پارس ناز پورتال

عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار,عکس های دیدنی,عکس های روز,عکس جدید,عکس عاشقانه مدل مو,مدل مو مردانه,مدل مو زنانه,مدل آرایش,زیبایی صورت,مدل آرایش عروس,مدل مو کوتاه,مدل موی بافتنی,مدل شینیون مدل لباس,مدل مانتو,مدل لباس مجلسی,لباس نامزدی,کت و دامن,مدل دامن کوتاه,مدل تیشرت,مدل لباس زنانه و مردانه,لباس جدید پیش بینی وضعیت آب و هوا,هواشناسی,وضعیت آب و هوا,پیش بینی وضع هوا,وضعیت آب و هوای شهرهای کشور,سازمان هواشناسی کشور فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال قهوه,فال تاس,فال عشق,فال ازدواج,فال قران,فال بوسه,فال چای,فال عطسه

مطالب داغ

این زنان دسته جمعی به توالت میروند این زنان دسته جمعی به توالت میروند کار جالب سربازان آمریکایی برای بانوی آغوش + عکس کار جالب سربازان آمریکایی برای بانوی آغوش + عکس نگاهی به بازی های محلی و بومی اصیل ایرانی نگاهی به بازی های محلی و بومی اصیل ایرانی صورت عجیب و دردناک این دختر 4 ساله صورت عجیب و دردناک این دختر 4 ساله دربردارندگان چه مشاغلی زودتر می‌میرند؟ دربردارندگان چه مشاغلی زودتر می‌میرند؟ ازدواج تاسف بار دختر 8 ساله با پسر 12 ساله افغانی + عکس ازدواج تاسف بار دختر 8 ساله با پسر 12 ساله افغانی + عکس کشف گونه ای عجیب از فسیل انسان ها کشف گونه ای عجیب از فسیل انسان ها غافلگیرکننده ترین اتفاق در زندگی یک زن و شوهر برزیلی + عکس غافلگیرکننده ترین اتفاق در زندگی یک زن و شوهر برزیلی + عکس زنی تبر به دست که باید نامش را به خاطر بسپارید + عکس زنی تبر به دست که باید نامش را به خاطر بسپارید + عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس رسم خرافی مردم پاکستان به هنگام خورشید گرفتگی +عکس این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز این دو خانم با هم چه نسبتی دارند؟ عکس شگفت انگیز زیباترین زنان جهان در 50 سال گذشته انتخاب شد +عکس زیباترین زنان جهان در 50 سال گذشته انتخاب شد +عکس بازسازی صورت این دختر خانم 1800 ساله (عکس) بازسازی صورت این دختر خانم 1800 ساله (عکس) عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه عکس واقعی شایعه زندگی مار در بینی و مغز یک پسربچه رکورد زبان درازترین زن دنیا شکسته شد رکورد زبان درازترین زن دنیا شکسته شد بیماری بسیار عجیب و غیر قابل باور یک زن + عکس بیماری بسیار عجیب و غیر قابل باور یک زن + عکس اشعار عاشقانه ویژه روز ولنتاین +عکس اشعار عاشقانه ویژه روز ولنتاین +عکس زیباترین زن دنیا بدون آرایش +عکس زیباترین زن دنیا بدون آرایش +عکس این پیرزن نابینا ظهور داعش را 20 سال قبل پیش بینی کرده بود +عکس این پیرزن نابینا ظهور داعش را 20 سال قبل پیش بینی کرده بود +عکس آموزش تصویری مدل جدید سبزه عید 95 آموزش تصویری مدل جدید سبزه عید 95

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکس

مجموعه : اخبار سینما

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکس

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکس

فیلم های در حال اکران و بازیگران شاخص را را انتخاب کرده و بازیگر مورد نظر را به بوته نقد می کشیم.در مطلب زیر بازیگران ماه سینمای ایران را بشناسید. این سری مطالب را به صورت ماهانه به شما مخاطبان سینمادوست “مجله اینترنتی برترین ها” تقدیم می نماییم.

 

لوون هفتوان در «دراکولا»

یکی از نوادگان کنت دراکولای مشهور است که در تهران زندگی می کند.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسانتخاب عجیبی است و می شود حدس زد که رضا عطاران به چه جور شمایل شکنی فکر می کرده: این که دراکولای او آماس کرده و خیلی خیلی واقعی باشد و برخلاف هیکل و ابهتش، نه فقط خون نخورد، که معتاد هم بشود! ایده بانمکی است. اما لوون هفتوان تلاشی نکرده که این دراکولای بینوا را قدری جاندار بازی کند.

 

او درست همان حس و حال پرویز فیلم «پرویز» را دارد، با همان خس خس نفس و سنگینی قدم ها که معلوم است به سختی می تواند حرکت کند.وقتی به چهره اش نگاه می کنید هیچ خاصیتی نمی بینید، نه قبل اعتیادش حال و روز بهتری داشته و نه بعد اعتیادش مبتلا به مشکلی شده.

 

همه چیز یکنواخت، سرد و بی حس جلو می رود. این را هم می شود فهمید که عطاران چنین موجود سردی را می خواست که بی حالی و خونسردی بی کرانش را نشان بدهد. اما نتیجه این شده که دراکولا هیچ نوع حسی بر نمی انگیزد و بی حرکتی و سردی اش همه حال فیلم را از بین می برد. این دراکولا کمی جزییات شخصی می خواست که لوون هفتوان متاسفانه ندارد.

 

احمد مهران فر در «زاپاس»

عموی عروس است و دل داده زنی که اصلا او را نمی بیند.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسمشکل اینجاست که خیلی زود تماشاگر را یاد نقشش در سریال «پایتخت» می اندازد. فقط لهجه هم نیست، لحن و حالت بدن و رویکرد بازی همان است. اینجا سن و سال دارتر است و کمی جاافتاده، و خنگی و ساده لوحی ارسطوی «پایتخت» را ندارد اما سر پایین و حرکات تند و تیز دست ها، مکث روی کلمات و جمله ها و دزدیدن نگاه، همان ارسطو را به خاطر می آورد. و لهجه سازی،

 

اینجا مکمل بازآفرینی نقش است. لهجه متفاوت است اما لحن همان است، صداسازی و شکل ادای کلمات همان است و خب تماشاگر حق دارد که فکر کند این ارسطوست، که مجبورش کرده اند شبیه یکی دیگر باشد. طبیعی است که نه می تواند ارسطو باشد نه کس دیگر!

 

امیر جعفری در «زاپاس»

مربی فوتبال است که دلش رضا نیست دخترش را به پسرخاله لنگانش بدهد.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسنقش پیچیده نیست، اما امیر جعفری آن را جاندار بازی کرده، پرتحرک، حاضرجواب، پرتنش و پرکشمکش، کمی عصبی با حرکات فیزیکی مداوم و تحرک. مثل یک بمب انرژی است که دائم در آستانه ترکیدن است.جعفری می داند نقشش به خودی خود درگیرکننده نیست، شاید حتی منفی هم باشد

 

اما با زیرکی تمام، نوعی حق به جانبی را چاشنی کارهایش کرده است. قربان صدقه رفتن ها و شوخی با زن و برادرش و البته خونسردی و آرامشش کمک کرده که یک نقش کمی منفی کلیشه ای حیات پیدا کند و تماشایی باشد. دست کم تیپ سازی او اینجا دل نشین است و آزار نمی دهد.

 

مینا ساداتی در «امکان مینا»

مینا، زنی است که دور از چشم شوهرش مشغول کار خطرناکی است.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسشخصیت پیچیده ای ارد: زنی است که شوهرش را دوست دارد و از او باردار شده اما دل بسته گروهکی هم هست و فکر می کند که باید جانش را برای آرمانش بدهد. اما کدام یک اولویت دارند؟ تشخیص این اولویت است که شخصیت مینا را می سازد؛ دودلی ای که باید پنهان شود، شبیه به دلواپسی، ترس، اعتقاد و… .

 

این پنهان کاری اما باید جلوی دوربین هم جلوه گر باشد. می بینید؟ شرح شخصیت هم سخت است چه برسد به اینکه اجرا شود! اما مینا ساداتی استراتژی مناسبی در نظر گرفته؛ در تمام این بخش ها با ایمان کامل بازی کرده: وقتی همسر است، همان حس و حال همسرانه را دارد، وقتی نیروی یک گروهک است همان دریافت ها،

 

ادبیات و شکل را دارد. اینها محدود به زبان نیست، داریم از بیان حرف می زنیم، از شکل راه رفتن که هنگام مواجهه با همسر، کمی لختی و سبکی دارد اما در برابر فرمانده گروه، خشکی جای آن را گرفته. در بخش اول، لحن مهربانانه است و در بخش دوم، بی حس و جدی.

 

حرکت ساداتی در این دو فرم، با کمترین برون ریزی است؛ انگار نقش کاملا درونی است. بنابراین وقتی در بخش پایانی با ضربه فیلم رو به رو می شویم و او شکسته می شود، می فهمیم رفتار تناقض آمیز او چقدر او را شکسته است. فصل آخر بازی او آنتی تز کل بازی اش است، یک جور نقطه تعادل، به راه رفتنش در صحنه انتهایی توجه کنید.

 

امیر جدیدی در «من»

عشق آواز است؛ خواننده ای که دنبال سرمایه گذار می گردد تا آلبومش را به بازار بفرستد.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسرهاست، هیچ قید و بندی ندارد. ساده لوح، بازیگوش، کمی لات و زیادی راحت است. امیر جدیدی در «من»، یک بچه پرروست که می خواهد هرجور شده رشد کند. آن قدر ساده در این قالب قرار می گیرد که کمتر کسی فکر می کند او می تواند شخصیت دیگری هم داشته باشد.

 

از آن نقش های انرژی بری است که معمولا در کنار باقی نقش ها دیده نمی شود یا نهایتا به عنوان نمک فیلم کنار گذاشته می شود. اما اجرای جدیدی، به خصوص رو به روی بازی بدون میمیک لیلا حاتمی جلوه گرانه است، مثل پرنده ای است که می خواهد جلب توجه کند و بال ودمش را نشان بدهد.

 

جدیدی با طراحی لباس و گریم مناسب، شخصیت خاصی آفریده: یک آس و پاس پررو که کمی بعد معلوم می شود آن قدرها هم شنگول و پرت نیست.

 

میلاد کی مرام در «امکان مینا»

خبرنگاری است که به زنش شک می کند و کمی بعد راز هولناکی را می فهمد.

بازیگران برگزیده این ماه سینمای ایران +عکسمثل نقش مینا در فیلم، دو وجه دارد: یکی جست و جوگر و مداخله گر که نمی تواند راحت از کنار همه چیز بگذرد و دیگری شخصیت عمل گرا که می خواهد داستان را به نفع خودش تمام کند. اما برای حرکت از رویه اولیه به لایه دوم، او نیاز به اعتماد تماشاگر دارد؛ برای این که رودست بزند باید چنان صادق به نظر برسد که تماشاگر فکر کند او چیزی جز یک خبرنگار نیست.

 

بنابراین همه حرکات او، وقتی با شخصیت خبرنگار رو به روییم کنترل شده و محدود است. انگار فقط صدایش را بلند می کند و اهل دعوا و مرافعه نیست. و این کنترل شدگی دیده نمی شود؛ تماشاگر در بخش دوم مواجهه با اوست که می فهمد چطور خودش را استتار کرده و بی صدا آتش درونش را خاموش کرده است. مهارت کی مرام در اجرای باورپذیر همین دو وجه است و این که تماشاگر را از خودش مطمئن می کند.

 

ماهنامه سینمایی “همشهری 24”

 

 

سفر،مسافرت،تور کیش

Xبستن تبلیغ
تبلیغات
Xبستن تبلیغ
مدل لباس،خرید لباس،لباس زنانه مارک