پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت

دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت

دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت 

دختری که برادرش به مریضی سختی مبتلا بود برای کمک به بهبود حال برادرش خواست تا معجزه بخرد و برای این کار به داروخانه رفت. تس دختر ۸ ساله‌ای است که زندگی خوشبختی در کنار خانواده داشت تا آنکه برادر کوچکش اندرو بیمار شد.

 

یک شب تس شاهد ناراحتی والدین بود و اینکه دعا می‌کردند معجزه‌ای رخ دهد و پسر کوچک‌شان بهبود یابد. آندرو مبتلا به نوعی بیماری مغزی  بود و نیاز به عمل جراحی داشت که هزینه آن سنگین بود و از عهده خانواده بر نمی‌آمد.

 

تس به اتاقش رفت و قلکش را خالی کرد. فردا به داروخانه محل مراجعه کرد و به دکتر داروساز گفت معجزه می‌خواهد. دکتر داروساز که متوجه موضوع نشده بود به او می‌گوید که همچین دارویی ندارد اما تس برای او از بیماری برادرش می‌گوید و اینکه والدینش گفتند تنها معجزه او را می‌تواند نجات دهد.

 

در همین حین مرد دیگری که پشت پیشخان کنار داروساز مشغول تماشای این صحنه بود از دختر می‌پرسد که چقدر پول همراه دارد و دختر جواب می‌دهد یک دلار و ۱۱ سنت! مرد در پاسخ می‌گوید چقدر خوب چون این دقیقا پولی است که برای خرید معجزه کافی است.

 

این مرد برادر فرد داروساز و یکی از جراحان مغز و اعصاب برجسته آمریکا بود. او به والدین تس پیشنهاد داد فرزندشان را رایگان جراحی کند. تس آرزوی یک معجزه داشت و خداوند آن را پیش پایشان گذاشت!

دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت

دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ