پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد 

شرکت بنز دیگر تبلیغات یکی از سری اتومبیل های خود را پخش نخواهد کرد.این خبر کمی عجیب به نظر می رسد اما دلیل دارد. در یکی از تبلیغات شرکت مرسدس که تبلیغ خودروی  سدان Class-E این شرکت می باشد.

 

این خودرو با سیستم رانندگی خودکار ماشین F 015 Concept  مقایسه گردیده است که این امر باعث اعتراض مشتران مرسدس گردیده است و آنها عنوان کرده اند که سیستم خودران این ماشین هیچ شباهتی به سیستم خودروی F 015 Concept ندارد

 

در این تبلیغ دو خودروی سدان Class-E و F 015 Concept در کنار هم حرکت میکنند و گفته می شود که«آیا دنیا آمادگی خودرویی را که خودش رانندگی می کند دارد؟ یا نه؟» و در انتهای این تبلیغ نیز عنوان شده که خدروی کانسپت مرسدس بنز به  واقعیت بدل گردیده است.

بنز دیگر تبلیغات کلاس سری E را پخش نخواهد کرد

این در حالی است که سری جدید مرسدس بنز تنها بخشی از این آیتم ها را دارد و فقط قابلیت حرکت بر روی یک خط راست را داشته و برای چرخش ها به راننده کمک می کند اما د رهیچ یک از حالات امکان این وجود ندارد که راننده بدون استفاده از فرمان بگذارد خود ماشین مسیر را طی کند و در واقع شما باید دستتان دائما بر وری فرمان باشئد.

 

شرکت مرسدس بنز با توجه به اعتراضات بیشمار مشتریان خود پخش این تبلیغ را از تلوزیون قطع نموده و همچنین تمامی ویدئو های آن را نیز از سایت های مختلف جمع آوری نموده است.

 

طبق گفته های شرگت مرسدس بنز خودروی  F 015 تنها یک کانسپت است و آینده خوردوهای تولیدی این شرکت را نشان می دهد اما همچنان تاکید می کنیم که خودروی طراحی شده جدید هیچ شباهتی به کانسپت طراحی شده این شرکت ندارد.

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک