پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کند

با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کند

با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کند 

ژاپنی ها باز هم در علم و اختراع خودی نشان دادند و احتمال تاخیر قطارها را به صفر رساندند.البته این قطارها مخصوص حمل مسافر نیستند. ژاپن به دلیل سر وقت بودن حرکت قطارهایش معروف است. در برخی سفرها، تاخیر قطارها به صدم ثانیه می‌رسد. آینده این اختراع – چیزی شبیه به جنگ ستارگان – ماشینی خواهد بود که کمک می‌کند هر چیزی به آرامی حرکت کند.
با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کندبر این اساس، قطار “مایا 50” اختراع عجیب ژاپنی‌ها است. این قطار به مانند سایر قطارهای دارای یک موتور کشنده است؛ اما برخلاف آنها دارای پنجره‌هایی متفاوت در اندازه و شکل است. برخی از این پنجره‌ها در سقف قطار و برخی دیگر در دیواره‌ها تعبیه شده‌اند. از این قطارها برای نظارت بر ریل‌های قطار استفاده می‌شوند.

 

این قطارها مسافر حمل نمی‌کنند؛ اما باعث تنظیم سفرهای مطابق برنامه‌ریزی‌ها می‌شود.
با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کندقطار مایا 50 مجهز به لیزر و دوربین چشمی است که به آن اجازه اندازه‌گیری و رصد ریل را می‌دهد. این بدان معناست که قطارهای مسافرتی دیگر به دلیل موارد مسدود کننده ریل، دچار تاخیر نمی‌شوند. علی رغم استفاده کم از این قطار، مایا 50 شهرت زیادی در حمل و نقل دارد.
با این اختراع دیگر هیچ قطاری تاخیر نمی کند

 

 

تبلیغات

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ