پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

اقدام دیوانه وار این دختر برای عشق (عکس) اقدام دیوانه وار این دختر برای عشق (عکس) دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد دختر گارسون زیبا و جذاب رئیس خود را پولدار کرد پردردسرترین خواستگاری دنیا! پردردسرترین خواستگاری دنیا! تصاویری از آخرین بازماندگان سمبل زیبایی زنان چین تصاویری از آخرین بازماندگان سمبل زیبایی زنان چین زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس زنی که جفت خام و خونین خود را خورد + عکس کتک ‌کاری عجیب و دسته جمعی زنان و مردان + عکس کتک ‌کاری عجیب و دسته جمعی زنان و مردان + عکس افتادن مردانگی مرد چینی در لوله کولر + عکس افتادن مردانگی مرد چینی در لوله کولر + عکس افتخار یک داماد بی غیرت برای فروش زنش (عکس) افتخار یک داماد بی غیرت برای فروش زنش (عکس) کار جالب سربازان آمریکایی برای بانوی آغوش + عکس کار جالب سربازان آمریکایی برای بانوی آغوش + عکس چگونه یک مرد ایرانی از هیچی به یک میلیاردر تبدیل شد چگونه یک مرد ایرانی از هیچی به یک میلیاردر تبدیل شد عکس های داغ و جنجالی از معلمی با چهره دو جنسه عکس های داغ و جنجالی از معلمی با چهره دو جنسه چرا این خانم گرفتار زندگی اش را با دنیا عوض نمی کند؟ چرا این خانم گرفتار زندگی اش را با دنیا عوض نمی کند؟ ازدواج چهارم امپراطور رسانه ها در 84 سالگی +عکس ازدواج چهارم امپراطور رسانه ها در 84 سالگی +عکس برنامه‌ریزی برای تعطیلات عید برنامه‌ریزی برای تعطیلات عید کشف یک موجود بسیار عجیب + عکس کشف یک موجود بسیار عجیب + عکس دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس دختری بخاطر لب های بزرگ و عجیبش معروف شد + عکس مردی با بخشش دو دستش مهریه زنش را پرداخت..! مردی با بخشش دو دستش مهریه زنش را پرداخت..! این زن از زایمان خود در خانه گزارش زنده آماده کرد + عکس این زن از زایمان خود در خانه گزارش زنده آماده کرد + عکس اقدام عجیب این دختر غذا نخوردن به مدت ۲۵ سال +عکس اقدام عجیب این دختر غذا نخوردن به مدت ۲۵ سال +عکس معتاد جذاب و خوش عکس که یک شبه معروف شد (عکس) معتاد جذاب و خوش عکس که یک شبه معروف شد (عکس)

خودروی هوشمند گوگل و 2 میلیون مایل رانندگی

خودروی هوشمند گوگل و 2 میلیون مایل رانندگی

خودروی هوشمند گوگل و 2 میلیون مایل رانندگی 

خودروی هوشمند گوگل که همیشه در حال رانندگی است تا کنون توانسته مسافت 2 میلیون میل را طی کند که رکورد محسوب می شود. خودرو بدون راننده گوگل مسافت 2 میلیون مایل (3.6 میلیون کیلومتر) را طی کرد. برای درک بهتر موضوع، بدانید که 2 میلیون مایل برابر با رانندگی 300 سال یک انسان است.

 

خودرو بدون راننده گوگل 1 میلیون مایل اول را در شش سال طی کرد؛ اما 1 میلیون مایل بعدی را توانست تنها در 16 ماه طی کند. اگر موانع و محدودیت های قانونی برای عبور و مرور خودروهای بدون راننده برداشته شود، زمان طی شدن چنین مسافت هایی کمتر نیز خواهد شد.

 

به گفته دیمیتری دوگلوف (Dmitri Dolgov) –مدیر بخش توسعه نرم افزاری خودروهای بدون راننده- انجام 90 درصد مراحل برای هدایت خودکار خودروها آسان است، و این 10 درصد باقی مانده است که شرکتهای سازنده را از یکدیگر متمایز می کند. بر اساس نظر وی، برای تکمیل پروژه باید این خودروهای بدون راننده، کیلومترها بپیمایند تا کمبودها و نواقصشان مشخص و برطرف شود.

 

دیمیتری دوگلوف مصاحبه ای انجام داده و گفته است:تسلط یافتن بر 90 درصد ابتدایی مسائل فنی نسبتا آسان است که مربوط به رانندگی در آزادراه ها، یافتن مسیرهای کم ترافیک، عبور از مسیرهایی با تقاطع ساده تر و … است. اما برای ساخت یک خودروی تمام عیار که نیازی به راننده نداشته باشد

 

باید موقعیت های پرچالش تر و جالب تری را تجربه کنیم. به همین علت است که ما به جای اتلاف وقت خود در بزرگراه ها، مدت زمان بیشتری را در شهرهای شلوغ و خیابان های پر پیچ و خم سپری می کنیم.هرچه ما بیشتر به سمت تکمیل پروژه پیش می رویم، نیاز داریم تا وقایع و گزارشات بیشتری را ثبت کنیم.

 

البته ما همچنان برای برنامه نویسی مسیرهای نادر و موقعیت های کمیاب با مشکل مواجه هستیم. هرچه مسیرهای پیچیده تر و بیشتری را طی کنیم، تیم برنامه نویسی عملکرد بهتری خواهد داشت.

 

خودرو بدون راننده گوگل و تقابل آن با انسان

آزمایشی برای «کشف و تشخیص نحوه عبور یک اتوبوس در حرکت» انجام گرفت که طی آن، خودرو بدون راننده گوگل با اتوبوس تصادف کرد. طی این تصادف، خودروی گوگل و حتی مسافر آن (کارمند شرکت گوگل) تصور کردند که اتوبوس در حال کاهش سرعت خود و متوقف شدن است؛

 

همچنین راننده اتوبوس نیز فکر کرد خودروی گوگل در حال متوقف شدن است. بر این اساس پیچیدگی های رفتاری انسان نیز یکی از چالش هایی است که در ساخت خودرو بدون راننده وجود دارد.تا زمانی که خودروهای بدون راننده فراگیر شوند، همچنان آزمایشات برای تحلیل الگوهای رفتاری انسانها و شناخت محیط اطراف ادامه خواهد داشت.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ