پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این پسرک عجیب دیوار اتاقش را می خورد! (عکس) این پسرک عجیب دیوار اتاقش را می خورد! (عکس) افتادن شلوار فعال حقوق بشر جلوی رئیس جمهور +عکس افتادن شلوار فعال حقوق بشر جلوی رئیس جمهور +عکس قدیمی ترین فرش هخامنشی جهان قدیمی ترین فرش هخامنشی جهان عاشقانه ترین مرگ در دنیا + عکس عاشقانه ترین مرگ در دنیا + عکس عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه این پسر کوچک با خوردن هویج نارنجی می شود + عکس این پسر کوچک با خوردن هویج نارنجی می شود + عکس عکس بوسه بر آب شاهکار عکاس انگلیسی عکس بوسه بر آب شاهکار عکاس انگلیسی چهره تفنگدار زن آمریکایی در قم پس از دستگیری + 4 عکس چهره تفنگدار زن آمریکایی در قم پس از دستگیری + 4 عکس ضربه فنی عروس 50 کیلویی توسط داماد 200 کیلویی +عکس ضربه فنی عروس 50 کیلویی توسط داماد 200 کیلویی +عکس فرود اضطراری هواپیما به خاطر کار شرم آور مرد لخت +عکس فرود اضطراری هواپیما به خاطر کار شرم آور مرد لخت +عکس مشکل شیر دادن خانم به فرزند در امتحانات نهایی دانشگاه مشکل شیر دادن خانم به فرزند در امتحانات نهایی دانشگاه علت عجیب زندانی شدن این پدر بی گناه! (عکس) علت عجیب زندانی شدن این پدر بی گناه! (عکس) بزرگترین هواپیماهای جهان به روایت تصویر بزرگترین هواپیماهای جهان به روایت تصویر تصویر عجیب 19 انسان در یک رنو تصویر عجیب 19 انسان در یک رنو علاقه عجیب پسر زیبا به آرایش زنانه +عکس علاقه عجیب پسر زیبا به آرایش زنانه +عکس آب و هوا به این عجیب و غریبی دیده بودید + عکس آب و هوا به این عجیب و غریبی دیده بودید + عکس با خوردن چمن می توانید به خدا نزدیکتر شوید! +عکس با خوردن چمن می توانید به خدا نزدیکتر شوید! +عکس مطالب باورنکردنی رکوردهای عجیب کتاب گینس (8) مطالب باورنکردنی رکوردهای عجیب کتاب گینس (8) کادو پیچی به شکل شکلات کادو پیچی به شکل شکلات با جشن های کثیف در سراسر دنیا آشنا شوید با جشن های کثیف در سراسر دنیا آشنا شوید

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد 

شرکت بنز دیگر تبلیغات یکی از سری اتومبیل های خود را پخش نخواهد کرد.این خبر کمی عجیب به نظر می رسد اما دلیل دارد. در یکی از تبلیغات شرکت مرسدس که تبلیغ خودروی  سدان Class-E این شرکت می باشد.

 

این خودرو با سیستم رانندگی خودکار ماشین F 015 Concept  مقایسه گردیده است که این امر باعث اعتراض مشتران مرسدس گردیده است و آنها عنوان کرده اند که سیستم خودران این ماشین هیچ شباهتی به سیستم خودروی F 015 Concept ندارد

 

در این تبلیغ دو خودروی سدان Class-E و F 015 Concept در کنار هم حرکت میکنند و گفته می شود که«آیا دنیا آمادگی خودرویی را که خودش رانندگی می کند دارد؟ یا نه؟» و در انتهای این تبلیغ نیز عنوان شده که خدروی کانسپت مرسدس بنز به  واقعیت بدل گردیده است.

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

این در حالی است که سری جدید مرسدس بنز تنها بخشی از این آیتم ها را دارد و فقط قابلیت حرکت بر روی یک خط راست را داشته و برای چرخش ها به راننده کمک می کند اما د رهیچ یک از حالات امکان این وجود ندارد که راننده بدون استفاده از فرمان بگذارد خود ماشین مسیر را طی کند و در واقع شما باید دستتان دائما بر وری فرمان باشئد.

 

شرکت مرسدس بنز با توجه به اعتراضات بیشمار مشتریان خود پخش این تبلیغ را از تلوزیون قطع نموده و همچنین تمامی ویدئو های آن را نیز از سایت های مختلف جمع آوری نموده است.

 

طبق گفته های شرگت مرسدس بنز خودروی  F 015 تنها یک کانسپت است و آینده خوردوهای تولیدی این شرکت را نشان می دهد اما همچنان تاکید می کنیم که خودروی طراحی شده جدید هیچ شباهتی به کانسپت طراحی شده این شرکت ندارد.

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ