پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

ثروتمند شدن عجیب و باور نکردنی یک خانواده انگلیسی (عکس) ثروتمند شدن عجیب و باور نکردنی یک خانواده انگلیسی (عکس) ثروتمندترين زن جهان معرفی شد + عکس ثروتمندترين زن جهان معرفی شد + عکس رقص زیبای زنبوری این زن رقص زیبای زنبوری این زن کار جالب این زوج کوتوله آمریکایی در چین سوژه رسانه ها شد کار جالب این زوج کوتوله آمریکایی در چین سوژه رسانه ها شد نامزد سوشا جعلی از آب در امد + عکس جدید نامزد سوشا جعلی از آب در امد + عکس جدید مشاغل جالبی که با تکنولوژی ناپدید شدند مشاغل جالبی که با تکنولوژی ناپدید شدند سلنا گومز در لس آنجلس در مراسم موسیقی +عکس سلنا گومز در لس آنجلس در مراسم موسیقی +عکس سوپر استارهای مشهور و بیمه اعضای بدن میلیون دلاری سوپر استارهای مشهور و بیمه اعضای بدن میلیون دلاری کافی شاپ غم برای مردم افسرده افتتاح شد + عکس کافی شاپ غم برای مردم افسرده افتتاح شد + عکس افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! افشای عجیب کارمند سابق ناسا از وجود دو انسان در سیاره مریخ در 35 سال قبل! این خانم ریش دار بعد از 33 سال پسر خود را پیدا کرد (عکس) این خانم ریش دار بعد از 33 سال پسر خود را پیدا کرد (عکس) دختر جوان بعد از 9 سال بر بیماری مرگبارش غلبه کرد دختر جوان بعد از 9 سال بر بیماری مرگبارش غلبه کرد قدمت 5000 ساله قدیمی ترین لباس جهان +عکس قدمت 5000 ساله قدیمی ترین لباس جهان +عکس وقتی صدای این مادر مهربان معجزه می کند + تصاویر وقتی صدای این مادر مهربان معجزه می کند + تصاویر خبر جنجالی فروش دختران و پسران مصنوعی برای همدمی خبر جنجالی فروش دختران و پسران مصنوعی برای همدمی کثیف ترین زن در جهان +عکس کثیف ترین زن در جهان +عکس آموزش میوه آرایی مخصوص شب یلدا آموزش میوه آرایی مخصوص شب یلدا آرایشگران مرد برای عروس خانم ها!! آرایشگران مرد برای عروس خانم ها!! اولین برج بی نظیر نامرئی در دنیا (عکس) اولین برج بی نظیر نامرئی در دنیا (عکس) اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن اختراع احمقانه و عجیب ژاپنی برای جوان شدن

جملات فلسفی و زیبا از آنتونی رابینز

جملات فلسفی و زیبا از آنتونی رابینز

جملات فلسفی و زیبا از آنتونی رابینز

 

جملات کوتاه آنتونی رابینز
اگر زندگی خود را به گونه ای بنا کنیم که خوشبختی ما وابسته به اموری بیرون از دسترس ما باشد، در آن صورت، احساس رنج خواهیم کرد.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
هریک از ما در زندگی، حق گزینش داریم و می‌توانیم اندیشه‌ها و احساسات خود را برگزینیم. چنانچه آگاهانه به گزینش نپردازیم، بهای آن را خواهیم پرداخت.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
هیچ موفقیت حقیقی به دست نمی آید، مگر اینکه با ارزش های اساسی ما مطابقت داشته باشد.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
همیشه به خود اعتماد داشته باشید. اگر یک بار کاری را با موفقیت انجام داده باشید، باز هم می توانید.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
بدون سختی‌ها، نمی‌توان رشد کرد.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
تصورات درونی ما مطابق با ثبت دقیق رخدادها نیست، بلکه رخدادهای مورد نظر، از صافی باورهای خاص فرد، برداشتها، ارزشها و پیش فرض های وی می گذرند تا ثبت گردند.

جملات کوتاه آنتونی رابینز
استعدادهای درون خود را کشف و شکوفا کنید

سخنان کوتاه آنتونی رابینز
هنگامی که ترسیده‌اید، نمی‌توانید تصمیم درستی بگیرید

سخنان کوتاه آنتونی رابینز
کامیابی‌ها و پیروزی‌ها هرگز نمی‌توانند خلاء روحی و روانی شما را پر کنند. ممکن است به گونه‌ای موقت سبب شادمانی‌ شما شوند، ولی هرگز نمی‌توانند در درازمدت، خوشبختی و شادمانی راستین را به شما هدیه کنند.

سخنان کوتاه آنتونی رابینز
فراموش نکنید که کامیابی در زندگی، تنها از انگیزه داشتن و بااراده بودن به دست نمی‌آید. کامیابی، نتیجه‌ی گام برداشتن و کاری انجام دادن است.

سخنان کوتاه آنتونی رابینز
دشواری‌ها را به وزنه‌هایی بدل سازید که عضلات شما را ورزیده‌تر کنند.

در زندگی نمی‌توانید بی‌آنکه به راستی بخواهید، از بسیاری چیزها سرخوش باشید.

جملات آنتونی رابینز
خداوند هرگز مشکلی را سر اهمان نمی‌گذارد، مگر آنکه بداند، شایستگی و گنجایش رویارویی با آن و توانایی از بین بردن آن را نیز داریم.

جملات آنتونی رابینز
برخی بی آنکه بدانند چه چیزهایی در زندگی شان به راستی ارزش دارد، هدفهایی را برای خود تعریف می کنند. به همین دلیل است که وقتی به هدف هایشان می رسند، می پرسند:”آیا این دقیقاً همان چیزی بود که می خواستم؟”


جملات زیبا آنتونی رابینز
پرمغزترین مطالب، زیباترین اندیشه ها و هوشمندانه ترین انتقادات به طور مطلق بی معنی هستند، مگر آنکه مخاطب، معنا و احساس آنها را درک کند.

جملات زیبا آنتونی رابینز
تا جسم نیرومند نباشد، برداشتن گام های نیرومند امکان پذیر نیست.

جملات زیبا آنتونی رابینز
شما ماموریت و مسئولیتی ویژه را در برابر خودتان و دیگران به دوش دارید و پیش از هر چیز و هر کس در برابر خودتان مسئول هستید.

جملات زیبا آنتونی رابینز
تا زمانی که کیفیت اندیشه‌ها و ذهنیات خود را دگرگون نکرده‌اید، هرگز نمی‌توانید کیفیت زندگی‌تان را دگرگون سازید.

جملات آموزنده آنتونی رابینز
تجربه ها چنان اثری در ما داشته اند که یادگار آنها تا ابد در ذهن ما جا گرفته است. این گونه رویدادها باورهایی در ما ایجاد می کنند که می تواند زندگی ما را تغییر دهد.

جملات آموزنده آنتونی رابینز
گاهی وقتها بر یک رشته عملیات نامی می نهیم و چون با نام مشخص می سازیم آنها را شی ء می نامیم، حال آنکه مجموعه ای از کارها هستند.

جملات آموزنده آنتونی رابینز
اگر راههایی برای کمک به دیگران کشف کنید که متناسب با درآمدتان باشد، به یکی از بزرگترین دلخوشی های زندگی دست خواهید یافت.

جملات آموزنده آنتونی رابینز
کلید بنیادی داوری عالی این است که در هنگام ارزیابی امور و رویدادها، دارای روحیه ی نیرومند و حالت فکری و عاطفی مثبت باشیم.

سخنان کوتاه آنتونی رابینز
هرگز نمی‌توانید امیدوار باشید که دنیا، به گونه‌ای خودکار، شرایط رسیدن به هدفتان را فراهم سازد.

سخنان زیبا آنتونی رابینز
اگر احساس قدرت کنیم، کارهایی از ما ساخته است که در حالت ترس و ضعف و خستگی از ما بر نمی آید.

سخنان زیبا آنتونی رابینز
اگر فکر می کنید که موفق می شوید یا شکست می خورید، در هر دو صورت درست فکر کرده اید.

سخنان زیبا آنتونی رابینز
پرسشهای ما افکار ما را می سازند.

سخنان زیبا آنتونی رابینز
باید از گذشته درس بیاموزیم، نه اینکه در گذشته ها زندگی کنیم.

سخنان آموزنده آنتونی رابینز
در پژوهش بر روی یک اثر خوب، نیرویی نهفته است که شما را وا می دارد همچون نویسنده بیندیشید.

سخنان آموزنده آنتونی رابینز
در هر تجربه ای، نکته ای ارزشمند می توانم پیدا کنم و اگر از هر تجربه، نکته ای و نظریه ای را دریابم، در آن صورت، پیوسته رشد خواهم کرد.

سخنان آموزنده آنتونی رابینز
سرآغاز بهروزی این است که بدانیم باورهای ما ارادی است

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک