پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

توییتر گروه تجارت و بازرگانی خود را منحل کرد

توییتر گروه تجارت و بازرگانی خود را منحل کرد

توییتر گروه تجارت و بازرگانی خود را منحل کرد

پیش از این چندین بار خبرهای از این که توییتر تعداد زیادی از کاربران خود را از دست داده به گوش میرسید حال این خبر به حقیقت پیوست و توییتر گروه تجارت و بازرگانی خود را منحل کرد و افرادی که در بخش های مختلف به این کار اشتغال داشته‌اند، مرخص شدند.

 

این ابتکار عمل که توسط دیک کاستتولو مدیر قبلی توییتر آغاز شد، شامل اقداماتی همچون افزودن دکمه خرید به پست های توییتری بود تا کاربران بتوانند به طور مستقیم از این شبکه اجتماعی خرید کنند.

 

اما مساله این است که کاربران توییتر را شبکه‌ای اجتماعی برای تبادل اخبار و اطلاعات می دانند و نه ابزاری برای خرید کالا و دسترسی به خدمات. تغییر سیاست توییتر در این زمینه به معنای غیرفعال شدن دکمه خرید نیست و قرار است این شرکت بر روی انتشار آگهی های محصولات مختلف خود متمرکز شود.نمایش تبلیغات برای کاربران توییتر بر مبنای سابقه استفاده آنها از توییتر صورت می گیرد.

 

توییتر هفته گذشته اعلام کرد افزودن لینک، تصویر و ویدئو به پست های کاربران را بخشی از محدودیت 140 کاراکتری پست های این شبکه اجتماعی محسوب نمی کند تا کاربران مجال بیشتری برای ارسال مطالب متنوع داشته باشند.

 

منبع:فارس

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ