پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

مادر را از دختران 17 ساله اش تشخیص دهید +عکس مادر را از دختران 17 ساله اش تشخیص دهید +عکس معیارها مدرسه مناسب برای فرزندانمان معیارها مدرسه مناسب برای فرزندانمان مصاحبه ای غم انگیز با یکی از قربانیان ختنه دختران در ایران مصاحبه ای غم انگیز با یکی از قربانیان ختنه دختران در ایران خبر جالب از جوان شدن ماه (عکس) خبر جالب از جوان شدن ماه (عکس) رابطه مشهورترین مدل دنیا با ثروتمندترین مرد استرالیا (عکس) رابطه مشهورترین مدل دنیا با ثروتمندترین مرد استرالیا (عکس) زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس زنی که 60 سال خوابیده زندگی کرد + عکس اتفاقی جالب و غیر منتظره برای زن 31 ساله! + عکس اتفاقی جالب و غیر منتظره برای زن 31 ساله! + عکس فرش قرمز گوگل برای یک دختر نابغه و ایرانی فرش قرمز گوگل برای یک دختر نابغه و ایرانی زنی که رکورد دار تعداد جراحی زیبایی در جهان شد + عکس زنی که رکورد دار تعداد جراحی زیبایی در جهان شد + عکس خیانت عروس خانم 32 ساله به شوهرش + عکس خیانت عروس خانم 32 ساله به شوهرش + عکس عکس های دیدنی مردی زنده با سر برعکس عکس های دیدنی مردی زنده با سر برعکس دختران داش مشتی در شهر شیراز +عکس دختران داش مشتی در شهر شیراز +عکس ویلای 15.5 میلیارد تومانی مجهز به سفینه فضایی (عکس) ویلای 15.5 میلیارد تومانی مجهز به سفینه فضایی (عکس) عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام عکس های دیدنی اوج لذت یک سگ هنگام ماساژ و حمام بدلکاران چطور خود را آتش مي‌زنند؟ بدلکاران چطور خود را آتش مي‌زنند؟ خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس خانه ای مدرن که با جزر و مد برق تولید می کند + عکس موفقیت جالب این خانم جوان در 2 ماموریت همزمان + عکس موفقیت جالب این خانم جوان در 2 ماموریت همزمان + عکس شجاع ترین و جان سخت‌ ترین انسان در جهان (عکس) شجاع ترین و جان سخت‌ ترین انسان در جهان (عکس) به تصویر کشیدن زندگی بسیار سخت زنان بادیه نشین به تصویر کشیدن زندگی بسیار سخت زنان بادیه نشین عادات و رفتارهای عجیب  ستاره سرشناس سینما! +عکس عادات و رفتارهای عجیب ستاره سرشناس سینما! +عکس

حداد عادل می خواهد کلمه جنسی عادی شود

حداد عادل می خواهد کلمه جنسی عادی شود

حداد عادل می خواهد کلمه جنسی عادی شود 

کلمه جنسی اکنون در ایران بصورت تابویی سخت است و معمولا در این باره بین خانواده ها و در رسانه صحبتی نمی شود. جلسه ۱۲۴ شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر غلامعلی حداد عادل برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه دکتر غلامعلی حداد عادل گفت: معاونت دانشجویی دبیرخانه شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی تأسیس شده و مسئول آن نیز تعیین شده است.وی در تشریح وظایف این معاونت افزود: تعداد زیاد دانشجوی شاغل به تحصیل در رشته های علوم انسانی احتیاج به ساماندهی دارد و علاوه بر این موضوع استعدادیابی و تشکیل انجمن های علمی علوم انسانی از اهم وظایف این معاونت است.

 

پس از سخنان دکتر حداد عادل، گزارش اقدامات صورت گرفته در کارگروه مربوط به رشته درسی خانواده و سلامت جنسی توسط معاون ارتباط با حوزه ارائه شد و اعضاء ضمن تقدیر از این کارگروه، بر لزوم استمرار ارتباط و همکاری با حوزه های علمیه نیز تأکید کردند.

 

در ادامه نیز با توجه به تأکید اعضای شورا مبنی بر کاربردی بودن این رشته بر اصلاح سرفصل های درسی به منظور نیل به هدف، نیز تأکید شد.اعضای شورای تحول و ارتقای علوم انسانی همچنین با توجه به حساسیت حوزه فعالیت فارغ التحصیلان این رشته درسی، بر لزوم احراز صلاحیت های اخلاقی این افراد نیز تأکید کردند.

 

حداد عادل هم با اشاره به برخی از حساسیت های عنوان شده در مورد عنوان این رشته درسی گفت: باید کلمه «جنسی» از حالت ممنوعه خارج شود و بحث علمی و با هدف اصلاح در مورد مسائل جنسی در جامعه علمی رواج پیدا کند.وی افزود: به همین دلیل باید عین عبارت سلامت جنسی در عنوان این رشته درسی باشد، تا نقش خطیر این مبحث در استحکام خانواده مطرح شود.

 

پس از ارائه نظرات اعضاء، کلیات این رشته درسی از تصویب گذشت.دستور بعدی جلسه ۱۲۴ شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی، بررسی سرفصل ها و برنامه درسی رشته روان شناسی صنعتی و سازمانی در مقطع کار شناسی ارشد و دکتری بود که با توجه به ارائه قبلی این سرفصل های جلسات گذشته و اعمال نظرات اعضاء مجدداً در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی مطرح شد.

 

پس از ارائه این گزارش، اعضای شورا ضمن تأکید بر آمایش این رشته درسی از لحاظ جنسیت افراد پذیرش شده تأکید کردند.به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضاء همچنین بر موارد ذیل نیز تأکید کردند: استفاده از منابع به روز و جدید، دقت در نحوه اسلامی سازی سرفصل ها، معطوف بودن سرفصل های درسی به حل مشکلات کشور،

 

ترسیم سیاست های کلی توسط شورا و اعطای سایر اختیارات به دانشگاه ها و بررسی جزئی و دقیق اجزای روابط کار.پس از بحث و بررسی اعضاء کلیات این رشته درسی در مقطع کار شناسی ارشد و دکتری نیز تصویب شد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ