پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

زنی که بخاطر تغییر جنسیت خانه اش را فروخت (عکس) زنی که بخاطر تغییر جنسیت خانه اش را فروخت (عکس) این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد این قطار زندگی جدیدی برای پناهندگان در نظر دارد فال ها از کی آمدند و رونق گرفتند ؟ فال ها از کی آمدند و رونق گرفتند ؟ تصاویر عجیب از دختر گربه ای تصاویر عجیب از دختر گربه ای زندگی عجیب این مرد در جسد خرس (+عکس) زندگی عجیب این مرد در جسد خرس (+عکس) کریستی زیبا نهمین سوپر مدل جهان شد+عکس کریستی زیبا نهمین سوپر مدل جهان شد+عکس بزهای پرنده بلای جان مردم شدند + عکس بزهای پرنده بلای جان مردم شدند + عکس کار عجیب این زوج یک گوریل را به فرزندی قبول کردند + عکس کار عجیب این زوج یک گوریل را به فرزندی قبول کردند + عکس عکس های دیدنی از دختر پرنده در حال پرواز عکس های دیدنی از دختر پرنده در حال پرواز عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک عاقبت این زن بخاطر علاقه شوهرش به کمر باریک ایده جالب یک دختر تبدیل به نماد صلح جهانی شد + عکس ایده جالب یک دختر تبدیل به نماد صلح جهانی شد + عکس پیرترین زن بیوه در دنیا جشن تولد گرفت (عکس) پیرترین زن بیوه در دنیا جشن تولد گرفت (عکس) دختری که در هنگام تولد مادرش را شوکه کرد (عکس) دختری که در هنگام تولد مادرش را شوکه کرد (عکس) این خانم ایرانی برجسته ترین مخترع زن سال 2013 شد این خانم ایرانی برجسته ترین مخترع زن سال 2013 شد دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت دختری که برای خرید معجزه به داروخانه رفت ماجرای سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی +عکس ماجرای سرنوشت 11 خواهر و برادر محمدرضا پهلوی +عکس وقتی این خانمها با لباس غواصی به آب میزنند + عکس وقتی این خانمها با لباس غواصی به آب میزنند + عکس زندگی کرم 2 سانتی زنده در چشم یک بیمار + عکس زندگی کرم 2 سانتی زنده در چشم یک بیمار + عکس کشف مومیایی 55 ساله در برف ها کشف مومیایی 55 ساله در برف ها واکنش دختران تهرانی نسبت به متلک و لمس بدنی! واکنش دختران تهرانی نسبت به متلک و لمس بدنی!

داستان عاشقانه و جالب پیاده روی

داستان عاشقانه و جالب پیاده روی

داستان عاشقانه و جالب پیاده روی 

از نویسنده خوب کشورمان پویان اوحدی که در سرودن شعرهای عاشقانه مهارت خاصی دارد و تا پایان ما را مجذوب کلمات و جمله بندی های خودش می کند. 

 

آن سال زمستان بعد از سال ها برف باریده بود ، خلوت بودن شهر هر آدمی را وسوسه میکرد که خانه و زندگی را بگذارد به امان خدا و برود یک دل سیر شهرگردی کند ..ظهر بود که زنگ زد گفت حق نداری بعدازظهر ات را با هیچ موجود زنده ای جز من تقسیم کنی ، میدانی زمانی که برف تازه روی زمین نشسته است بهترین زمان دنیا برای قدم زدن های دو نفره است ، حداقل اش برای ما خیلی اینطور بود ..

 

سرنوشت آن خیابان همیشه برایم جالب بود ، از خلوت بودن همیشگی اش گرفته تا آن درختان توت تماشایی اش ، نمیدانم چرا اما همیشه آن خیابان اولین انتخابمان برای پیاده روی بود . شهر آنقدر خلوت بود که ده دقیقه به ده دقیقه هم ماشینی از کنارت رد نمیشد ، دستم را محکم گرفته بود ، نه برای سُر بودن زمین ،

 

یکی از عادت هایش بود ، یکی از آن عادت هایی که میتوان تا ابد عاشق اش بود. وسط پیاده روی مان بودیم که یک تاکسی جلوی پایمان ترمز زد ، شیشه را که پایین داد بدون هیچ حرف اضافه ای گفت : بیاین بالا که خیلی سرده !دستم را کشید اینطرف و بعد با همان لبخند همیشگی آرامش بخش اش به راننده گفت : مرسی آقا ، اصلا اومدیم که قدم بزنیم .

 

من با تبسمی که یک بچه ی هفت ساله هم میفهمید که به شدت از سر رضایت است راننده را فقط نگاه میکردم ، راننده به من لبخند زد ، از آن لبخند هایی که میدانستم چقدر حرف درونش انبار شده است و بعد گفت : قدرشو بدون .. و همانطور که مارا برانداز میکرد شیشه اش را کشید بالا و رفت .

 

چند شب پیش همانقدر اتفاقی سوار همان تاکسی شدم ، آقای راننده پیرتر شده بود – من هم همینطور ، اصلا مرا نشناخت ، راستش انتظار دیگری هم غیر از این نداشتم ..جلو نشسته بودم و جز من مسافر دیگری هم نبود ، وقتی به میدان آخر رسیدیم ، هنگام پیاده شدن ، درست در آن لحظه ای که در ماشین را تا نیمه باز کرده بودم و یک پایم روی زمین بود و نگاهم به سمت آنطرف میدان به آقای راننده گفتم :

 

من حرفت رو گوش کردم ، اما اون گوش نکرد.
همانطور که نگاه بهت آورده و عجیب راننده بروی تمام جانم سنگینی میکرد از ماشین پیاده شدم .
به پشت سرم نگاه نکردم اما صدای حرکت کردن ماشین را تا آخرین لحظه ای که در تاریکی گم میشدم نشنیدم که نشنیدم .
همین .

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک