار جلوگیری می‌نماید.

 

استفاده از یک دیفیوزر

هنگامیکه یک دیفیوزر روی موی خیس مورد استفاده قرار می‌گیرد، هوا دور حلقه‌ی مو به گردش در می‌آید. این اتفاق، به دیفیوزر امکان می‌دهد از خاصیت خشک شدن موی فر در معرض هوا تقلید نماید، که به فرهای واضح‌تر منجر می‌شود. استفاده کردن از یک دیفیوزر برای خشک کردن مو، اغلب به زمان بیشتری نسبت به استفاده از یک سشوار استاندارد معمولی نیاز دارد.

 

با اینحال، مو نرم‌تر مانده، و کم‌تر وزدار بنظر می‌رسد. دیفیوزرها اغلب در اضافه کردن حجم به موی صاف نیز، مفید هستند. میله‌های دیفیوزر به جدا کردن بهتر موها کمک می‌کنند، که به حجم آن می‌افزاید و باعث می‌شود پرتر بنظر برسند. خشک کردن موها به صورت وارونه در هنگام استفاده از دیفیوزر نیز، به جدا کردن بیشتر ریشه‌های مو برای افزایش حجم بیشتر کمک خواهد کرد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ