پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

نوشیدن ادرار گاو برای درمان بیماری ها در هند! +عکس نوشیدن ادرار گاو برای درمان بیماری ها در هند! +عکس ازدواج و بچه دار شدن یک خواهر و برادر با هم!! + عکس ازدواج و بچه دار شدن یک خواهر و برادر با هم!! + عکس عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس عادت عجیب یک زن 45 ساله ! +عکس درباره تاریخچه روز مادر ، روز زن درباره تاریخچه روز مادر ، روز زن مردانی که زنان خود را در حراجی می فروختند مردانی که زنان خود را در حراجی می فروختند اقدام جالب خانم های هندی در فصل گرما اقدام جالب خانم های هندی در فصل گرما مانکن ایرانی معروف در هالیوود را بشناسید مانکن ایرانی معروف در هالیوود را بشناسید جذاب ترین ستاره های خوش اندام جهان و هالیوود جذاب ترین ستاره های خوش اندام جهان و هالیوود روش های تابستانی برای معطر کردن خانه روش های تابستانی برای معطر کردن خانه انتشار تصویر تفریح جدید بچه پولدارهای ایرانی در اینستا انتشار تصویر تفریح جدید بچه پولدارهای ایرانی در اینستا این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد این دختر خانم با لباس عجیبش خود را سوژه رسانه ها کرد با دیدن اندام و قیافه این زن مو بر تن شما سیخ می شود + عکس با دیدن اندام و قیافه این زن مو بر تن شما سیخ می شود + عکس گذشت مهدی جابری از دومین جشنواره مطبوعات برای این دختر زیبا گذشت مهدی جابری از دومین جشنواره مطبوعات برای این دختر زیبا تصاویر موتور سوار نابینا تصاویر موتور سوار نابینا عجیب ترین ازدواج قرن (عکس) عجیب ترین ازدواج قرن (عکس) این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز بررسی راز موفقیت چند مرد موفق (عکس) بررسی راز موفقیت چند مرد موفق (عکس) این خرس زیبا روزی ربع ساعت پیلاتس کار میکند این خرس زیبا روزی ربع ساعت پیلاتس کار میکند رابطه جدید مدونا با جوان 26 ساله هلندی + عکس رابطه جدید مدونا با جوان 26 ساله هلندی + عکس آرایش غلیظ و زننده دختر بازیگر معروف +عکس آرایش غلیظ و زننده دختر بازیگر معروف +عکس

با زنان پیچیده چکار کنیم؟

با زنان پیچیده چکار کنیم؟

با زنان پیچیده چکار کنیم؟ 

مردان همه معترف هستند که حرف های زنان پیچیدگی خاصی دارد و همیشه باعث کج فهمی وی شده اند و در انتها هم دعوا و جر و بحث صورت گرفته است. از آنجایی که زن هاپیچیده هستند، بیشتر مواقع مردها متوجه متوجه معنای واقعی صحبت های آنها نمی شوند. و چه بسا عدم درک آنها منجر به جرو بحث های بیهوده شود.

 

در این مقاله معنای واقعی برخی از سخنان آنها آورده شده است.

 

“هرکاری دلت می خواهد انجام بده”

آنچه که مرد از این حرف همسرش برداشت می کند، این است که: ” امروز می توانی برنامه های خودت را داشته باشی.”

 

اما معنای واقعی حرف زنی که می گوید ” هرکاری دلت می خواهد انجام بده، خلاف این است، یعنی اینکه هر کاری که دلت می خواهد انجام نده!” در واقع او با این جمله می خواهد همسرش را محک بزند که چقدر به او اهمیت می دهد و منتظر است جمله اینکه چه کارهایی برایت انجام بدهم را بشنود.

 

“یک دقیقه ای آماده می شوم.”

آنچه که مردها می شنوند و برداشت می کنند: ” تقریبا آماده است و الآن می آید و سوار ماشین می شود.”

اما معنای واقعی سخن او این است که آماده شدنش حداقل نیم ساعت طول می کشد. در عین حال چیزی هم برای خوردن برمی دارد و تازه اگر به محض دیدن او از ظاهرش تعریف نکنی، به خانه برمی گردد و لباسش راعوض می کند!

 

“می توانی مراقب بچه ها باشی؟”

چیزی که مردها می شنوند: …………برداشت می کنند: “می توانم روی کاناپه دراز بکشم و تلویزیون تماشا کنم و هم حواسم به بچه ها باشد.” “اما معنای واقعی حرف او این است که لطفا به بچه ها غذا بده، آنها را دستشویی ببر، موقع خواب برایشان قصه بگو، به تکالیف خانه شان رسیدگی کن و دست آخر آنها را بخوابان.”

 

“لازم نیست برای من چیزی بخری.”

چیزی که مرد برداشت می کند: “او هر چیزی که لازم است، دارد و نمی خواهد که برای سالگرد ازدواج مان، تولدش و روز زن کادویی بخرم.”

 

اما معنای واقعی حرف او این است، اگر مرا دوست داشته باشی، خودت می فهمی هدیه ای عالی برای من چیست. همچنین همراه هدیه باید نوشته ای زیبا و پر مفهوم داشته باشی و اگر نمی دانی من چه دوست دارم، باید از بهترین دوستم ، مادرم یا یکی از دختران مان بپرسی.

 

“چی؟”

در اینگونه مواقع مردها فکر می کنند باید حرف هایشان را تکرار کنند. زیرا به دلایلی  چند بار اول نشنیده اند. یا حواس شان پرت بوده و یا به سمعک نیاز دارند.

 

اما معنای واقعی سوال  او این است: همان بار اول شنیدم چه می گویی، اما نمی توانم باور کنم که تو آن را گفته باشی، و دارم به تو کمی فرصت می دهم که حرفت را عوض کنی. “

 

“من خوبم.”

آنچه که مرد برداشت می کند: “پس خودش از عهده آن کار برمی آید.”

 

اما معنای واقعی این حرف این است که دو روزه نخوابیده ام، آنفلوانزا گرفته ام، تمام کارهایم عقب مانده و باورم نمی شود که از من می خواهی آخر این هفته پدر و مادرت را به خانه دعوت کنیم.”

 

“بحثی با تو ندارم.”

چیزی که مرد برداشت می کند: به نظر آرام می آید، شاید بالاخره عقیده من را قبول کرده است.

 

اما معنای واقعی حرف او این است که،” من بعدها آنقدر حرف خود را با روش های متفاوت و ملایم تکرار می کنم تا بالاخره دست از عقیده خودت برمی داری.”

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ