پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکایی

جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکایی

جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکایی 

وقتی به میان مردم امریکا می رویم واقعا چیزهای عجیبی در بین آن ها پیدا می کنیم مانند برگزاری برخی فستیوال ها و مسابقات عجیب و غریب. عکاس آمریکایی «آرتور دروکر» در سه سال اخیر در ده ها همایش این کشور شرکت کرده و از عجیب ترین مراسم این کشور عکاسی کرده است.

 

طبق یک تخمین، هرسال در آمریکا 1.8 میلیون همایش، کنفرانس و نمایش برگزار می شود. یعنی حدود 5000 همایش در هر روز! این گردهمایی ها باعث می شود افراد همفکر، دور هم جمع شوند، باهم ارتباط برقرار کنند و خودشان را ابراز کنند.

 

صرف نظر از اینکه این گردهمایی ها در چه موردی هستند، کجا برگزار می شوند یا چه کسانی در آن ها شرکت می کنند، همه آن ها یک نیاز اساسی بشر را برآورده می کنند: اشتیاق برای تعلق داشتن. در این گردهمایی ها، مردم با علایق مشابهشان را به اشتراک می گذارند، باهم پیوند برقرار می کنند و بدون ترس،

 

پوزش یا توضیح خودشان را بیان می کنند. دنیای بیرون مهم نیست. درواقع در تعطیلات آخر هفته در بیشتر این گردهمایی ها، جهان بیرون اصلا وجود ندارد. هدف دروکر عکاسی از این بیان منحصربفرد جوامع، فرهنگ ها و ارتباطات است. تصاویر عجیب ترین گردهمایی های آمریکا را در این مطلب مشاهده می کنید.

 

انجمن معرفی کنندگان لینکلن، می سی سی پی، 2014
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکایی

جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییتیم سانتادریل، جشن سانتا، فلوریدا،2013
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییسفید کردن ریش، جشن سانتا، فلوریدا، 2014
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییرژه برونی، بالتیمور، 2013
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییفستیوال تاریخ نظامی، ایلینوی، 2014
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییباغ وحش، پیتسبورگ، 2014
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییانجمن جهانی دلقک ها، ایلینوی، 2014
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکاییرقابت جهانی تاکسیدرمی، ایلینوی
جالب ترین فستیوال ها و مسابقات آمریکایی

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ