پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

بیشترین حقوق معاونین آموزش و پرورش

بیشترین حقوق معاونین آموزش و پرورش

بیشترین حقوق معاونین آموزش و پرورش

در پی افشای فیش های حقوقی و به تکاپو افتادن بزرگان و معاونین کشوری,یکی پس از دیگری فیش ها در حال افشا شدن است. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به غیر از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، بالاترین حقوق معاونان وزیر آموزش و پرورش کمتر از 5 میلیون تومان در سال جاری است.

 

وی با بیان اینکه فیش‌های نجومی قابل تسری به همه مدیران نیست، افزود: فیش‌های حقوقی که در یک تا دوماهه اخیر مطرح‌شده گاه ناجوانمردانه مورد سوءاستفاده اغراض سیاسی قرار می‌گیرد

 

مانند آنکه بیان‌ شد در آموزش‌ و پرورش نیز ‌چنین مواردی وجود دارد و معاونان وزیر 10 میلیون دریافت می‌کنند ولی در واقع هیچ‌یک از معاونان وزیر (به غیر از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها)حقوق 10 میلیونی ندارند و بالاترین حقوق آنها کمتر از 5 میلیون در سال جاری است.

 

بطحایی ادامه داد : این‌که گفته بودند در دولت قبل دریافتی معاونان دو و نیم میلیون بوده و اکنون به 10 میلیون رسیده و 4 برابر شده،کذب است.

 

وی متذکر شد: قبول داریم که تبعیض در آموزش‌ و پرورش بحث درستی است و تمام کسانی که در این وزارتخانه حضور دارند تفاوت با دستگاه‌های دیگر را حس می‌کنند و این رویه درست نیست و دولت وظیفه دارد تفاوت بین بخش‌های مختلف را کاهش دهد و این‌گونه نباشد معلم در آموزش و پرورش با همه اهمیتی که کار او دارد کسری از یک دوازدهم و یک‌بیستم کارکنان مشابه خود در ادارات دیگر را دریافت کند.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تفاوت در مورد مزایایی است که خارج از حکم درج می‌شود و من به‌عنوان معاون مالی و اداری وزارتخانه در جلسات مختلف طرح کردم چرا باید معلمی که در روستاست با هزینه خود ایاب و ذهاب کند در حالی که بسیاری از دستگاه‌ها یا هزینه را پرداخت می‌کنند یا وسیله را در اختیار قرار می‌دهند.

 

وی بیان کرد: دولت یازدهم به دنبال کاهش این فاصله است اما به صفر رساندن آن در زمان کوتاه ممکن نیست و در حال کاهش تدریجی این مصادیق هستیم و امید داریم کاهش فاصله‌ها با سرعت بیشتر انجام شود تا این کدورتی که در ذهن و جان معلمان وجود دارد رفع شود.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ