پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این پسر 2.33 متری عاشق دختر 145 سانتی متری شد این پسر 2.33 متری عاشق دختر 145 سانتی متری شد پردرآمدترین خوانندگان جهان + عکس پردرآمدترین خوانندگان جهان + عکس فستیوال منزجر کننده زجرکش کردن حیوانات فستیوال منزجر کننده زجرکش کردن حیوانات بهترین جای مخفی کردن اشیاء با ارزش (عکس) بهترین جای مخفی کردن اشیاء با ارزش (عکس) سر آدم از نوع نان (عکس) سر آدم از نوع نان (عکس) ساخت تونل برای عبور لاک پشت ها از مسیر ریل قطار در ژاپن ساخت تونل برای عبور لاک پشت ها از مسیر ریل قطار در ژاپن چطور در پیش دیگران باهوش به نظر برسیم؟! چطور در پیش دیگران باهوش به نظر برسیم؟! هشت پای انسانی هم چشم به جهان باز کرد + عکس هشت پای انسانی هم چشم به جهان باز کرد + عکس زندگی دشوار و جالب مادر و پسر بدون بدون بازو و دست + عکس زندگی دشوار و جالب مادر و پسر بدون بدون بازو و دست + عکس پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند پسر زیبایی که تنها میتواند از چند نوع مواد غذایی استفاده کند گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد گوسفندی که با 20 ژاکت مردانه زندگی میکرد تصاویر کشیدن دندان از بینی این مرد تصاویر کشیدن دندان از بینی این مرد اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن رقص جالب رانندگان و مسافران وسط ترافیک شهری (عکس) رقص جالب رانندگان و مسافران وسط ترافیک شهری (عکس) انتخاب شدن زیبا و زشت ترین زنان تاریخ جهان!! + عکس انتخاب شدن زیبا و زشت ترین زنان تاریخ جهان!! + عکس تصاویر جالب فرهنگ سازی روزه داری در مترو تصاویر جالب فرهنگ سازی روزه داری در مترو آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس آداب و رسوم ملی و باستانی مردم ایران +عکس جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیان جاسازی مواد مخدر با روش های عجیب قاچاقچیان درختی که پسر نوح در یزد کاشته است + عکس درختی که پسر نوح در یزد کاشته است + عکس از بدن این خانم به جای مو ناخن میروید؟ از بدن این خانم به جای مو ناخن میروید؟

خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شد

خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شد

خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شد 

زین مالک خواننده سابق گروه وان دایرکشن توانست به انتخاب مجله GQ خوش تیپ ترین مرد سال لقب گیرد. او در این رقابت با بسیاری از مردان معروف مقایسه شد. زین مالک از طرف مجله GQ به عنوان خوش پوش ترین مرد سال 2017 انتخاب شد. این خواننده 23 ساله با کسب 59 درصد آرا، این عنوان را از تام هیدلسون(نامزد سابق تیلور سوئیفت) ربود.

 

این دومین باری است که زین مالک این لقب را از آن خود می کند، وی در سال 2013 نیز برایخوش پوشی اش انتخاب شد.در حال حاضر زین مالک، خوش پوش ترین مرد منتخب با طراح مشهور دوناتلا ورساچهبرای کالکشن جدید این برند به نام (زین ایکس ورساچه) قرار همکاری دارد.

 

همگان بر این باورند که وی “استایل انحصاری” مخصوص به خود را از همان کودکی داشته،چرا که حتی به شیوه خودش یونیفرم مدرسه را می پوشید.
خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شدزین پیش از این نیز در برنامه بیوگرافی زین، گفته بود: “من واقعا همیشه حتی از همان کودکیاستایل شخصی خودم را داشتم.”“من از یونیفرم مدرسه و تمام قوانین آن برای پوشیدن پیراهن و کروات متنفر بودم.”

 

این موزیسین که در حال حاضر نامزد سوپرمدل معروف گی گی حدید است، به گزارش پارس ناز  گرچهخود را در دنیای مد و فشن صاحب سلیقه می داند، ولی افشا کرد سابقا جرات ریسک کردن روی نوع انتخابپوشاکش را نداشته است.او گفت:”من هیچ وقت نمی توانستم خودم را از نقطه امن بیرون نگه دارم و اغلب آیتم هاینامطمئن را امتحان نمی کردم.”

 

ولی در ماه مه وقتی این ستاره اسبق گروه موسیقی وان دایرکشن برای شرکت در مراسم مت گالابه همراه نامزدش گی گی در لباسی حاوی جزئیات متالیک قدم در فرش قرمز گذاشت، مطمئنا ازنقطه امن خود خارج شده و ریسک کرده بود.
خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شدزین مالک و نامزدش سوپر مدل معروف گی گی حدید
خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شددر این رقابت، زین مالک توانست تام هیدلسون ، نامزد سابق تیلور سوئیفت را در کسب آراء بیشتر برای عنوان خوش پوش ترین مرد سال 2017 شکست دهد
خوش تیپ ترین مرد سال 2017 انتخاب شدزین مالک یکی از خوانندگان اسبق گروه موسیقی وان دایرکشن بوده و اکنون از این گروه جدا شده و خودش به تنهایی آلبوم داده است

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ