پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

گردش پولی انگلستان چگونه است؟ ( جالب و آموزنده ) گردش پولی انگلستان چگونه است؟ ( جالب و آموزنده ) تصویری عجیب از عروس و داماد ایرانی سوار بر قالیچه پرنده تصویری عجیب از عروس و داماد ایرانی سوار بر قالیچه پرنده مردی که به راحتی حدقه چشم خود را بیرون می اورد مردی که به راحتی حدقه چشم خود را بیرون می اورد تصاویر از میلیونری که سواد خواندن ندارد !! تصاویر از میلیونری که سواد خواندن ندارد !! زندگی جالب و دیدنی در خانه سه چرخه ای + عکس زندگی جالب و دیدنی در خانه سه چرخه ای + عکس ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) ورزش کردن خانم ها با کفش های پاشنه بلند (عکس) رمز جذابیت و محبوبیت زن از نوعی خاص ! رمز جذابیت و محبوبیت زن از نوعی خاص ! با چه روشی با کودک درمورد فقدان پدر حرف بزنیم با چه روشی با کودک درمورد فقدان پدر حرف بزنیم سوسک های پخته در کیک بسته بندی ایرانی + تصاویر سوسک های پخته در کیک بسته بندی ایرانی + تصاویر بررسی معیارهای زیبایی در ایران و در بقیه نقاط دنیا بررسی معیارهای زیبایی در ایران و در بقیه نقاط دنیا قیافه  زنی مسخره که برای قاضی دادگاه شکلک در آورد قیافه زنی مسخره که برای قاضی دادگاه شکلک در آورد دختران افغان صاحب زیباترین چشم های جهان + عکس دختران افغان صاحب زیباترین چشم های جهان + عکس چگونه پسری 9 ساله میلیاردر شده است + تصاویر چگونه پسری 9 ساله میلیاردر شده است + تصاویر آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ آیا تخم مرغ گندیدیه فایده دارد و قابل خوردن است؟ عکس دیده نشده از پوتین و اوباما در شب دامادیشان عکس دیده نشده از پوتین و اوباما در شب دامادیشان رسوم متفاوت عجیب و جالب چینی رسوم متفاوت عجیب و جالب چینی عکس های بهترین پارک آبی جهان عکس های بهترین پارک آبی جهان یک خواهر و برادر 22 و 20 ساله خیلی عجیب +تصویر یک خواهر و برادر 22 و 20 ساله خیلی عجیب +تصویر این کودک تبدیل به جارو برقی شده این کودک تبدیل به جارو برقی شده 100 روز عکس برداری از نوزاد نارس توسط مادر دلشکسته 100 روز عکس برداری از نوزاد نارس توسط مادر دلشکسته

تجاوز وحشیانه به دو کودک در خانه

تجاوز وحشیانه به دو کودک در خانه

تجاوز وحشیانه به دو کودک در خانه 

باز هم خبر تجاوز جامعه را در شوک فرو برد این بار تجاوز به کودکان که شنیدن آن دردناک هم هست.تجاوز مرد قاچاقچی به دو کودک. در ششم اردیبهشت ماه بود که خانواده یک دختر 10 ساله با مراجعه به کلانتری کشن اعلام کردند دخترشان از سوی مردی مورد تعرض قرار گرفته و این مرد با ربودن دخترشان او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

 

«خبرجنوب» نوشت: کیفرخواست پرونده جوانی که به طرز وحشیانه ای دو کودک را در شیراز ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، صادر شد.این پرونده به صورت ویژه در دادسرای جنایی شیراز رسیدگی و پس از طی شدن مراحل قانونی برای صدور حکم نهایی به دادگاه ارسال شد.

 

جزئیات پرونده متهم

در ششم اردیبهشت ماه بود که خانواده یک دختر 10 ساله با مراجعه به کلانتری کشن اعلام کردند دخترشان از سوی مردی مورد تعرض قرار گرفته و این مرد با ربودن دخترشان او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این دختر 10 ساله حین رفتن به منزلشان به زور توسط فردی ربوده شده و پس از انتقال به منزلی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

 

شگردهای متهم در آزار و اذیت کودکان

در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی اسدی بازپرس شعبه 17 دادسرای جنایی شیراز، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی شیراز قرار گرفت.با توجه به شیوه و شگرد ربودن این دختر 10 ساله که طی آن متهم با تهديد وی را سوار خودرواش کرده و در ادامه اقدام به آزار و اذیت وی نموده بود ،

 

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی شیراز با بررسی شکایت مشابه، یک شاکی دیگر را شناسایی کردند که در این پرونده نیز متهم به زور دختر هشت ساله ای را ربوده و در منزلی خالی در گلشن به شیوه مشابه اقدام به آزار و اذیت وی کرده بود.

 

در اظهارات خانواده یکی دیگر از قربانیان عنوان شده بود: «در 20 اردیبهشت سال جاری دقیقا 14 روز پس از ماجرای اول ، دختر هشت ساله ای به قصد خرید سبزی از منزل خارج شده اما چند ساعت از او خبری نشده است تا اینکه پس از ساعت ها در حالی که سراسیمه بوده به منزلشان مراجعه و مدعی شده

 

فردی در خیابان دهان او را گرفته و به زور سوار خودرو کرده و پس از بردن نامبرده او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

 

سرنخ هایی که دختر 8 ساله داد

ماموران کلانتری گلشن با اعلام شکایت دوم توانستند سرنخ هایی به دست آورند.دختر 8 ساله در تحقیقات مدعی شد که فردی که او را ربوده وی را به منزلی برده که در حیاط آن یک سگ بوده است از این رو این دختر باهوش سرنخ هایی را در اختیار ماموران قرار داد و آنها را به حوالی منزلی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود برد.

 

وی از دور در حالی که منزل را به ماموران نشان می داد ناگهان با خروج مردي از منزل به سمت خانواده اش رفت و مردی را نشان داد و مدعی شد که وی همان فردی است که او را اذیت کرده است.با توجه به این موضوع متهم که متوجه موضوع شده بود قصد فرار داشت اما ماموران به او اجازه نداده و نامبرده را دستگیر کردند.

 

در بازرسی از آن منزل سرنخی از آزار و اذیت دختر هشت ساله به دست آمد.با بازداشت متهم فاش شد که وی دختر 8 ساله را در منزلی در گلشن و دختر 10 ساله را پس از ربودن به منزلی در اطراف دینکان برده است.

 

مرد شیطان صفت قاچاقچی موادمخدر بود

یافتههای پلیس درباره زندگی خصوصی این مرد نشان داد که او در زمینه قاچاق موادمخدر نیز فعالیت داشته و مدتی قبل به دلیل اختلاف بر سر موادمخدر توسط افرادی ربوده شده و به پاکستان منتقل شده است اما پس از مدتی آدم ربایان وی را آزاد کرده اند.

 

با توجه به حساسیت موضوع دو دختر 10 و 8 ساله به پزشکی قانونی معرفی شده و مشخص شد که دختر هشت ساله به طرز وحشیانه ای مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.با توجه به سرنخ هایی که به دست آمد فاش شد که این مرد 35 ساله هر دو دختربچه را ربوده و تمام ادعاهای این دو شاکی و مدارک به دست آمده از صحنه جرم صحت دارد.

 

صدورکیفرخواست

در کیفرخواست صادره برای «م-ح »متهم 35 ساله که دو دختر بچه را ربوده و یکی از آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با توجه به اقرار صریح متهم به آزار و اذیت و بررسی این اقرار و تایید مقرون بهواقعبودن آن، درخواست اشد مجازات برای متهم داده شد.

 

این پرونده برای رسیدگی به شعبه اول دادگاه کیفری استان فارس ارسال شد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ